Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
6. zář 2009
Neustoupím, ale úplně mě to zžírá 😞
zofinecka
6. zář 2009
já vím, ale to zvládneš neboj, věř mi. Já to zažívala už mockrát a vždy to překonaly a bylo super 😉
leninnek
6. zář 2009
já nespím jsem tu dočítám 🙂
tomasek06
6. zář 2009
Jsem si říkala, že by si tady nebyla v takovou hodinu 😃
zofinecka
6. zář 2009
no leňa nezklame 😃
leninnek
6. zář 2009
já sledovala jedním okem ale mixážní ženu jsem nepřehlédla 😃 žanet neboj snad se tam malému brzy zalíbí a plakat nebude budeme držet pěsti 😉
leninnek
6. zář 2009
no hraju hraju a hraju je to droga 😃 už sem nikdo nepište žádné hry tý jo jsem hrála takové hry snad napolsed ještě na základce 😃 😃 😃 jinak jsem si tak max třeba přes icq s kámoškou nebo přes seznam fuj ale je to nakažlivé ten alex i ta farm mania 😃
leninnek
6. zář 2009
jo jako peru a dělá to divné zvuky vevnitř tak jako přemýšlím co jsem tam dala navíc nebo co se bude dít až to dopere už jsem z těch zvuků na nervy =-) :-o a právě že peru věci od malé bílé a přidala jsem tam pár triček i od nás nic tak tam nemám ani se zipem nebo tak kurnik šopa 8-(
leninnek
6. zář 2009
a koukám že už jsem babuchy osiřela co 😃 tož ani dobrou noc nenapíšete jste teda ale 😃
tomasek06
6. zář 2009
Já jsem ještě tady, ale už se chystám jít spát.
tomasek06
6. zář 2009
Už mi padají víčka tak jdu pa pa pa
leninnek
6. zář 2009
no to já se ještě nechystám 😃 počkám až to dopere pověsím to do té doby si pohraju 😃 no a pak asi teda na kutě 😃 jo a teda jako když tak často ted musím jezdit mhd tak jsem si stáhla do mobilu jízdní řády no bomba věc jako 😃
zofinecka
6. zář 2009
já tu jsem taky ale dívám se na TV 😉
tomasek06
6. zář 2009
Ráno napíšu, jak jsme zase dopadli.
leninnek
6. zář 2009
tak dobrou žanet 😉
zofinecka
6. zář 2009
jojo leni manža to má taky.
já jdu taky tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉
leninnek
6. zář 2009
tak brouuuu a zas zajtra já jdu teda zapnout hru 😃
zanetka82
7. zář 2009
Dobré ránko.
To se mám když bude mít Petr odpolední tak jsme se dohodli že bude vozit děti ráno on ať nemusím lítat. Já si je zase vyzvednu 😃
marie83
7. zář 2009
Ahoj krásky tak co nového,tak Mařenka pořád brečí když jde do školky dneska tak moc že když jsem odešla tak jsem dostala záchvat pláče.Ale pak jsem šla okolo z obchodu a už si venku hrála pěkně no moje nervy od 1.9. nic nežeru jen piju kafe a kouřím a mám nervy ze školky s práce ze všeho :-|
m.o.n.i.k.a
7. zář 2009
Ahoj holky
Tak my jsme nachlazení, tak ode dneška na týden je malý odhlášený ze školky, ale je tam rád, my nemáme problém. Spíš má problém mi dát pusu 😃 Tam si vytáhne zvířátka a je ve vsém živlu a zapomíná mamince dát pusinku :-| ]-(
Máji, fakt? Malá tam nechce být? Vždyt je taková šikulka, ale určitě si zvykne. A jak v práci? Co vlastně teda děláš? 🙂
Jak se malý uzdravý, tak bychom se mohli stavit nebo vy 🙂
On sice není nějak moc, ale má rýmu a do školky jsem ho nechtěla tahat. 😉
leninnek
7. zář 2009
bré poledne tak u nás byla příšerná noc malá úplně kašlala budila se brečela tak david šel spát do obýváku já si malou šoupla do postele at pořád nemusím vstávat a ráno jsem s ní šla k mudře tak naštěstí jen ten kašel vyfasovali jsme mucosolvan a já ted čekám až malá usne at můžu jít s ní jsem hotová a nevyspaná takže se těším myslím že to dlouho trvat nebude
zdenka26
7. zář 2009
Ahojky,tak my jsme dneska byli ve školce za známou,je tam učitelka a malému se tam líbilo až moc.Jsem ze srandy ho tam nechala a šla nakoupit a mu to bylo uplně fuk,tak doufám že mu to zůstane 🙂 leni tak se z toho malá hned dostane 😉
zdenka26
7. zář 2009
Máji jak v práci?Už jsis zvykla ne?No já jsem si ted vzala týden volno v práci,tak lenoším 😃
tomasek06
7. zář 2009
Mě dneska malého ode mě odervávali a řval. Já jsem vyšla za dveře a řvala jsem taky. Máji než si pro něho do školky jdu, tak vykouřím tak pět cigaret. Prý se ale lepší. Tak jsem zvědavá jak zítra.
tomasek06
7. zář 2009
No my si jdeme na chvíli lehnout a pak jdeme do Mlýna na procházku a na vlaky 😃
m.o.n.i.k.a
7. zář 2009
Tomasek, ve čtvrtek tam byla taky jedna holčička, co plakala a řvala, měla záchvat a uča jí raději řekla at si jí vezme domů a ona, že jo, že by jsi jí stejně vzala a ták. Pak přišla byla tam sní a pak odešla, chvíli plakala a pak přestala. Je to děs jak se ty děti stresují, ale určo si zvyknou
fender
7. zář 2009
ahojte, tak jsem se zas prd vyspala, malej do půl čtvrté nacvičoval spartakiádu 8-( žiš já už se tak těším až to bude za mnou, ne že by mě čekala nějaká procházka růžovým sadem se spoutou spánku :-N ale kurnik už do mě aspoň nebude mlátit zevnitř.... :-p 😃
zdenka26
7. zář 2009
tak my jsme se ted probudili,dneska nikam nejdem máme válůecí den 😃 zíta jdu s malým k zubařce,tak jsem zvědavá 😃 Jo a tatínek se nám zbláznil,koukal na net na hračky a vyděl tam dinousaura kotu a že to mu koupí :-| což o to hračka je to krásná ale těch peněz co stojí,tak jsem to hned zatrhla ,že taková hračka není pro dvou leté dítě.tak se ted se mnou nebaví 🙂 :-p
marie83
7. zář 2009
V práci docela pohoda dělám telemarketing takže volám a mluvím a mluvím,pak jsem tak umluvená že mi dělá problém říct v obchodě co chci 😃
Mařenka to prožívá blbě já ji dám do školky a vykuřím tak 5 cigaret a odpoledne taky,ale dneska jsem ji sledovala jak byly venku a v pohodě si hrála a byla hodná,ale ráno to je mazec 😞
Jsem si připadala jako uchyl jak jsem ji tam za stromem pozorovala aby mě nevyděla protože by byl kravál :-N
marie83
7. zář 2009
fender to jsme si říkaly všechny ať už to je venku a pak když to bylo venku tak jsme říkaly proboha nacpěte to spátky dovnitř 😃 to víš jak co dvacet minut vstáváš a kojíš a pak to jen řve a spí a jí a kadí a zase řve tak ti jde hlava kolem.Musela jsem uznat ač nerada že všechny ty starší matky měly pravdu když říkal,že když je uvnitř tak je to nejlepší 😃

Začni psát odpověď...

Odešli