Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zdenka26
14. zář 2009
Ahojky,tak já už jsem z práce doma,leni to přeháníš vstávat v 10:00 ne 😃 já vstávám v 5:00 ]-( já dneska vařím filety a brambor.Na landeku jsme včera byli,odcházeli jsme jak končila špinarka a bylo fajn.byli jsme autem a nadávali jsme kde jsme mohli :-|
fender
14. zář 2009
hehe, dneska jsem solidární s lenkou, taky jsem vstávala v deset 😃 teď se láduju jablečným závinem a kakaem a nic se mi nechce. ještě 4 týdny 8-(
zdenka26
14. zář 2009
Odpoledne jdu s malým do dětského centra,ven se mi nechce,je mi tam zima :-p
zdenka26
14. zář 2009
fen tak závin bych si dala 😉 ale nechce se mi dělat a kupovat ho nebudu,vždycky je hnusný
fender
14. zář 2009
no nám napekla tchýně a fakt se jí povedl 😎 ty kupovaný taky nemám ráda :-S
zdenka26
14. zář 2009
Tak nám tchýně o víkendu pořivezla míša řezy a jen se po nich zaprášilo 😉 asi bych takymela upéct ale mě to tak nebaví.Už jen jak si představím že za chvíli budu muset péct cukroví tak je mi zle ]-( :-S
fender
14. zář 2009
tož to mi pečení zas nijak zvlášť nevadíí, spíš nemám ráda to dělání těsta, jak člověk zašpiní půl kuchyně 8-(
zdenka26
14. zář 2009
Tak malej už spí,vyžehlila jsem,konečně x-) A jdu za malým spát,nějak mě to počasí dostalo,jsem unavená a nevím z čeho ]-(
denber
14. zář 2009
ahojky, tak já dneska valila do školy, zařizovat a vyřídila jsem skoro houby. jinak dneska neděláme skoro nic🙂 nikuš si čte a píše a já pomalu a jistě usínám
leninnek
14. zář 2009
jem zde na chvilec celkem houby jsme vyřídili no neva 8-( a jako holky fakt mi trapně není 😃 malá dneska překvapila ale je fakt že od sedmi do půl osmé si hrála zavřela jem dveře at mi neuteče a jedním okem ji sledovala hrála mi na klavír a pak šla ke mě a usla no a spaly jsme do desíti x-) venku se vyjasnilo malá pochodila ještě půjdem znova ven otřebuju zítra zajet sehnat knížky no a já žehlila dopo tak mám hotovo večer mám u telky klídek dneska mám seriál
tomasek06
14. zář 2009
Taky na me uz to skocilo taky. Boli me v krku a mam rymu a kasel ]-(
fender
14. zář 2009
v Ově bylo dneska škaredě? já jsem do středy u našich ve ValMezu a tady bylo dneska calý den krásně x-)
marie83
14. zář 2009
Ahoj tak my jsme celý týden doma mám paragraf 😞 Máří to počasí zmohlo a je nachcíplá 8-(
tomasek06
14. zář 2009
Taky Máji jo? To je tím počasím. Fen tady bylo hnusně celý den ]-(
marie83
14. zář 2009
jj všichni pomalu ulehají 😃 od segry malá je taky nemocná,druhá segra je taky i její malá i švagrová říkala že byl malý nemocný :-|
zdenka26
14. zář 2009
Tak my jsme ted došli z venku,je tam celkem teplo.tak my se ještě jsme zdravý a doufám že ještě dlouho budem 😉
fender
14. zář 2009
no tak to ještěže jsem ve VM. jsme byli i dnes na procházce, jak bylo krásně x-)
jirka už dostal vakcínu na chřipku, já musím ještě počkat až porodím :-S tak snad to nějak přežijem, ten sychravý podzim a zimu, hlavně prtě....
zofinecka
14. zář 2009
no tak Eli má rýmu, ale už je to lepší, ale taky je hodně známých nemocných 😉
fen: zrovna jsem na tebe myslela, že bychom zašli na kafčo do cukrošky a ty jsi pryč 😞
fender
14. zář 2009
zofi tož co to je za timing ]-( vracím se ve středu večer, tak leda že bychom zašly ve čtvrtek? =-)
leninnek
14. zář 2009
baf 😃 tož co to je tahám nás z druhé strany jakoooo no malá už je zdravá ještě sem tam odkašle ale rýmu už máme pryč a ten kašel už taky odejde 😉 takže tuk tuk no jako počasí nic moc a myslím si že už ani nic moc nebude ale jinak se učím chodit brzy spát 😃 ale moc mi to nejde 8-( nechci vidět zase středu to bude zas něcooo tak brzy vstávat achjo mám nabitý týden a nic nestíhám ještě že jedu v pátek pryč tak at jste všichni brzy zdraví hlavně děti at maj klidný průběh léčte se a někdy zítra se tu objevím uvidím v kolik vstaneme 😃
tomasek06
15. zář 2009
Krásné ráno! Tak pozdě a přece jsem první 😃
zofinecka
15. zář 2009
Taky přeji dobré ránko 😉
marie83
15. zář 2009
Dobré ráno 😃
leninnek
15. zář 2009
bré ránko tak já měla dneska budíček už v děvět ale za to bez přestávky bez jediného probuzení x-) venku hnusně a my musíme do obchodu máme tu celkem prd 8-( to počasí už asi lepší nebude už at je jarooooooo 😃 ale tak mám ráda i zimu ale musí být hodně hodně sněhu...........copak máte dneska v plánu? a co vaříte já udělám špagety je to rychlé a mám na to docela chut jen nevím co malé té moc špagety a vůbec těstoviny nejedou
tomasek06
15. zář 2009
My děláme halušky s brynzou 😉 A nevím kde je jako to sluníčko co předpovídali ]-(
zdenka26
15. zář 2009
Ahojky,holky nevíte náhodou kde je krejčovství v hrabůvce a nebo v zábřehu?potřebuju nechat manžovi nechat zpravit kalhoty
zdenka26
15. zář 2009
My máme lečo
tomasek06
15. zář 2009
Tak my jsme si pěkně po obídku zchrupli a je nám dobře. Teď se snažím doma něco poklidit, ale vůbec se mi nechce :-p
majatob
15. zář 2009
Ahojte, holky, nechcete nektera casopisy Maminka, Family star, Betynka apod.? Je mi lito je jen tak vyhodit... 😃
marie83
15. zář 2009
Zdeni já vím,že dobré krejčovství je v Zábřehu v kulturaku jak je SNP tak chodím já i tchýně a segra si tam nechala dělat šaty a pak je tady v hokejce naproti mě takové malé na zkrácení kalhot nebo nějaké takové upravy dobré,ale raději bych šla do toho Zábřehu