• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
maji přesně tak jak říkáš. Na konci těhu chceš aby šlo ven a pak jsou chvíle, kdy bych ji natlačila zpátky do dělohy :grinning:
7. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
takové chvíle mám i teď :grinning: ,ale to už by asi hodně bolelo!
7. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted už je to fajn,když už je malý vetší ale jak byl mimčo,tak jsem si kolikrát přála aby byl zpátky v bříšku :slight_smile: ted čučím na net a chci objednat zimní dovču na pustevnách tak doufám že bude v lednu sníh
7. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé no teda tak to jedem taky Zdeni :grinning: to bude paráda a tam to bude pěkné i když sníh nebude :wink:
7. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme dorazili domů až teď a jdu rychle vykoupat, ať stihnu superstar. Už se těším!
7. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne Máji sníh musí být,pojedem už den před silvestrem a budem tam do pátého,tak se těším.A co ty Jak v práci?
7. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak nevím teda, jste mě moc nepotěšily :grinning: :grinning: :grinning: člověk si asi nevybere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsme dneska každopádně smontovali už postýlku :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen už se ti to blíží,já rodila v 36tt :wink:
7. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Superstar byla dobrá :wink:

Fén blíží blíží se to ukrutnou rychlostí ani se nenaděješ a budeš chovat malého v náručí? A jaké jste mu vybrali jmeno pokud to není tajemství? Tak ti zavidím já těhotenství milovala a klidně bych chovala znova :grinning: :grinning: Jen mít větší byt a víc financí :wink:

Zdeni tak to budete mít super....silvestr na Pustevnách. To mi každoročně jsme na chatě s našima a slezeme se tam i všechny sestry a máme tam veselo. :wink:
7. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak já půjdu za chvíli opět do školky a doufám, že dneska to bude lepší. Pak jedeme do aquaparku do Kravař, tak se už moc těším.
8. zář 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem ze školky zpět dneska to bylo lepší ,ale stejně brečela.Když jsem odcházela tak jsem slyšela jak pláče a říká učitelce "Já chci maminku" no a pak nemám pořád brečet když mě tak citově týrá :confounded:
8. zář 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsme na tom Máji stejně. Dneska musel jít do školky manžel, já bych to už nedala. Jinak do těch Kravař pojedeme asi zítra. Dneska tam ti blbci otevírají až ve 13.00. To je dost pozdě. Zítra je tam už od 8.00.
8. zář 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ty jsi říkala že je tam Tomášek jen na dvě hodinky ne?to mu asi vyloženě chybí,že tam nejsi :unamused: .Máří tam je celý den den,ale co už musí si ty děcka naše zvykat pořád snima být nemůžem :slight_smile:

To se tak debilně utěšuju :frowning2: já chci aby byla ještě miminko moje malé to tak rychle uteklo až to není normální,za chvilku půjde k maturitě :unamused:
8. zář 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte výhodu vy kterým vodí manžel děti do školky :slight_smile: segra to tak taky má ráno odveze Anežku Zdenek a ona si příjde pro hodné krásné dítě :grinning: a já musím poslouchat jak brečí a odpoledne ji vyzvedával manža a teď mamka takže to si užiju až zítra mají nějakou rodičovskou schůzku tak jdu do práce už ráno abych to stihla na tři hoďky do školky :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Nebojte oni si zvyknou, horší jsou ty začátky :wink:
I když mi kamarádka říkala , že její malá jí prořvala třičtvrtě roku a jak končila pomalu školka se tam těšila :grinning:
Máji ty ted chodíš na odpol. do práce?
My máme třídní schůzky 15.9, tak jsem zvědavá co tam budou říkat.
8. zář 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my jdeme zachvíli k zubaři,malý už od rána otvírá pusu a okazuje zoubyk :slight_smile:jde někdo na ten třebovický koláč?
8. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na ten koláč jdu :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: já určitě taky. Já tam nemůžu chybět :wink: :grinning:
8. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakýýýýýýýýý koláááááááááááč????????????????????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: to je folklórní a nejen to slavnost tady u nás v Třebovicích :wink:
8. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha a to je jen dneska?
8. zář 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
jméno tajemství není, bude to Michal (a pro případ, že by ten malej sabotér měl nějaké mega překvapení, tak Daniela :grinning: ). Já si z těhu užila tak prvních 6-7 měsíců, to bylo super, ale teď už mě to teda dost zmáhá :pensive:
mám tu nachystaných těch šest tun prádla na žehlení.... balón na sezení mám nafoukanej tak už nevím, na co bych se vymluvila :grinning: asi se do toho fakt budu muset pustit nebo co :grinning:
8. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a ským jdete?mě se samotné nechce :frowning2:
8. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni ne denska to není. Je to až 18.-20.9.
zdeni: já jdu eli a s kámouškou a určo půjde i moje mamka :wink:
8. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? Tak to já půjdu taky, to se tam možná uvidíme, jen mi holky musíte popsat cestu. :slight_smile:
Nebo nějaké stránky jestli mají, že bych si to už našla sama.
8. zář 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, děkuji :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš zač :wink:
8. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni dělám od 12 do 16hod. ale zítra máme ve školce schůzku tak dělám od 8-12hod. a schůzku mám v 15hod. kdyby jsi se chtěla třeba stavit zítra tak ve dvanáct :grinning:
8. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme byli dneska nakonec fakt v těch Kravařích a bylo tam zavřeno!!!!! Byla jsem vytočená jako prase, že to ani nenapsali na internet. Tak zbytečná cesta :angry: :angry: :angry:
8. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek