Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka
10. zář 2009
jo tak v té cukrošce jsme už byli a mají senzační frapé 😃 a zákusky jsou taky balada 😃
fender
10. zář 2009
zofi tož to příště napiš, až tam budeš x-)
zofinecka
10. zář 2009
jasně můžem zajít spolu. Dala bych si nějyký zákuseček 😃 a kafíčko 😃
miska66
10. zář 2009
ahoj holky muzu se pridat?

zofinecka jsem poslala mail na ip.
tomasek06
10. zář 2009
Ahoj Misko. Vítám tě mezi náma.
fender
10. zář 2009
ahoj misko x-) teda ty už to máš za pár x-) x-)

luci no jasně 😎 i když zrovna dneska jsme na tom doma luxusně, máme v ledničce krtkův dort a ledové kafe 😃
zanetka82
10. zář 2009
Ahoj Misko taky tě tady vítám....za chvilku se budete těšit s malého uzlíčku x-) x-)

Dneska petřík bral ve škole první písmenko 😕 M tak byl nadšený jsem zvědavá jak dlouho mu to vydržíí 😃

jooo a krtkův dort mám taky ráda jo tak pozor abych vás večer nenavštívila 😃 😃 😃 😃 😉
zofinecka
10. zář 2009
tos nemohla říct, jsem se mohla stavit 😃 A dokonce jsme tama dneska šli s manžou a tak jsem si na tebe vzpomněla 😃
fender
10. zář 2009
hehe, já mám dneska manžu v práci a dortu je tam ještě půlka, tak si to rozmyslete rychle, kdo zaváhá, nežere 😃
zofinecka
10. zář 2009
teda fen neprovokuj jo?
fender
10. zář 2009
já, jo... kde na to chodíš prosímtě :-p 😃
denber
10. zář 2009
ahoj, poslušně hlásím, že jsem opět zde 😉 😃 včera jsme se vrátili z Kréty abylo naprosto super🙂
fender
10. zář 2009
ahooooooooooooooj, mladá paní!!!!! tak jak se cítíš? kdy budou fotky? všechno chceme vědět x-)
denber
10. zář 2009
fotky nevím, od profika možná příští týden, a odnás, bylo tam dost foťáků tak snad co nejdřívve. cítím: furt stejně akorát možná starší🙂
leninnek
10. zář 2009
baf holky taky se hlásím 🙂 dneska bylo fajně taknějak reálně 😉 ale jinak zatím nic moc malá dneska dostala od kamaráda opožděně dárek k narozkám a jako měla ohromnou radost dostala veverku z doby ledové a je málem větší než ona pořád ji dávala pusinky takže asi byla spokojená 😃 jinak vítám novou maminku která už si to možná jak tak koukám to přivítání zítra možná nepřečte 😃 fen děláš teda fakt chutě takže asi si zítra koupím a udělám 😃 den a ty vítej zpátky 😉 a chci fotky a co malá jak to bez vás zvládla?
leninnek
10. zář 2009
=-) vy už zase všechny spíte? a zrovna dneska já mám povídanou jelikož jsem prospala celé dopoledne a kousek odpoledne 😃 takže spánek dneska nehrozí vracím se do kolejí ale o to hůř bude další středu 😃 :-p
fender
10. zář 2009
já jsem ještě tu =-) se zrovna cpu tím dortem :-N :-N
fender
10. zář 2009
tož nejdřív si chce povídat a pak tu není =-) to je teda úroveň 8-(
jdu chrnět, zítr dopo na ozvy, držte pěsti, jestli se dozvím, že má malej tři a půl kila, tak mě buď jebne nebo tam rovnou porodím :-N
dobrou noc x-)
leninnek
10. zář 2009
😃 😃 jsem koukala na seriály 😃 😃 tož a idu spát tu už stejně nikoho mohla by malá spát zase až do půl desáté 😃 tak asi rovnou bré ránko vám popřeju dobrou noc už si tu stejně nikdo nepřečte 😃
zanetka82
11. zář 2009
Dobré ráno... 🙂
Dneska se nám nějak zkazilo počasí :-S a to máme jet na víkend na chatu ]-(
Dopoledne jedeme na nákup po dlouhé době bez dětí....no to se bude nakupovat žadné stresy a nervy 😃 ne z mojí ale s Petrovi strany.
tomasek06
11. zář 2009
Krásné ráno! Počasí je na prd to je fakt. Snad se to trošku vybere. Mužíček mi v sobotu zase jede, tak chceme udělat dneska ještě nějaký výlet.
zdenka26
11. zář 2009
Ahojky,taky my jsme ještě na chatě 🙂 sice počasí nic moc ale neprší 😉 zítra už jedeme domů a v neděli jdeme i s manžou na krytý bazén.Nikol tak at Vám hlavně neprší 😉 6anet tak to si ho ještě pořádně užijte,na jak dlouho jede ted pryč?
hufina79
11. zář 2009
Ahoj maminy,
dlouho jsem tu nebyla... nejak neni cas... Jen jsem Vas chtěla poprosit, kamaradka soutezi s Dobrou mamou o notas pro decka... jelikoz v tomto kole je jedina z Ostravy, tak doufam, ze nikomu nelezu do zeli..., kdyz Vas poprosim, jestli by jste ji nedali hlas... z kazde IP adresy jde poslat jen jeden, tak se hlasy sbiraji obtizne a poooooomalu. Pokud by Vas to neobtezovalo a nasly by jste si chvilku, tak se hlasuje na: www.dobra-mama.cz jak naskoci zlute okno se soutezi o notasy, tak kliknete na Galerii sloganu a tam ji najdete... Jak jsem rikala jedina Ostravacka...

Moc Vam vsem za ni dekuji
fender
11. zář 2009
čau holky,
tak ozvy dobrý, i kontrola, malej z posledních 14 dní skoro naštěstí nepřibral, uf :-N byl dneska vzorné ukázkové miminko, a ven se zatím prej nechystá.
lucenekautor
11. zář 2009
hufi odhlasováno..... 😉
zofinecka
11. zář 2009
hufi tak jsem hlasovala 😉
tomasek06
11. zář 2009
Taky jsem hlasovala 😉
hufina79
11. zář 2009
Za Janu, diky moooc 😃
tomasek06
12. zář 2009
Krásné ráno! Copak máte dneska v plánu? U nás na VOKD jsou dneska kolotoče apod. Tak se půjdeme podívat. Jo a zítra je nějaká akce na Landeku. Jdete tam někdo?
m.o.n.i.k.a
12. zář 2009
Hezké ráno 🙂
My jdeme dneska k mamce, jsme pozváni na oběd a odpol. jdeme do shopinu a Ikei koupit něco do bytečku x-)
Já letos tady neviděla žádné kolotoče 😞 A to by se malý rád povozil, jenže je ted nachlazený a v tomto počasí by to nebylo vhodné, škoda .

Začni psát odpověď...

Odešli