• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
fen děkuji, ale já chci vlastní a ne jenom půjčit. :grinning:
JInak přeji dobré ráno :wink:
3. zář 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno, u nás pořád průjmujem,takže zase dita :frowning2:
3. zář 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý ve školce zase plakal, ale prý to bylo už lepší a dával si pauzy :grinning: a mluvil i s učitelkou.
3. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne. :slight_smile:
Tak to je super žanet že malý si dává už pauzy :grinning:
Káčo a neprujmujete už nějak dlouho???? :confused: co na to doktorka?
3. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: neboj ono sr to poddá, a pak bude ve školce rád. Hold děcka si to na začátku musí obrečet a pak je to už v poho. :wink:
3. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanetka82 volala jsem ji a říkala,že je to ve vzduchu nějaká vyroza :frowning2:
3. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,už jsem doma z práce,jsem nějaká unavená,včera jsme to s manžou přepískli a šla jsem spát ve tři ráno,no a v pět jsem vstávala do práce :angry: no hlavně že je to už lepší žanet,že už nekřičí celou to dobu co tam je :wink:
3. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsme po obídku malá spí a já půjdu asi k ní odpoledne jdem pryč a jinak mám špatnou náladu nic mě nebaví a nic se mi nechce a ke všemu mám neřešitelnej problém :frowning2: tak aspon vám přeji hezký den
3. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jak to že máš špatnou náladu?nejlepší je všechno hodit za hlavu :wink: A co ten neřešitelný problém,teda jestli to tady můžeš napsat? :confused:
3. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky, tak jsem na skok v práci, už po mně byla sháňka :grinning: za chvíli ale padám domů do chládku, tu je neskutečný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máme fotky, nechci sem dávat veřejný odkaz, písněte mi kdyžtak do IP pokud chcete a já vám ho večer pošlu.

zatím paaaaa, jdu se pobalit a fičím do ovy.
3. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak my jsme byli dneska u zubaře a vše je OK. Malý ani neřval a otevřel sám pusu. Byla jsem v šoku :confused:
3. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to buď ráda,my jak sme byli s Alešekm u zubaře tak ho 3krát kousnul a až pak mu teprve ukázal zuby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen nádherné fotečky fakt krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc vám to tam sluší :wink: jinak zdeni jo ráda bych hodila za hlavu ale bohužel ne vždy to jde :frowning2: zítra mám jít na sraz ze základky zatím nevím jestli vůbec půjdu..........malá si dneska užila odpoledne byli jsme s ní na hřišti pak chodila venku honila holuby a je celkem unavená takže doufám že do osmi bude tuhá at se můžu v klídku koukat na bednu :slight_smile:
3. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no babuchy kde jste :confused: to je docházka dneska ale :grinning:
3. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak se ti ti přihodilo leni?
3. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my jsme ted přišli domu.jsme utahaní jak kotata.doufám že malý půjde v osm spinkat,půjčily jsme si dneska film tak se chceme s manžou na to kouknout :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky leni :dizzy_face:

kde jste kdo? Jirka teda pustil Underworld, ale na mě je to moc drsný tak koukám jen jedním okem a to ještě tak napůl. venku se zvedl dobrý vítr, tak doufám, že konečně sprchne :confounded:
3. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jako zas všechny hospodaříte na farmě, nebo co? :grinning: :grinning: já to kašlu, fakt :grinning:
jdu se horizontalizovat, tak dobrou :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen jsem dneska nefarmařila ale hledala poklad s alexem :grinning: :grinning: ale teda jako až po růžovce :wink: maji jen takový menší rodinný problémek ale to bude dobrý...snad rychle :wink: :frowning2: venku je fajně no malá luxusně vytuhla už v půl osmé ani mlíčko nestihla dopít :grinning: třeba tak chodit na hřište denně a bude klídek ale za chvíli začne zima a nebude nic :rolling_eyes: no nic dneska už se loučím jdem si na ten problém udělat hezký večer po náročném dni :grinning: :dizzy_face: takže brou a zítra zdar
3. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Já jsem šla včera spát s malým v sedm hodin :grinning:
4. zář 2009 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Vypadá to, že dnes bude zataženo. Snad nebude pršet, jinak at je už lepší vzduch :slight_smile:
4. zář 2009 v 06:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno...už jsem doma. Čekám na sousedku a dáme si kafčo.

Jo jo tomasek06 to my známe prý s malým :grinning: :grinning: :grinning: nemyslisi my víme že je velký doma :sweat_smile:
4. zář 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak dneska už šel David konečně do školy už se nemohl dočkat:slight_smile:)) Teď kafíčkuju s přítelem a pak se vrhnem na uklid celého bytu,vypadá to tady jak po výbuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak jsem vás zas hledala na druhé straně, to je úroveň :grinning:
dneska je venku pro mě naprosto super, konečně jsem schopna trochu existovat, včera jsem málem chcípla :pensive: jsem vstávala v půl osmé abych omrkla pracovní maily a pak zas šla chrnět, teď se láduju snídaní teprve. to je život :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf..........bré ránko my vstávali kousek po deváté fen to je život teda co :grinning: odpoledne jdem dneska k babičce a večer jdu teda na ten sraz :wink: tak snad nás tam nebude pět a půl ale myslím že ne je to naplánované už od června tak snad dorazí hodně............no a já cítím pekný smrádeček to moje kuře mi udělalo nadílku :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj ale to je smrad :grinning: no jdu to přebalit a nevím co by venku je hnusně a má tak být i o víkendutakže opruz :rolling_eyes:
4. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni je to super, ale obávám se, že mi to hodně brzo skončí :grinning: :grinning: :grinning: tak si to musím rychle ještě užít :grinning:
4. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme uklizeno, Davča už je doma ze školy a jsme po obědě, měli jsme halušky se zelím ,ještě umyju nádobí a půjdeme si všichni povinně lehnout :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem lovila Ostravu až z druhé strany,co se děje? :confused: tak my už jsme taky po obídku,byli jsme venku tak jsme si ho už i tam dali.Aspon jsem to měla bez vaření :slight_smile: Co děláte?spíte :slight_smile: ?
4. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nespíme. teda spali jsme skoro celé dopoledne :sweat_smile: jinak jsem zvládla něco málo poklidit, dát další várku do pračky (nechápu, kde se to prádlo množí??) a jdu pojíst bo mám hlad jako vlk :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen taky nechápu kde se to u nás množí ale máme pořád plný koš prádla :frowning2: no my jsme dneska byli v dětském cenru Sedmikráska ve špalku,moc se mi to tam líbí.jsou tam i nějaké dětské kurzy tak na topříště chci kouknout a začít někam s malým chodit,protože jak se ochladí tak bych doma zbláznila a malej taky
4. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek