• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
mÁJI V TU HODINU BUD VAŘÍM NEBO OBĚDVÁME A MALÝ JDE PAK SPÁT , JINAK BY BYL PROTIVNÝ :confounded:
Tak to je škoda :frowning2: Však kdyžtak se můžem stavit dopol. někdy, malý je ted do konce týdne doma.
Tomi to dokáže nasrat :rolling_eyes: Já bych nadávala, že by miláček chudák měl hlavu jak balon ze mě :grinning:
8. zář 2009 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani nemluv jak jsem byla nasraná :angry: :angry: :angry:
8. zář 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co jste teda pak dělali, jeli jinam?
8. zář 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne tak jsme tam pochodili po Kravařích a pak jeli domů. Bylo už dost hodin, tak už nebyla šance jet jinam. Ale měli tam nádherné dětské hřiště. To byla fakt nádhera :wink:
8. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspon jste se prošli a nenudili se.
8. zář 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všude mají krásné hřiště jenom tady na Hrabůve nic přitom je tu plno dětí kdyby udělaly hřiště pro mimča pak pro takové jako ty naše malé ale velké a pak pro ty co chodí do školy to by bylo fajn,ale tady jsou jenom samé zarostlé pískoviště.
8. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale takové jsem fakt ještě neviděla. Fakt nádhera :confused:
8. zář 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek, to v kravařích u aquaparku? to je fakt suprové, dost lidí tam z ovy jezdí jen kvůli tomu hřišti....
no já byla dnes na poště, bo mi přišly kojící tílka, pak vyzvednout fotky a ještě v tescu, kde jsme se potkali se známýma, takže jsme tam byli asi hodinu :grinning: celé to je jakési předělané.... novou kolekci miminkovského oblečení jsem raději minula obloukem a ještě se zavřenýma očima, protože to vypadá tak úžasně, že bych určitě něco koupila :sweat_smile:
8. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejenom v Hrabůvce si myslím, že skoro všude :confounded:
8. zář 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo fender v těch Kravařích.
8. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás v porubě, jak bydlím já, je mezi každým panelákem jedno hřiště :sweat_smile: a jsou celkem dobré se mi zdá, i když samozřejmě ne velké... no nicméně jedno před domem, druhé za domem, to se bude brzo hodit :grinning:
8. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme tady kolem pískoviště lavičky a sem tak kolotoč, nebo klouzačku, ale takových těch jako "fakt hřišt pěkných" je tu strašně málo. Poslouchala jsem kdysi i Ostravu nevím jak se ten kanál jmenuje a tam ukazovali ty naše hřiště :grinning: A že město to postupně bude zpravovat, že musí nazbírat nejprve peníze :confounded:
8. zář 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fén nebydlíš nahodou na Bulharské....... :grinning: :grinning: tam ty hřiště mají :grinning:
8. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet, náhodou jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tam to máš super....na ty hřišťatka jsme chodily s tomaškem06 ona teda víc je z Poruby já už ne. :wink: :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, myslím, že to bude celkem praktické, že jenom vylezu ze vchodu :wink: :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no někdo má hřiště u baráku a někdo má zahradu :grinning:
8. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, neprovokuj, jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já a provokovat, to bych si nedovolila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jenom aby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf nazdárek děvčata :wink: nějak není čas ani chut sem zajít :frowning2: a do všech těch problému mal nemocná teda dneska už bylo líp ale i tak bobek je mi ji líto no zítra fičím do školy už na půl dne snad mi to rychle uteče tož na koláč bych šla taky no ale zrovna příští víkend nejsme doma to naštve no ........... fen já když jdu do tesca tak musím kolikrát taky chodit obloukem :grinning: :grinning: a když nejdu obloukem tak mám plný vozík :grinning: ale ted už to na tesco moc nebude od toho roku už tam moc takový výběr není takže už se david nebude hrozit každé návštěvy tesca no nic já bych měla jít dnesk an kutě hokkyyy já nevím jak já zítra vstanu v šest dvacet mi jede tramvaj :confused: :confused: :zipper_mouth: já budu muset vstávat před šestou tož to bude velmi zajimavé :grinning: no nic mějte se zítra se objevím a žanet pevné nervy s malým :wink: snad to bude brzičko ok :wink:
8. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak se drž, nevím sice, co máš za problémy, ale ať se to brzy všechno vyřeší :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen díky :wink: blýská se na lepší časy tak snad :slight_smile: jinak moc hezká profilová fotka tam na té starší si vypadla nějak moc starší :zipper_mouth: :grinning: tady ti to víc sluší :wink: no nevidím to ružově s tím spaním chi kecám tu s mamkou a ne a ne se odlepit do sprchy :grinning: no kouknu ještě na 112 a pak si půjdu lehnout já v té škole usnu :confused:
8. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :sweat_smile: :sweat_smile:
no čoveče já jsem ráda že teď chvíli ráno nevstávám :dizzy_face: je mi vždycky úplně líto manži jak se ráno nemůže vykopat :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Leni snad se ti problémy brzo ztratí a bude vše OK. A kam si vůbec tak brzo vstávala?
9. zář 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo do školy. Už jsem to našla :grinning:
9. zář 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno..... :slight_smile:
9. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Holky já se ták těším na ten koláč, mňáám. :grinning:
To přijede i drahá půlka tak ho vytáhnu a pojedem spolu a možná i známí a kdo tam všechno jde? Ať zkouknu fotky a můžu Vás pozdravit :slight_smile: Kdybych Vás potkala teda :wink:
9. zář 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam půjdu určitě asi v sobotu. Trvá to tři dny. Ale v pátek je to až od 17.00. Sobota a neděle je to od 14.00.
9. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno teď koukám na ten lucčin odkaz no nevypadá to špatně pokud nebudu rodit a bude hezky, tak bychom možná mohli jít mrknout, manže výjimečně nemá službu :sunglasses:
9. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek