• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky,tak já už jsem z práce doma,leni to přeháníš vstávat v 10:00 ne :grinning: já vstávám v 5:00 :angry: já dneska vařím filety a brambor.Na landeku jsme včera byli,odcházeli jsme jak končila špinarka a bylo fajn.byli jsme autem a nadávali jsme kde jsme mohli :unamused:
14. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, dneska jsem solidární s lenkou, taky jsem vstávala v deset :grinning: teď se láduju jablečným závinem a kakaem a nic se mi nechce. ještě 4 týdny :rolling_eyes:
14. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpoledne jdu s malým do dětského centra,ven se mi nechce,je mi tam zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen tak závin bych si dala :wink: ale nechce se mi dělat a kupovat ho nebudu,vždycky je hnusný
14. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám napekla tchýně a fakt se jí povedl :sunglasses: ty kupovaný taky nemám ráda :confounded:
14. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám tchýně o víkendu pořivezla míša řezy a jen se po nich zaprášilo :wink: asi bych takymela upéct ale mě to tak nebaví.Už jen jak si představím že za chvíli budu muset péct cukroví tak je mi zle :angry: :confounded:
14. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož to mi pečení zas nijak zvlášť nevadíí, spíš nemám ráda to dělání těsta, jak člověk zašpiní půl kuchyně :rolling_eyes:
14. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej už spí,vyžehlila jsem,konečně :dizzy_face: A jdu za malým spát,nějak mě to počasí dostalo,jsem unavená a nevím z čeho :angry:
14. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já dneska valila do školy, zařizovat a vyřídila jsem skoro houby. jinak dneska neděláme skoro nic:slight_smile: nikuš si čte a píše a já pomalu a jistě usínám
14. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jem zde na chvilec celkem houby jsme vyřídili no neva :rolling_eyes: a jako holky fakt mi trapně není :grinning: malá dneska překvapila ale je fakt že od sedmi do půl osmé si hrála zavřela jem dveře at mi neuteče a jedním okem ji sledovala hrála mi na klavír a pak šla ke mě a usla no a spaly jsme do desíti :dizzy_face: venku se vyjasnilo malá pochodila ještě půjdem znova ven otřebuju zítra zajet sehnat knížky no a já žehlila dopo tak mám hotovo večer mám u telky klídek dneska mám seriál
14. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky na me uz to skocilo taky. Boli me v krku a mam rymu a kasel :angry:
14. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Ově bylo dneska škaredě? já jsem do středy u našich ve ValMezu a tady bylo dneska calý den krásně :dizzy_face:
14. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak my jsme celý týden doma mám paragraf :frowning2: Máří to počasí zmohlo a je nachcíplá :rolling_eyes:
14. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky Máji jo? To je tím počasím. Fen tady bylo hnusně celý den :angry:
14. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj všichni pomalu ulehají :grinning: od segry malá je taky nemocná,druhá segra je taky i její malá i švagrová říkala že byl malý nemocný :unamused:
14. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme ted došli z venku,je tam celkem teplo.tak my se ještě jsme zdravý a doufám že ještě dlouho budem :wink:
14. zář 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ještěže jsem ve VM. jsme byli i dnes na procházce, jak bylo krásně :dizzy_face:
jirka už dostal vakcínu na chřipku, já musím ještě počkat až porodím :confounded: tak snad to nějak přežijem, ten sychravý podzim a zimu, hlavně prtě....
14. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak Eli má rýmu, ale už je to lepší, ale taky je hodně známých nemocných :wink:
fen: zrovna jsem na tebe myslela, že bychom zašli na kafčo do cukrošky a ty jsi pryč :frowning2:
14. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tož co to je za timing :angry: vracím se ve středu večer, tak leda že bychom zašly ve čtvrtek? :confused:
14. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :grinning: tož co to je tahám nás z druhé strany jakoooo no malá už je zdravá ještě sem tam odkašle ale rýmu už máme pryč a ten kašel už taky odejde :wink: takže tuk tuk no jako počasí nic moc a myslím si že už ani nic moc nebude ale jinak se učím chodit brzy spát :grinning: ale moc mi to nejde :rolling_eyes: nechci vidět zase středu to bude zas něcooo tak brzy vstávat achjo mám nabitý týden a nic nestíhám ještě že jedu v pátek pryč tak at jste všichni brzy zdraví hlavně děti at maj klidný průběh léčte se a někdy zítra se tu objevím uvidím v kolik vstaneme :grinning:
14. zář 2009 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak pozdě a přece jsem první :grinning:
15. zář 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji dobré ránko :wink:
15. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :grinning:
15. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko tak já měla dneska budíček už v děvět ale za to bez přestávky bez jediného probuzení :dizzy_face: venku hnusně a my musíme do obchodu máme tu celkem prd :rolling_eyes: to počasí už asi lepší nebude už at je jarooooooo :grinning: ale tak mám ráda i zimu ale musí být hodně hodně sněhu...........copak máte dneska v plánu? a co vaříte já udělám špagety je to rychlé a mám na to docela chut jen nevím co malé té moc špagety a vůbec těstoviny nejedou
15. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My děláme halušky s brynzou :wink: A nevím kde je jako to sluníčko co předpovídali :angry:
15. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky nevíte náhodou kde je krejčovství v hrabůvce a nebo v zábřehu?potřebuju nechat manžovi nechat zpravit kalhoty
15. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme lečo
15. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme si pěkně po obídku zchrupli a je nám dobře. Teď se snažím doma něco poklidit, ale vůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, holky, nechcete nektera casopisy Maminka, Family star, Betynka apod.? Je mi lito je jen tak vyhodit... :grinning:
15. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já vím,že dobré krejčovství je v Zábřehu v kulturaku jak je SNP tak chodím já i tchýně a segra si tam nechala dělat šaty a pak je tady v hokejce naproti mě takové malé na zkrácení kalhot nebo nějaké takové upravy dobré,ale raději bych šla do toho Zábřehu
15. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek