• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojki holky, tak já v pátek nejdu. Jdu až v sobotu :grinning:
16. zář 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky tak to máme zase jeden hnusný den.Byla jsem jenomv obchodě a něco zařídit a vymrzli jsme řádně a to obě děti mají pěknou rýmu a začínají kašlat.6e by už tady byli podzimni nemoci.To se máme zase baco těšit. :slight_smile: Hlavně my co jsme astmatici to si teď ka užijeme. :wink:
16. zář 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem taky nějaká celá unavená z toho počasí a je mi divně večer se musím pořádně vyležet :unamused: ,hnus to počasí :frowning2:
16. zář 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
když je venku takové hnusné počasí tak by nás tady mohlo být více.Pochybuji že se někdo v tomhle počasí camrá po venku :sweat_smile: .Sice mám jednu kamarádku která takové poačí miluje a je v tomhle počasí je neustále venku.Asi jsem divná že nemám ráda takové počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych musela být divná i já win :grinning: ,se divím že se tu nedrbe,já mám malou venku z babičkou šly se podívat jestli je doma teta,tak mám klid :slight_smile:
16. zář 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo tak to se máš já mám obě děti doma jsou nakřapané. Malému teče z nosu jako z vodovodu no prostě hrůza :grinning:
16. zář 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já musím zatím zaklepat,ale Máří je v pohodě to já jsem jako by mě někdo přejel :unamused: ,nesnáším toto počasí,kdyby byla zima tak mi to nevadí,ale ten déšť je na pytel!!!
16. zář 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud je pěkná zima se sněhem tak tu taky beru,ale loňská zima stala za prd.....
16. zář 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvydíme jaké budeme mít vánoce teď.Doufám,že nebudou zase na blátě to mě nebaví.Doufám,že si budeme moct pořádně zasáňkovat :slight_smile:
Mě je zima to je děs,udělala jsem si coldrex tak doufám,že mě to trochu zpraví.
16. zář 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem zatím v pohodě. :slight_smile: Ale taky to na mě dolehne za nějakou dobu potřebuji k životu hodně sluníčka :wink: .A vánoce ty by opravdu už mohli být na sněhu.Taky se mi nelíbí na blátě je to o ničem nemůžeš chodit ven jenom tak na kratší procházku a to je všechno.Taky bych ráda s malou chodila saňkovat a stavět sňehuláky. :grinning:
16. zář 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi budu chodit na solárko domluvím se z mamkou a odpoledne si půjdu na deset minut dáchnout :grinning: to mě odstresuje :grinning:
16. zář 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to počasí opravdu stojí za hov... No manža si zrovna doskládal autodráhu tak si hraje :grinning:
16. zář 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám manžu v Brně na veletrhu, je tu bez něj smutno, i když tu mám stále plný barák lidí :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem taky sama taťku máme zase v práci jako vždycky někdo nás živit musí , když se doma flákám :grinning:
16. zář 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak manža má nemocenskou,ale kdyby neměl tak je určo v práci :grinning:
16. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi jak koukám tak Dav se do práce nechce :grinning:
16. zář 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, ale už půjde
:grinning:
16. zář 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
17. zář 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak dneska máme za sebou super probdělou noc(dobře, ať nekřivdím-2,5hodinky sme spali). kykuš co jinak děláš, na icq tě nemůžu odchytnout:frowning2: našla si ty rukavičky k te kombinezce? vcera sme byli kupovat pro me kabat(kupodivu sme vybrali-sem hrozny vybiravec) a chteli sme niky koupit rukavicky, nikde na tak male spunty nemeli, jen v chicu a tam deme k pokladne a baba se vykecava pres telefon, sice resila myslim nejakou objednavku, ale furt dokola: distributorka to nezna, když to napisete, no jiste ablalba bla . pak se tam chichotá jak prastěná. stali sme tam kdoví jak dlouho, pak davi řikal, ještě minutu a jdu a fakt stopl si to na mobil a šli sme. chvilku na to sme se vraceli do obchodu naproti(max.2min-zapomeli sme ze tam by taky mohli být kabáty) a ona furt telefon u ucha. tak sme nekoupili nic, chci mrknout na hl.třídu, nevíte-mají tam pro pidi spunty?
17. zář 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: zkus zajít do Woka. Je tp kojenecké zboží a mají tam všechno :wink: :slight_smile:
17. zář 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm Ostrava zas na druhé straně :slight_smile: ,kde zas jste všechny když je tak škaredě?My se díváme na pohádky co nám vypálila "leninek" :slight_smile: no Mařenka se dívá já uklízím :grinning:
17. zář 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já sjem nasadila mega tempo a vytřela celý kvartýr uvařil peču perník a jdu ještě na koupelnu má mi přijít návštěva tak at tu není burdel
17. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pak můžeš plinulým tempem přejít ke mě na uklid :grinning: ,něco mám porobené,ale šlo by to i víc a to se mi už nechce :unamused:
17. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nevíte náhodou, kde je v Ostravě prodejna dřevěných hraček? Nejlépe v Porubě :wink: .
Díky.
17. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
prodejna dřevěných hraček je ve sconto tam mají krásný výběr dřevěných hraček :wink:
17. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji ok dojdu ale budeš huštat malou ju? :wink:
17. zář 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenku klidně já už ani nepamatuju když byla Máří miminečko :slight_smile: ,malé a voňavé :slight_smile: teď je čím dál větší a zlobivější :grinning:
17. zář 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky vám dneska blbl koník,mi se tu nešlo pěkně dlouho přihlásit:frowning2:
17. zář 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě neblb občas jsem tady nakoukla a v pohodě,ale on blbne docela často takže se už ani nedivím :unamused:
17. zář 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, tož kde jste :astonished: My jsme se před chvílí vrátili z večeře :grinning: mňam mňam :sweat_smile: :wink:
17. zář 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek