Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka1
16. zář 2008
Ahojki holky, tak já v pátek nejdu. Jdu až v sobotu 😃
winifred
16. zář 2008
hoj holky tak to máme zase jeden hnusný den.Byla jsem jenomv obchodě a něco zařídit a vymrzli jsme řádně a to obě děti mají pěknou rýmu a začínají kašlat.6e by už tady byli podzimni nemoci.To se máme zase baco těšit. 🙂 Hlavně my co jsme astmatici to si teď ka užijeme. 😉
maja26
16. zář 2008
no já jsem taky nějaká celá unavená z toho počasí a je mi divně večer se musím pořádně vyležet :-| ,hnus to počasí 😞
winifred
16. zář 2008
když je venku takové hnusné počasí tak by nás tady mohlo být více.Pochybuji že se někdo v tomhle počasí camrá po venku :-N .Sice mám jednu kamarádku která takové poačí miluje a je v tomhle počasí je neustále venku.Asi jsem divná že nemám ráda takové počasí :-p :-p :-p
maja26
16. zář 2008
no to bych musela být divná i já win 😃 ,se divím že se tu nedrbe,já mám malou venku z babičkou šly se podívat jestli je doma teta,tak mám klid 🙂
winifred
16. zář 2008
majo tak to se máš já mám obě děti doma jsou nakřapané. Malému teče z nosu jako z vodovodu no prostě hrůza 😃
maja26
16. zář 2008
tak to já musím zatím zaklepat,ale Máří je v pohodě to já jsem jako by mě někdo přejel :-| ,nesnáším toto počasí,kdyby byla zima tak mi to nevadí,ale ten déšť je na pytel!!!
winifred
16. zář 2008
pokud je pěkná zima se sněhem tak tu taky beru,ale loňská zima stala za prd.....
maja26
16. zář 2008
no uvydíme jaké budeme mít vánoce teď.Doufám,že nebudou zase na blátě to mě nebaví.Doufám,že si budeme moct pořádně zasáňkovat 🙂
Mě je zima to je děs,udělala jsem si coldrex tak doufám,že mě to trochu zpraví.
winifred
16. zář 2008
Tak já jsem zatím v pohodě. 🙂 Ale taky to na mě dolehne za nějakou dobu potřebuji k životu hodně sluníčka 😉 .A vánoce ty by opravdu už mohli být na sněhu.Taky se mi nelíbí na blátě je to o ničem nemůžeš chodit ven jenom tak na kratší procházku a to je všechno.Taky bych ráda s malou chodila saňkovat a stavět sňehuláky. 😃
maja26
16. zář 2008
asi budu chodit na solárko domluvím se z mamkou a odpoledne si půjdu na deset minut dáchnout 😃 to mě odstresuje 😃
zofinecka1
16. zář 2008
holky tak to počasí opravdu stojí za hov... No manža si zrovna doskládal autodráhu tak si hraje 😃
honzulda
16. zář 2008
Já mám manžu v Brně na veletrhu, je tu bez něj smutno, i když tu mám stále plný barák lidí 😃 😃 😃
winifred
16. zář 2008
tak já jsem taky sama taťku máme zase v práci jako vždycky někdo nás živit musí , když se doma flákám 😃
zofinecka1
16. zář 2008
no tak manža má nemocenskou,ale kdyby neměl tak je určo v práci 😃
kykynka
16. zář 2008
Žofi jak koukám tak Dav se do práce nechce 😃
zofinecka1
16. zář 2008
ne, ale už půjde
😃
zofinecka1
17. zář 2008
Dobré ránko! 🙂
denber
17. zář 2008
ahojky holky, tak dneska máme za sebou super probdělou noc(dobře, ať nekřivdím-2,5hodinky sme spali). kykuš co jinak děláš, na icq tě nemůžu odchytnout😞 našla si ty rukavičky k te kombinezce? vcera sme byli kupovat pro me kabat(kupodivu sme vybrali-sem hrozny vybiravec) a chteli sme niky koupit rukavicky, nikde na tak male spunty nemeli, jen v chicu a tam deme k pokladne a baba se vykecava pres telefon, sice resila myslim nejakou objednavku, ale furt dokola: distributorka to nezna, když to napisete, no jiste ablalba bla . pak se tam chichotá jak prastěná. stali sme tam kdoví jak dlouho, pak davi řikal, ještě minutu a jdu a fakt stopl si to na mobil a šli sme. chvilku na to sme se vraceli do obchodu naproti(max.2min-zapomeli sme ze tam by taky mohli být kabáty) a ona furt telefon u ucha. tak sme nekoupili nic, chci mrknout na hl.třídu, nevíte-mají tam pro pidi spunty?
zofinecka1
17. zář 2008
den: zkus zajít do Woka. Je tp kojenecké zboží a mají tam všechno 😉 🙂
maja26
17. zář 2008
hmm Ostrava zas na druhé straně 🙂 ,kde zas jste všechny když je tak škaredě?My se díváme na pohádky co nám vypálila "leninek" 🙂 no Mařenka se dívá já uklízím 😃
lucenekautor
17. zář 2008
já sjem nasadila mega tempo a vytřela celý kvartýr uvařil peču perník a jdu ještě na koupelnu má mi přijít návštěva tak at tu není burdel
maja26
17. zář 2008
tak pak můžeš plinulým tempem přejít ke mě na uklid 😃 ,něco mám porobené,ale šlo by to i víc a to se mi už nechce :-|
mircka
17. zář 2008
Ahojky, nevíte náhodou, kde je v Ostravě prodejna dřevěných hraček? Nejlépe v Porubě 😉 .
Díky.
kykynka
17. zář 2008
prodejna dřevěných hraček je ve sconto tam mají krásný výběr dřevěných hraček 😉
lucenekautor
17. zář 2008
maji ok dojdu ale budeš huštat malou ju? 😉
maja26
17. zář 2008
lucenku klidně já už ani nepamatuju když byla Máří miminečko 🙂 ,malé a voňavé 🙂 teď je čím dál větší a zlobivější 😃
denber
17. zář 2008
ahojky, taky vám dneska blbl koník,mi se tu nešlo pěkně dlouho přihlásit😞
maja26
17. zář 2008
mě neblb občas jsem tady nakoukla a v pohodě,ale on blbne docela často takže se už ani nedivím :-|
zofinecka1
17. zář 2008
nazdárek, tož kde jste :-o My jsme se před chvílí vrátili z večeře 😃 mňam mňam :-N 😉

Začni psát odpověď...

Odešli