• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
My ještě uvidíme, v pátek asi jak přijede tak to musíme ještě pro sedačku, ledničku a skřín, takže večer bude utahaný a nikam ho nedostanu tak půjdem nejspíš taky v sobotu.
9. zář 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: co se děje lovím Ostravu z druhé strany :unamused: No já dneska byla nakupovat ,nějak jsem se v obchodech zapoměla :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni a co sis krásného koupila :dizzy_face:
Když si vzpomenu na to co všechno potřebujeme na zimu tak se mi dělá špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zas bude balík :rolling_eyes:
9. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Nikol :slight_smile: no dokoupila jsem si k šatum kabelku a boty,když už tak pořádně :slight_smile: A hlavně malý bude mít narozeniny a můj tatka bude mít kulatiny ,tak toho bylo dneska hodně.No ani mi nemluv jak vidím ty ceny za zimní věci tak se mi protáčejí panenky ale co naděláme,koupit to stejně musíš :angry:
9. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: téééda tady je koukám dneska docházka :confused: já to dneska už asi zalomím normálně celý den usínám :grinning: jinak koukám že do mlýna vás jde spousta no nevadí taky máme program na víkend tak aspon tak no nic přeji vám dobrou noc teda jestli se tu vůbec ještě někdo ukáže :grinning:
9. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem tu :dizzy_face:
jsem byla dneska v práci... a podezřívám dítko, že se doma nudí, když jsem doma tak je celý omrzlý a furt se tak protivně protahuje, no a jakmile jsem se dneska začala chystat tak se zklidnil a chrněl skoro celý den, ještě i teď je vzorné miminko :sweat_smile: asi budu muset z toho baráku vypadnout častěji :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Taky my jsme včera byli v aquaparku v Olomouci a bylo tam úžasně. Určitě všem doporučuji. Nádhera!
10. zář 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím je to můj největší a nejhezčí aquapark v Čechách. V Praze jsme ještě nebyla, ale fakt jsem nadšená a určitě tam ještě zajedeme. A cenově je to tam taky super hodina a půl 130 kč a pak kažkých 15 min 20 kč. Nebo se dá koupit celodenní vstupné za 350 kč. Mají tam otevřeno od 9 do 22. Určitě to tam mají večer i pěkně nasvícené.
10. zář 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak malý se ve školce už zlepšil, tak tam je dneska až do oběda. Ani nevíte jak se mi ulevilo.
10. zář 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomase: vždy´t jsem ti to říkala. Máš věřit zkušeným :grinning: Děti si potřebují zvyknout zase na něco nového a pak je to v poho. Já zažila i děti, které jak nastoupily, tak nejedly, nemluvily nic. A taky o zvládly a dneska jsou zcela v pohodě.
Jinak přeji dobré ránko všem. :wink:
10. zář 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak to je super že už je to lepší :dizzy_face:
10. zář 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě dneska Mařenka dala pusu a zamávala mi :grinning: ,ale podezřívám ji z toho,že to bylo učelové protože ví,že po obědě přijde babička pro ni :slight_smile:
10. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile: tak to je dobře že už prckové školku zvládají :slight_smile: My jsme se včera k večeru rozhodli odjet na chatu,tatku jsme nechali doma,musí chodit do práce :unamused: jela se mnou švagrová s děckama,tak je tady divočina.
10. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na koláč určo půjdu ale asi sama s malým,tatka bude v práci tak uvidím
10. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pojedu k segře protože náš taťka zase pracuje i o výkendu :unamused: .
Chtěla jsem si najít nějakou normální práci a to je fakt dneska maras :frowning2: když už to vypadá dobře tak je to zase moc brzo ach jooo
10. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maru a co máš za školu????
10. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku já jsem servírka :unamused: kdybych v mládí věděla,že budu jednou mít dítě a manžela který jezdí domů jen na výkendy tak bych šla na něco jiného.Třeba bych šla i uklízet někam.
10. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maru a máš zdravotní průkaz a umíš latte a různé kávy????něco by se možná rýsovalo
10. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://cukrarna-ostrava.vetrnik.eu/
co tohle?segra je tam sefka potřebuje někoho...
10. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenku jasně zdravotní průkaz mám na dobu neurčitou naštěstí :grinning: a kávy bych se naučila latte docela zvládnu mám ho ráda.
10. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele jestli máš zájem dělaj se ranní a odpo, ale myslím že se dá nějak domluvit, chceš poslat její tel?
10. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně mi napiš od kolika jsou ty ranní jestli to bych to stíhala když dám malou v sedm do školky .Víš jaká je tam otevírací doba ?
10. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevim ale asi od 7 páč vedle je škola a školka chodí si tam děcka ráno rpo koláče, koblížky a td
10. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no to je naprd u nás je školka od semi sakra :frowning2:
10. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže kdybych tam byla sama tak bych to nestíhala jedině kdyby tam byly dvě tak by se možná dalo domluvit :frowning2: no mám ja fakt štěstí :angry:
10. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maru tak to nevím jak to chodí
myslím že segra ráno jezdí pro čerstvé zákusky, no jak chceš
10. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, tuhle cukrárnu mám akorát pod barákem :dizzy_face:
jinak ahojte :sunglasses:
10. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
No téda, škoda, že je ta cukrárna od 7, jinak kdybych nebyla těhu bych taky něco takového brala :dizzy_face:
No ono bych to mohla dělat i těhu, ale chvíli :grinning:
Máji a ty nejsi spokojená v práci? Nebo jen stou pracovní dobou?
10. zář 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
máji myslela jsečm že se ti líbí celkem v práci :confused:
10. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dneska chytla uklízecí mánii :sweat_smile: a do toho tak nějak napůl balím tašku do porodnice, co kdyby.... akorát beztak prd vím, co si mám vzít, i když jsem nastudovala pokyny snad ze tří nemocnic :sweat_smile:
10. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek