• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Neustoupím, ale úplně mě to zžírá :frowning2:
6. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, ale to zvládneš neboj, věř mi. Já to zažívala už mockrát a vždy to překonaly a bylo super :wink:
6. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nespím jsem tu dočítám :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si říkala, že by si tady nebyla v takovou hodinu :grinning:
6. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leňa nezklame :grinning:
6. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sledovala jedním okem ale mixážní ženu jsem nepřehlédla :grinning: žanet neboj snad se tam malému brzy zalíbí a plakat nebude budeme držet pěsti :wink:
6. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hraju hraju a hraju je to droga :grinning: už sem nikdo nepište žádné hry tý jo jsem hrála takové hry snad napolsed ještě na základce :grinning: :grinning: :grinning: jinak jsem si tak max třeba přes icq s kámoškou nebo přes seznam fuj ale je to nakažlivé ten alex i ta farm mania :grinning:
6. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jako peru a dělá to divné zvuky vevnitř tak jako přemýšlím co jsem tam dala navíc nebo co se bude dít až to dopere už jsem z těch zvuků na nervy :confused: :astonished: a právě že peru věci od malé bílé a přidala jsem tam pár triček i od nás nic tak tam nemám ani se zipem nebo tak kurnik šopa :rolling_eyes:
6. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám že už jsem babuchy osiřela co :grinning: tož ani dobrou noc nenapíšete jste teda ale :grinning:
6. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ještě tady, ale už se chystám jít spát.
6. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mi padají víčka tak jdu pa pa pa
6. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já se ještě nechystám :grinning: počkám až to dopere pověsím to do té doby si pohraju :grinning: no a pak asi teda na kutě :grinning: jo a teda jako když tak často ted musím jezdit mhd tak jsem si stáhla do mobilu jízdní řády no bomba věc jako :grinning:
já tu jsem taky ale dívám se na TV :wink:
Ráno napíšu, jak jsme zase dopadli.
6. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou žanet :wink:
jojo leni manža to má taky.
já jdu taky tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:
tak brouuuu a zas zajtra já jdu teda zapnout hru :grinning:
6. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
To se mám když bude mít Petr odpolední tak jsme se dohodli že bude vozit děti ráno on ať nemusím lítat. Já si je zase vyzvednu :grinning:
7. zář 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj krásky tak co nového,tak Mařenka pořád brečí když jde do školky dneska tak moc že když jsem odešla tak jsem dostala záchvat pláče.Ale pak jsem šla okolo z obchodu a už si venku hrála pěkně no moje nervy od 1.9. nic nežeru jen piju kafe a kouřím a mám nervy ze školky s práce ze všeho :unamused:
7. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak my jsme nachlazení, tak ode dneška na týden je malý odhlášený ze školky, ale je tam rád, my nemáme problém. Spíš má problém mi dát pusu :grinning: Tam si vytáhne zvířátka a je ve vsém živlu a zapomíná mamince dát pusinku :unamused: :angry:
Máji, fakt? Malá tam nechce být? Vždyt je taková šikulka, ale určitě si zvykne. A jak v práci? Co vlastně teda děláš? :slight_smile:
Jak se malý uzdravý, tak bychom se mohli stavit nebo vy :slight_smile:
On sice není nějak moc, ale má rýmu a do školky jsem ho nechtěla tahat. :wink:
7. zář 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré poledne tak u nás byla příšerná noc malá úplně kašlala budila se brečela tak david šel spát do obýváku já si malou šoupla do postele at pořád nemusím vstávat a ráno jsem s ní šla k mudře tak naštěstí jen ten kašel vyfasovali jsme mucosolvan a já ted čekám až malá usne at můžu jít s ní jsem hotová a nevyspaná takže se těším myslím že to dlouho trvat nebude
7. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my jsme dneska byli ve školce za známou,je tam učitelka a malému se tam líbilo až moc.Jsem ze srandy ho tam nechala a šla nakoupit a mu to bylo uplně fuk,tak doufám že mu to zůstane :slight_smile: leni tak se z toho malá hned dostane :wink:
7. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji jak v práci?Už jsis zvykla ne?No já jsem si ted vzala týden volno v práci,tak lenoším :grinning:
7. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dneska malého ode mě odervávali a řval. Já jsem vyšla za dveře a řvala jsem taky. Máji než si pro něho do školky jdu, tak vykouřím tak pět cigaret. Prý se ale lepší. Tak jsem zvědavá jak zítra.
7. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my si jdeme na chvíli lehnout a pak jdeme do Mlýna na procházku a na vlaky :grinning:
7. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomasek, ve čtvrtek tam byla taky jedna holčička, co plakala a řvala, měla záchvat a uča jí raději řekla at si jí vezme domů a ona, že jo, že by jsi jí stejně vzala a ták. Pak přišla byla tam sní a pak odešla, chvíli plakala a pak přestala. Je to děs jak se ty děti stresují, ale určo si zvyknou
7. zář 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak jsem se zas prd vyspala, malej do půl čtvrté nacvičoval spartakiádu :rolling_eyes: žiš já už se tak těším až to bude za mnou, ne že by mě čekala nějaká procházka růžovým sadem se spoutou spánku :sweat_smile: ale kurnik už do mě aspoň nebude mlátit zevnitř.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme se ted probudili,dneska nikam nejdem máme válůecí den :grinning: zíta jdu s malým k zubařce,tak jsem zvědavá :grinning: Jo a tatínek se nám zbláznil,koukal na net na hračky a vyděl tam dinousaura kotu a že to mu koupí :unamused: což o to hračka je to krásná ale těch peněz co stojí,tak jsem to hned zatrhla ,že taková hračka není pro dvou leté dítě.tak se ted se mnou nebaví :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
V práci docela pohoda dělám telemarketing takže volám a mluvím a mluvím,pak jsem tak umluvená že mi dělá problém říct v obchodě co chci :grinning:
Mařenka to prožívá blbě já ji dám do školky a vykuřím tak 5 cigaret a odpoledne taky,ale dneska jsem ji sledovala jak byly venku a v pohodě si hrála a byla hodná,ale ráno to je mazec :frowning2:
Jsem si připadala jako uchyl jak jsem ji tam za stromem pozorovala aby mě nevyděla protože by byl kravál :sweat_smile:
7. zář 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender to jsme si říkaly všechny ať už to je venku a pak když to bylo venku tak jsme říkaly proboha nacpěte to spátky dovnitř :grinning: to víš jak co dvacet minut vstáváš a kojíš a pak to jen řve a spí a jí a kadí a zase řve tak ti jde hlava kolem.Musela jsem uznat ač nerada že všechny ty starší matky měly pravdu když říkal,že když je uvnitř tak je to nejlepší :grinning:
7. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek