• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahojky, album mám jenom předsvatební-kde jsou šaty. svatební zatím nemám. celkem zajímavé, po všem "oficiálním" už ani nešlo poznat že jsme dvě, jenom na nějaké praštěné soutěže jsme byly dvě nebo dva tak to bylo lepší:--)))
16. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den nechápu??? Vysvětli prosím :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denber měla přece dvojitou svatbu jestli se nepletu :slight_smile: ,ale nevím kdo byla ta druhá nevěsta :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to nechápu....jaká soutěž dvě nebo dva......taky nerozumím :confused: :grinning:
16. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak se dneska mate? je krasne tak asi vyrazim nekam ven , alesamotne se mi tak nechce :unamused:
Maly ted spinka po obede, tak pak pujdu ven.
16. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Weli, to je dost, že se taky někdy ukážeš :slight_smile:
Jak se máte vy? Co Matýášek, je hodný?
16. zář 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Máji dík za to krejčovství,dneska jsem tam byla :wink: Jinak jsem dneska byla trhat osmičku a ještě nikdy jsem nebyla tak ráda že jdu trhat zub,ulevilo se mi ale dvě injekce to jistili :grinning:
16. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak se nám to venku zamračilo,dneska jdeme na kolotoče,máme je hned u baráku tak se aspon nemusíme nikam tahat
16. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mě se malý vzbudil až teď a sám mi zdělil a prosil mě, že ven nechce. Že chce být doma. Ani mi to není líto, protože mám pořád rýmu jako blázen a kašlu, tak klidně budu doma :grinning:
16. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, měli jsme dvojtou. například že na soutěže jsme byly nevěsty dvě-nebyla jen jedna pod palbou, to samé kluci. tímpádem i ta někdy méně příjemná pozornost byla rozdělena:slight_smile:
16. zář 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo už jsem to pochopila Den. Hlavně se těším na fotky :wink:
16. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
joa druhá nevěsta byla manželova sestra
16. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak se to venku kaboní co? Ale žádný déšť nehlásili že? Je tady tma jako v dupce.
16. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už prší! Ještě že jsme nešli ven.
16. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To lije jak blázen co?
16. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď jak začalo tak lít, tak malý si vytáhl gumáky a začal lítat po bytě, že chce jít ven :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jste všichni na procházce?
16. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toš babuchy. To jsem tady celý den jen sama samotinká?
16. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ses domluvila s mojí segrou :grinning: ta jde trhat osmičku zítra,ale doktorka se bojí že ji to nevytrhne tak ráno bude volat nějakým dvoum doktorům jestli ji to některý vytrhne :grinning: už jednou se sní trápila až ji rozervala držku :unamused: ,ale seegra se hlavně těší že půjde ven protože ji bolí jako čert!
Jinak večer budu čumět na Hříšný tanec ach jo takový pěkný film no uctím památku Patrika :grinning: zapálím svícu.Nějak mě to dojímá víc jak nějaký Jackson :slight_smile:
16. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já nevím na co budu kukat. Hříšný tanec jsem viděla nedávno. Ale jinak mě to taky vzalo, že už umřel :frowning2:
16. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: to byl fakt super slejvák. Naši byli na zahradě s Eli jak začalo pršet :grinning:
16. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo byla to síla. A už je zase po dešti.
16. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já půjdu brzy asi spát, ráno vstáváme do školky :dizzy_face: Jupíí :grinning:
Máji psala jsem ti o stránku dopředu a neodepsalas :sweat_smile:
16. zář 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to můj malý půjde asi do školky až příští týden. A to zase bude horor :frowning2:
16. zář 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme doma byli minulý týden celý a dodneška, a to je teprve horor, sním být doma tak dlouho, chodili jsme na krátké procházky, ale to nestačilo a doma je čertisko, skoro se nazastavím :confounded:
Tak hurááá, že už jde a aspon na chvíli oddychnu :grinning: Neboj se, za chvíli si zvykne.
16. zář 2009 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad mu to zvykání nebude trvat rok :angry:
16. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
takový pěkný chlap že :slight_smile: no škoda ho!
16. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic moc Moni :slight_smile:
Zítra jdu k doktorce už měsíc mě bolí achilovka a když si chci koupit boty na klínku tak to je vražda,minule jsem skočila trochu a myslela jsem že porodím dělohu :confounded: tak se ji jdu zeptat proč mě ta noha tak bolí jestli je to natažené,ale to nevím z čeho.Nebo říkala pedikerka že by to mohla být ostruha to zas nevím co je jen vím že to měla moje babi :slight_smile: no zítra budu chytřejší :grinning:
16. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad to Máji nebude nic vážného.
16. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji to si zajdi, není to sranda, ale snad jako píše tomasek, že to nebude nic važného
16. zář 2009 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek