• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jo zdeni v sedmokrásce je to fajn loni jsem tam byla s kámoškou ale malá ještě byla malá ale letos tam budem pravidelně když bude hnusně a není to ani drahé pohoda a super zimní program :wink:
4. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo právě že se mi to tam moc líbí,nevíš jaké tam jsou ty kurzy,blbec jsem se na ně nezeptala :angry:
4. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste všichni? :confused: manža s malým ještě spí a já se tady nudím :angry:
4. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem celé odpo pilně pracovala :dizzy_face: ještěže mám doma ten veliký nafukovací balón, nevím jestli bych ještě vůbec dovedla někde dýl sedět. zž je to všechno jaksi únavné :pensive:
já to prádlo hlavně budu muset někdy vyžehlit :confounded: nesáhla jsem na žehličku dobře dva měsíce, tak to bude práce tak na týden :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se na žehlení chystám zítra večer,manža jde na nějakou akci na stodolní,tak budu mít fůru času :slight_smile:
4. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asi v neděli :confounded: to má manža službu :confounded: už když jdu kolem toho koše, tak je mi z toho nanic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.sedmi-kraska.com/kontakt.php
zdeni tady to máš :wink: je tam všechno popsané ale koukám zdražili vstupné o deset korun :slight_smile: no my jsme před chvilkou přišli od babičky bylo fajně a na sraz nejdu nemám hlídání a stejně se mi ani moc nechtělo no nemám tak nějak náladu se jít bavit pustím si vkv až malá usne jsem dneska sama doma večer a zahraju si hry :grinning:
4. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni pak se někdy přes zimu domluvíme a zajdem tam spolu do té herničky a třeba i s májou co ty na to :wink:
4. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Do té sedmikrásky jsem taky chodila tak rok zpátky. Chodili jsme tam 1 nebo 2x do týdne na cvičení a bylo fajn.
Já jsem poslední dobou jak debil :confounded: Mám tady dost práce, dělám si vše pomalu a jsem dost unavená. Chodím už v 9 spát, tak dojím a půjdu :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc díky leni,asi ho dám do toho programu pro děti od dvou let :slight_smile: moc ráda leni taky mě to ted napadlo :slight_smile: no já tam budu už chodit asi na podzim,tak se můžem domluvit kdykoliv ju
4. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no babuchy kde jste při pátku :confused: jo zdeni klidně se domluvíme i dřív než v zimě :wink: no hraju tu s kámoškou přes skype alexe říkáme si kde jsme kolik máme peněz posíláme si jak už máme vybavený ostrov a tak no zábava :grinning: jsem si zas dočetla pusinky a jen tak mě napadlo jedna tam psala že si se svým dítetem bude dávat pusinky až pochopí že má mít zavřenou pusu tak tak přemýšlím jestli se třeba někdy líbala s manželem nebo jestli si dávaj jen pusinky se zavřenou pusou :confused: :zipper_mouth: no nechápu fakt :grinning: no hraju a ještě jsem neskoukla vkv nějak se nemůžu odlepit od hry už to hraju s kámoškou dvě hodiny :grinning: a přes skype si voláme :grinning: dneska zase bude dlouhá noc
4. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ty pusinky už radši ani nečtu :grinning:
my koukali na anděly a démony, no nebylo to nejhorší, určitě lepší než šifra :confounded: i když to taky nebylo zrovna dvakrát podle knížky.
jdu chrnět, mám dost.
4. zář 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
:confused: tady se ještě spí? :confused:
5. zář 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné deštivé ránko přeji.
Mě to tu ještě napul spinká.... Petr měl v práci oslavu tak je mu zle a Petřík taky ještě spí. Kubíček se dívá na muminky :wink:
Už dělám polívku pro tu mojí mrtvolku :grinning: musela jsem na zahradu pro zelenou nať do polívky ať mi to tu trochu voní.
5. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Leni alexe už jsem dohrála a teď hraju Jane hotel2 a ještě nějakou hru :grinning: Ale to po večerech a pak ráno nejsem schopna vstávat :grinning:
5. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se máš, malý ted vstává kolem 6, rychle si zvykl na režim ze školky, že brzy vstáváme, takže mi ted bude tak vstávat každý den :confounded:
5. zář 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,nikol já polévku budu vařit zítra ráno :grinning: Manža jde dneska někam po práci na akci,tak počítám že mu bude taky zle :sweat_smile:
5. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré poledne tak já už mám uklizeno navařeno ze včera za chvilec jdem jíst pak spát a odpo čekáme návštěvu jinam u nás doma se taky pilo a teprve před chvíli to vstalo :rolling_eyes: takže mám nervy ale to přejde :rolling_eyes:
5. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni taky jsem vždycky nasraná,Petr si vždycky pak vyspává celé odpoledne a já se o vše starám.to chodím a jsem vzteklá jak čert :slight_smile:
5. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my odpoledne jdeme kupovat papuče a nějaké obyčejné botky na písek,včera jsme se byli podívat v tom novém Globusu a lidí jak nasraných ale slev je tam hodně.koupila jsem si malou bonsai,je moc pěkná jsem zvědavá jak dlouho my vydží :unamused:
5. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :grinning: Já jsem se vzbudila až teď, byli jsme včera pařit. Muž jel ráno s malým do Olomouce se projet parním vlakem a já se chystám, že teď aspoň poklidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Fen fotečky jsou moc moc krásné :slight_smile:
5. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 to si děláš srandu,že si teď vstávala, já jsem vstála o půl 9,ale už od půl sedmé malý chodil a chtěl se strašně půsinkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak teď jsme poobědvali a jdu ulehnout.
5. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jooo Tomasek má život teda :grinning:
My před chvíli doobědvali, malý už spí a já využívám chvíli klidu. Odpol. jdem ke kámošce tak se těším, že uvidím zase někoho jiného než tady ten bordel a úklid. :grinning:
5. zář 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem vydrhla koupelnu a vyprala, ještě mě čeká vysávání a vytírání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme taky teď dojedli a kluci spí. Večer se chcou dívat na Asterixe :wink: Mám tu tchýni tak si dáme kafe a buchtu
5. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj muž jel taky s tchýní, tak jsem proto zůstala doma :grinning:
5. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute! :dizzy_face: já jsem vstávala před desátou dneska :dizzy_face:
:dizzy_face: pak přijeli naši, taťka jel s manžou do ikei a já jsem se pustila do vaření, dostala jsem nový recept na vepřové se švestkovou omáčkou (zní to hrozně, ale vůbec to nechutná jako švestky a je to výýýýbornýýýýýý).
5. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co je kde jste všechny???? Koukate na Asterixe :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne koukáme na primu :grinning:
Dneska byl náročná den, ale stál za to :grinning: :wink:
5. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek