Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
15. zář 2009
Ahoj Majatob. Je dost že se taky ukážeš. Jak je? Taky jsem měla hafo časopisů a už jsem to rozdala.
fender
15. zář 2009
čau.... jsem celkem KO půl dne jsem makala do práce a nějak mě to zmohlo :-N dneska se chystám vařit rajskou omáčku, mám na ni neskutečnou chuť už někdy od soboty :-N :-N
marie83
15. zář 2009
taky bych si dala,ale nějak ji neumím 😃
majatob
15. zář 2009
tomasek, no ja vas docela docitam, ale nemam moc co psat 🙂
lucenekautor
15. zář 2009
maru ta cukoroška je od 9h
zanetka82
15. zář 2009
Ahoj holky a tebe majatob zdravím obzvlášť 🙂 Jak se máš co mimi zlobí v bříšku? Koukala jsem ti do albíček a máš tam moc pěkné fotečky....ve svatebním ti to moc sluší 😉 Tobíšek je pořád stejný vubec se nemění x-)
My měli dneska odpoledne ve škole třídní schůzky.....vše v pořádku. Petřík je šikovný
m.o.n.i.k.a
15. zář 2009
Ahoj holky
My měli taky tř. schůzky a taky je vše ok. Budou mít plno besídek, tak se moc těším, jsem zvědavá 😃
zdenka26
15. zář 2009
Ahojky,ted jsem přijela z pohotovosti,chytli mě zuby a myslím že chcípnu.ráno jdu ke svojí doktorce tak už aby to bylo za mnou.
tomasek06
15. zář 2009
Tak to ti Zdeni nezávidím 😞 zuby jsou svinstvo 😞
majatob
15. zář 2009
zanet, 🙂 mame se dobre, mimi roste rychlosti blesku, mam posunutej termin uz na konec unora,tak se zacinam bat porodu 😃 😃 😃
denber
15. zář 2009
ahojky, maji opravdu ti to jako nevěstě strašně slušelo. my zatím čekáme na fotky, zatím mám jenom nějaké co se fotilo z našeho foťáku. tak jak to půjde něco vložím. jakpak se jinak máte, já se snažím dostat do normálního provozu,ale moc to nejde.
majatob
15. zář 2009
dekuju holky, ja jsem se toho hrozne bala, ze mi to nebude sluset a ze mi bude spatne a nevim co vsechno a nakonec to byl uplne nadhernej den, kterej sice nebyl na 100% podle predstav, ale aspon mame na co vzpominat x-) x-) x-) akorat na novy prijmeni si zaboha nemuzu zvyknout a vsude se predstavuju na dvakrat nez trefim to spravny 😃 😃 😃
den, vy jste meli tu dvojsvatbu, ze? jak to dopadlo? 🙂 mas album na beremku?
tomasek06
15. zář 2009
Majatob taky mi strašně dlouho trvalo než jsem si zvykla na nové jméno. Ale zvykneš si 😃
majatob
15. zář 2009
tomasek, no co uz mi ted zbyde jinyho, ale je to teda des 😃 😃 😃
zofinecka
15. zář 2009
hurááááááááááááááááááááá mám volnou koupelnu 😃
Kde jste kdo?
tomasek06
15. zář 2009
Jakou koupelnu? :-N Já čučím na Ordinaci a pak na Ano šéfe
zofinecka
15. zář 2009
no já se jenom radovala, že brácha konečně opustil koupelnu 😃
Já taky koukám na ordinaci 😉
zanetka82
15. zář 2009
Tak já koukám na malery pana učetního 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
tomasek06
15. zář 2009
Ty si se nedívala na Ordinaci?
tomasek06
15. zář 2009
No nic dokukam na Ano šéfe a jdu hajat, Pa pa pa
fender
15. zář 2009
zofi 😃 😃
já teda nekoukala na nic a teď jdu chrnět, bo lenka než ta dofarmaří a objeví se tu, to bude zas půlnoc 😃 tak dobrou x-)
leninnek
16. zář 2009
bré ránko 😃 jsem tu po dlouhéééééééééééé době prvnííííííííííííííííííííí 😃 včera jsem nefarmařila 😉jsem měla televizní den po dlouhéééé době koukala jsem na ruzovku pak na kriminálku miami a na 112 😉 no nic mějte se já fičím na tramvaj 8-(
tomasek06
16. zář 2009
Krásné ráno 😃 🙂
marie83
16. zář 2009
Dobré ráno,já jsem včera usla u televize už před osmou takže jsem nevyděla nic 😃
tomasek06
16. zář 2009
Tak to si měla super Maji 😃
marie83
16. zář 2009
Jo to jo hlavně,že jsem si chtěla pustit Bobule no nic podívám se dneska 😃
zanetka82
16. zář 2009
Ahojky. 🙂 Sluníčko leze...bude hezky

Bobule jsou dobré 😉 😃
marie83
16. zář 2009
jo tak to jsem ráda asi si je zapnu už za chvilku 🙂
m.o.n.i.k.a
16. zář 2009
Ahoj holky. Máji co práce, je nějaká na obzoru? A co malá? Už je jí lépe?
tomasek06
16. zář 2009
Jo jo Bobule jsou super. Už natáčejí druhý díl. se těším 😃