Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka
3. zář 2009
fen děkuji, ale já chci vlastní a ne jenom půjčit. 😃
JInak přeji dobré ráno 😉
alesek
3. zář 2009
Krásné ráno, u nás pořád průjmujem,takže zase dita 😞
tomasek06
3. zář 2009
Tak malý ve školce zase plakal, ale prý to bylo už lepší a dával si pauzy 😃 a mluvil i s učitelkou.
zanetka82
3. zář 2009
Hezké dopoledne. 🙂
Tak to je super žanet že malý si dává už pauzy 😃
Káčo a neprujmujete už nějak dlouho???? =-) co na to doktorka?
zofinecka
3. zář 2009
tomasek: neboj ono sr to poddá, a pak bude ve školce rád. Hold děcka si to na začátku musí obrečet a pak je to už v poho. 😉
alesek
3. zář 2009
zanetka82 volala jsem ji a říkala,že je to ve vzduchu nějaká vyroza 😞
zdenka26
3. zář 2009
Ahojky,už jsem doma z práce,jsem nějaká unavená,včera jsme to s manžou přepískli a šla jsem spát ve tři ráno,no a v pět jsem vstávala do práce ]-( no hlavně že je to už lepší žanet,že už nekřičí celou to dobu co tam je 😉
leninnek
3. zář 2009
ahoj holky jsme po obídku malá spí a já půjdu asi k ní odpoledne jdem pryč a jinak mám špatnou náladu nic mě nebaví a nic se mi nechce a ke všemu mám neřešitelnej problém 😞 tak aspon vám přeji hezký den
zdenka26
3. zář 2009
leni jak to že máš špatnou náladu?nejlepší je všechno hodit za hlavu 😉 A co ten neřešitelný problém,teda jestli to tady můžeš napsat? =-)
fender
3. zář 2009
čau kočky, tak jsem na skok v práci, už po mně byla sháňka 😃 za chvíli ale padám domů do chládku, tu je neskutečný vedro :-p
máme fotky, nechci sem dávat veřejný odkaz, písněte mi kdyžtak do IP pokud chcete a já vám ho večer pošlu.

zatím paaaaa, jdu se pobalit a fičím do ovy.
tomasek06
3. zář 2009
Ahojky! Tak my jsme byli dneska u zubaře a vše je OK. Malý ani neřval a otevřel sám pusu. Byla jsem v šoku =-)
alesek
3. zář 2009
tak to buď ráda,my jak sme byli s Alešekm u zubaře tak ho 3krát kousnul a až pak mu teprve ukázal zuby 🙂 🙂 🙂
leninnek
3. zář 2009
fen nádherné fotečky fakt krásné x-) x-) x-) moc vám to tam sluší 😉 jinak zdeni jo ráda bych hodila za hlavu ale bohužel ne vždy to jde 😞 zítra mám jít na sraz ze základky zatím nevím jestli vůbec půjdu..........malá si dneska užila odpoledne byli jsme s ní na hřišti pak chodila venku honila holuby a je celkem unavená takže doufám že do osmi bude tuhá at se můžu v klídku koukat na bednu 🙂
leninnek
3. zář 2009
no babuchy kde jste =-) to je docházka dneska ale 😃
marie83
3. zář 2009
copak se ti ti přihodilo leni?
zdenka26
3. zář 2009
Ahojky,my jsme ted přišli domu.jsme utahaní jak kotata.doufám že malý půjde v osm spinkat,půjčily jsme si dneska film tak se chceme s manžou na to kouknout 🙂
fender
3. zář 2009
díky leni x-)

kde jste kdo? Jirka teda pustil Underworld, ale na mě je to moc drsný tak koukám jen jedním okem a to ještě tak napůl. venku se zvedl dobrý vítr, tak doufám, že konečně sprchne :-S
fender
3. zář 2009
to jako zas všechny hospodaříte na farmě, nebo co? 😃 😃 já to kašlu, fakt 😃
jdu se horizontalizovat, tak dobrou x-)
leninnek
3. zář 2009
fen jsem dneska nefarmařila ale hledala poklad s alexem 😃 😃 ale teda jako až po růžovce 😉 maji jen takový menší rodinný problémek ale to bude dobrý...snad rychle 😉 😞 venku je fajně no malá luxusně vytuhla už v půl osmé ani mlíčko nestihla dopít 😃 třeba tak chodit na hřište denně a bude klídek ale za chvíli začne zima a nebude nic 8-( no nic dneska už se loučím jdem si na ten problém udělat hezký večer po náročném dni 😃 x-) takže brou a zítra zdar
tomasek06
4. zář 2009
Krásné ráno! Já jsem šla včera spát s malým v sedm hodin 😃
m.o.n.i.k.a
4. zář 2009
Ahoj holky.
Vypadá to, že dnes bude zataženo. Snad nebude pršet, jinak at je už lepší vzduch 🙂
zanetka82
4. zář 2009
Hezké ráno...už jsem doma. Čekám na sousedku a dáme si kafčo.

Jo jo tomasek06 to my známe prý s malým 😃 😃 😃 nemyslisi my víme že je velký doma :-N
alesek
4. zář 2009
Ahoj holky tak dneska už šel David konečně do školy už se nemohl dočkat🙂)) Teď kafíčkuju s přítelem a pak se vrhnem na uklid celého bytu,vypadá to tady jak po výbuchu :-p
fender
4. zář 2009
čau, tak jsem vás zas hledala na druhé straně, to je úroveň 😃
dneska je venku pro mě naprosto super, konečně jsem schopna trochu existovat, včera jsem málem chcípla |-| jsem vstávala v půl osmé abych omrkla pracovní maily a pak zas šla chrnět, teď se láduju snídaní teprve. to je život x-) x-) x-)
leninnek
4. zář 2009
baf..........bré ránko my vstávali kousek po deváté fen to je život teda co 😃 odpoledne jdem dneska k babičce a večer jdu teda na ten sraz 😉 tak snad nás tam nebude pět a půl ale myslím že ne je to naplánované už od června tak snad dorazí hodně............no a já cítím pekný smrádeček to moje kuře mi udělalo nadílku :-p fuj ale to je smrad 😃 no jdu to přebalit a nevím co by venku je hnusně a má tak být i o víkendutakže opruz 8-(
fender
4. zář 2009
no leni je to super, ale obávám se, že mi to hodně brzo skončí 😃 😃 😃 tak si to musím rychle ještě užít 😃
alesek
4. zář 2009
Tak máme uklizeno, Davča už je doma ze školy a jsme po obědě, měli jsme halušky se zelím ,ještě umyju nádobí a půjdeme si všichni povinně lehnout 🙂
zdenka26
4. zář 2009
Ahojky,jsem lovila Ostravu až z druhé strany,co se děje? =-) tak my už jsme taky po obídku,byli jsme venku tak jsme si ho už i tam dali.Aspon jsem to měla bez vaření 🙂 Co děláte?spíte 🙂 ?
fender
4. zář 2009
nespíme. teda spali jsme skoro celé dopoledne :-N jinak jsem zvládla něco málo poklidit, dát další várku do pračky (nechápu, kde se to prádlo množí??) a jdu pojíst bo mám hlad jako vlk :-N
zdenka26
4. zář 2009
fen taky nechápu kde se to u nás množí ale máme pořád plný koš prádla 😞 no my jsme dneska byli v dětském cenru Sedmikráska ve špalku,moc se mi to tam líbí.jsou tam i nějaké dětské kurzy tak na topříště chci kouknout a začít někam s malým chodit,protože jak se ochladí tak bych doma zbláznila a malej taky

Začni psát odpověď...

Odešli