• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Máji jinak vše nééééééééj k svátečku a samozřejmě i Marušce, hodně zdravíčka holky :slight_smile:
12. zář 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji taky vše nej nej nej vám oběma.
12. zář 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko my před hodinkou vstávaly posnídaly a ted si malá hraje a já mám chvíli klídek ve dvě jdem na oběd k babičce :slight_smile: pak jdeme na návštěvu takže sobota i něděle je ryze návštěvní ale taková ta příjemná návštěvní :wink: vy máte dneska ten třebovický koláč co počasí sice nic moc ale hlavně že neprší :slight_smile:
12. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mají taky přeju všechno nej nej nej,tak my jsme byli včera u doktorky s Alešekem ,protože noc před tím se mi v noci dusil a nemohl se nedechnout. A ona mi řekla,že je astmatik a alergik a,že to v noci byl astmatický záchvat.
12. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třebovický koláč je Leni až příští týden. Alesek tak to je síla :frowning2:
12. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 ani mi nemluv,byla jsem uplně v šoku jak mi to řekla,v uterý jdeme na alergologii na vyšetření :unamused:
12. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink: Tak my už jsme doma,počasí na prd,dneska budeme doma,byli jsme dneska v globusu a lidí jak naštvaných,ale já tam moc ráda chodím
12. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji a Mařence vše nejlepší :dizzy_face:
12. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se malý probudil s kraválem a má rýmu a začíná pokašlávat. Tak taky nikam nejdem a budeme doma :frowning2:
12. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, my v tom globusu ješt nebyli, jaké to tam je? a je tam jen globus nebo i jiné obchody? :confused:
12. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen já ráda chodila do globusu v Opavě a tady je to podobné,mají moc dobré uzeniny,saláty,slev jak naštvaných.A před kasami je pár obchůdku
12. zář 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: tak my jsme dneska prubli GLobus a já jsem s ním ještě více spokojená jak s tescem. Je to tam takové jinačí a hezčí. Salámy jsme nekupovali, ale mají tam hodně velký výběr pečiva :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo??? tak to budu muset říct manžovi :confused: že bychom se tam sjeli mrknout :confused: akorát tam bude asi hodně lidí, když je to nové, že.... na pečivo je super i porubácký kaufland :dizzy_face:
12. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen uvidíš sama,mají to tam super,no lidí je tam teda hodně,však sama uvidíš :wink:
12. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky chodím hlavně do Kaufu v Porubě :wink:
12. zář 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nerada chodím do kaufu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My tam byli ráno a ještě tam moc lidí nebylo, ale jak jsme odjížděli, tak už se tam hrnulo plno lidí :wink:
12. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo v sobotu tam taky chodit nemůžeš. To je to tam masakr.
12. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé taky přeji máji a malé mařence vše nej k svátku :wink: jo žanet já si to pak s tím koláčem uvědomila jelikož jedu pryč na víkend a proto tam vlastně nemůžu jsem ted mimo no nějak mi to nemyslí mám myšlenky jiným směem :pensive: jinak do globusu se taky chystáme a já mám teda raději tesco nežli kaufland :wink: alešek to je mi s malým líto :frowning2:
12. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jak na co... na pečivo a zeleninu a maso mám radši porubácký kaufland, na takové ty ostatní věci asi tesco. sem tam jdeme do intersparu, ale to většinou jen proto, že ho máme nejblíž :sweat_smile: a na ten globus jsem teda docela zvědavá....
12. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, jen se chci zeptat, jestli neznáte někdo nějakého dobrého gynekologa (OV centrum, Slezská a okolí), u kterého se neplatí registrace (samozřejmě zakamuflovaná jako sponzorský dar)? Chci změnit doktora, chodím k dr. Tomáši Kempnému, je na Slezské, jednou týdně (jinak je tam jeho otec). Proti němu nemám absolutně nic, je to dobrý doktor, jen chování sester mi dost vadí a taky to, že když jdete do kabinky, tak z ordinace slyšíte každé slovo, takže jste nechtíc svědkem problémů pacientky před Vámi...
12. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já tam taky chodím a jsem spokojená :wink:
12. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak co dneska podnikáte? My asi pojedeme do toho Landeku. Jestli nebude pršet.
13. zář 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
My nic, malý je furt nemocný :frowning2: Takže jdem akorát do obchodu a domů, musí být do středy fit, to chci aby šel už do školky. Má pořád kašel, rýma se zlepšila.
Já doufám, že příští víkend bude aspon trochu líp jak tento, nenechám si ujít Třebovice :dizzy_face:
13. zář 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý je taky trochu nachlazený,doufám že jsme to zachytili v začátku a moc se to nerozjede.
13. zář 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme to v začátku chytli, hned jsem dávala sirup, kapky do nosu, vařila čaje, ale kašel se zhoršil, tedka je to trochu lepší
13. zář 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já kapky do nosu ani dávat nemůžu. To by jste museli vidět co malý dělá jak je jen vidí. Je to bez šance mu tam cokoli kápnout. Sirup naštěstí v poho.
13. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně léčená rýma trvá týden a neléčená 7 dní :grinning:
13. zář 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my jsme chtěli jít na krytý bazén ale malý má po očkování a minule měl tak šílenou reakci,že se mi moc na ten bazén nechce.Měl dva dny vysoké teploty,tak ho raději nechám v klidu :wink: Tomašek malýmá taky uplné hysteráky jak vidí kapky,jakékoliv,vždycky jsem na mrtvici,snad budete brzo v pořádku :slight_smile: A co je na Landeku?
13. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Landeku je dneska Hornický den. A vstup i atrakce jsou zdarma. Bude tam i Špinarová a mig 21.
13. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet a v kolik to začíná?
13. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek