• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jo tak v té cukrošce jsme už byli a mají senzační frapé :grinning: a zákusky jsou taky balada :grinning:
10. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi tož to příště napiš, až tam budeš :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně můžem zajít spolu. Dala bych si nějyký zákuseček :grinning: a kafíčko :grinning:
10. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky muzu se pridat?

zofinecka jsem poslala mail na ip.
10. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Misko. Vítám tě mezi náma.
10. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj misko :dizzy_face: teda ty už to máš za pár :dizzy_face: :dizzy_face:

luci no jasně :sunglasses: i když zrovna dneska jsme na tom doma luxusně, máme v ledničce krtkův dort a ledové kafe :grinning:
10. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Misko taky tě tady vítám....za chvilku se budete těšit s malého uzlíčku :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska petřík bral ve škole první písmenko :fearful: M tak byl nadšený jsem zvědavá jak dlouho mu to vydržíí :grinning:

jooo a krtkův dort mám taky ráda jo tak pozor abych vás večer nenavštívila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
10. zář 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tos nemohla říct, jsem se mohla stavit :grinning: A dokonce jsme tama dneska šli s manžou a tak jsem si na tebe vzpomněla :grinning:
10. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe, já mám dneska manžu v práci a dortu je tam ještě půlka, tak si to rozmyslete rychle, kdo zaváhá, nežere :grinning:
10. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
teda fen neprovokuj jo?
10. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
já, jo... kde na to chodíš prosímtě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, poslušně hlásím, že jsem opět zde :wink: :grinning: včera jsme se vrátili z Kréty abylo naprosto super:slight_smile:
10. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooooooooooooj, mladá paní!!!!! tak jak se cítíš? kdy budou fotky? všechno chceme vědět :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
fotky nevím, od profika možná příští týden, a odnás, bylo tam dost foťáků tak snad co nejdřívve. cítím: furt stejně akorát možná starší:slight_smile:
10. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
baf holky taky se hlásím :slight_smile: dneska bylo fajně taknějak reálně :wink: ale jinak zatím nic moc malá dneska dostala od kamaráda opožděně dárek k narozkám a jako měla ohromnou radost dostala veverku z doby ledové a je málem větší než ona pořád ji dávala pusinky takže asi byla spokojená :grinning: jinak vítám novou maminku která už si to možná jak tak koukám to přivítání zítra možná nepřečte :grinning: fen děláš teda fakt chutě takže asi si zítra koupím a udělám :grinning: den a ty vítej zpátky :wink: a chci fotky a co malá jak to bez vás zvládla?
10. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
:confused: vy už zase všechny spíte? a zrovna dneska já mám povídanou jelikož jsem prospala celé dopoledne a kousek odpoledne :grinning: takže spánek dneska nehrozí vracím se do kolejí ale o to hůř bude další středu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem ještě tu :confused: se zrovna cpu tím dortem :sweat_smile: :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tož nejdřív si chce povídat a pak tu není :confused: to je teda úroveň :rolling_eyes:
jdu chrnět, zítr dopo na ozvy, držte pěsti, jestli se dozvím, že má malej tři a půl kila, tak mě buď jebne nebo tam rovnou porodím :sweat_smile:
dobrou noc :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: jsem koukala na seriály :grinning: :grinning: tož a idu spát tu už stejně nikoho mohla by malá spát zase až do půl desáté :grinning: tak asi rovnou bré ránko vám popřeju dobrou noc už si tu stejně nikdo nepřečte :grinning:
11. zář 2009 v 01:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno... :slight_smile:
Dneska se nám nějak zkazilo počasí :confounded: a to máme jet na víkend na chatu :angry:
Dopoledne jedeme na nákup po dlouhé době bez dětí....no to se bude nakupovat žadné stresy a nervy :grinning: ne z mojí ale s Petrovi strany.
11. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! Počasí je na prd to je fakt. Snad se to trošku vybere. Mužíček mi v sobotu zase jede, tak chceme udělat dneska ještě nějaký výlet.
11. zář 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,taky my jsme ještě na chatě :slight_smile: sice počasí nic moc ale neprší :wink: zítra už jedeme domů a v neděli jdeme i s manžou na krytý bazén.Nikol tak at Vám hlavně neprší :wink: 6anet tak to si ho ještě pořádně užijte,na jak dlouho jede ted pryč?
11. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy,
dlouho jsem tu nebyla... nejak neni cas... Jen jsem Vas chtěla poprosit, kamaradka soutezi s Dobrou mamou o notas pro decka... jelikoz v tomto kole je jedina z Ostravy, tak doufam, ze nikomu nelezu do zeli..., kdyz Vas poprosim, jestli by jste ji nedali hlas... z kazde IP adresy jde poslat jen jeden, tak se hlasy sbiraji obtizne a poooooomalu. Pokud by Vas to neobtezovalo a nasly by jste si chvilku, tak se hlasuje na: www.dobra-mama.cz jak naskoci zlute okno se soutezi o notasy, tak kliknete na Galerii sloganu a tam ji najdete... Jak jsem rikala jedina Ostravacka...

Moc Vam vsem za ni dekuji
11. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky,
tak ozvy dobrý, i kontrola, malej z posledních 14 dní skoro naštěstí nepřibral, uf :sweat_smile: byl dneska vzorné ukázkové miminko, a ven se zatím prej nechystá.
11. zář 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hufi odhlasováno..... :wink:
11. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
hufi tak jsem hlasovala :wink:
11. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem hlasovala :wink:
11. zář 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Za Janu, diky moooc :grinning:
11. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! Copak máte dneska v plánu? U nás na VOKD jsou dneska kolotoče apod. Tak se půjdeme podívat. Jo a zítra je nějaká akce na Landeku. Jdete tam někdo?
12. zář 2009 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile:
My jdeme dneska k mamce, jsme pozváni na oběd a odpol. jdeme do shopinu a Ikei koupit něco do bytečku :dizzy_face:
Já letos tady neviděla žádné kolotoče :frowning2: A to by se malý rád povozil, jenže je ted nachlazený a v tomto počasí by to nebylo vhodné, škoda .
12. zář 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek