• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
a já konečně zkoukla vkv :grinning: a ted jdu asi jako tradičně dát hru jinak je nuda jelikož můj drahý kouká na novu a mě to neba :rolling_eyes:
5. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ted usnul mlý a já vařím Petrovi polévku na ráno,jsem zvědavá v kolik dorazí :angry:
5. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska přestavujem obývák a montujem novou stěnu, jupiiii, konečně to tu bude jako u lidí :dizzy_face:
na večeři jsme si objednali chacharovu pizzu, tak jsem se samozřejmě přežrala :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: my jsme dneska taky přestavovali obývák a brzo budeme dělat dětský a stěhovat ložnici :grinning: Už se těším zase na to stěhování a ten bordel :angry: :angry: :grinning:
5. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Už je venku pěkná zima co? Teda hlavně ráno.
6. zář 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: žanet ani nemluv,se pěkně ochladilo i přes den :angry: No manža vyspává a ještě dlouho bude.přišel o pů páté :angry: jdem myslela že ho zabiju,raději jsem dělala že spím a podám si ho až vstane.
6. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my se chystáme do Schopingu, musíme koupit nový stůl do obýváku a nějaké kravinky.
6. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my půjedem odpoledne taky do Schopinu ale až později,máme doma zavedené už asi půl roku,že když přijde takhle pozdě tak mi musí koupit dáreček a dneska ho pumpnu aby se mu dlouho nikam nechtělo :slight_smile: Potřebuju nové šaty,jdeme v říjnu na svdbu
6. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Teda Zdeni o půl páte tak to musel vypadat dobře :grinning: Jen ho pumpni ať jsi krásná :dizzy_face: :dizzy_face:
Žanet a vy moc neutrácejte....protože jak vy se rozjedete tak to stojí za to :grinning: :sweat_smile:
Petr jede teď ale do hypernovy (albert) nakoupit. Jede sám :confused: že mám zůstat doma2

Do Ikeí se chytám 14. září má tam být nějaká akce na komodu nebo knihovna. Chci to do dětského pokoje na televiyz a dvd :wink:
6. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikol ani ne,byl veselý a byl jak myška,jsem to málem v té posteli nevydržela a začala se smát,jak byl opatrný aby mě nevzbudil :grinning:
6. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky jako nás tahám z druhé stránky :confused: no ráno malá spala do osmi pak usla s tatkou v deset a spali do půl dvanácté pak jsme šli ven před chvíli přišli a zase malá usla večer to bude zajimavé já ted vařím oběd nám dvěma a pak jdem do obchodu a vezmem to procházkou
6. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my jsme si taky pospali. Od dvou do pěti :grinning: Jsem zvědavá v kolik půjde malý spát.
6. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak naše malá krasavice se vzbudila v 16:45 takže by mě zajímalo v kolik půjdem spát :unamused:
6. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my byli dneska v dinoparku,pak přihodím fotky.byli super,na to že Petr přišel tak pozdě tak byl v pohodě,no šaty jsem si koupila taky,jak viděl cenovku tak se dušoval že už dlouho nikam nepůjde :grinning: dobře mu tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malý dneska vůbec nespal tak to zachvíli zabalí :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nevěděla jsem na 100%jestli jsi to ty,ale trefila jsem se :wink:
6. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: jo zdeni taky jsem nevěděla v první chvíli kam tě zařadit až pak podle malého :wink: no my byli opět u babičky a malá chodila o sto šest tak si myslím že padne kolem té osmé teda doufám v to :rolling_eyes:
6. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Habera je uplně šílený :confused: :grinning: :grinning: všechny koukate na superstar?
6. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: jo koukám je to teda fakt drsné :wink:
6. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky čučím :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mixažní žena neměla chybu....brečela jsem smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně jsem se teď dívala kámošce do alba a ona má 5 měsíčního chlapečka a už jí leze po čtyřech. To je mazec co?
6. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda jo :astonished:
6. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jí z takovou bude za chvíli chodit :grinning:
6. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda jo. To musí být mazec :grinning:
6. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já už mám nervy ze zítřejší školky. To zase bude :frowning2:
6. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj třeba už to bude lepší :wink:
6. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád doufám a doufám, ale zatím to vypadá špatně. Už mi dneska říkal, že bude zase plakat a že tam nechce :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde všechny jste? To už jako spíte?
6. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě ne, ale za chvilku už jo. Tomasek netlač na pilu, ono ho to přejde. Jen neustupuj a choďte dále. Uvidíš že si zvykne. :wink:
6. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek