• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no já doufám,že ne.Ale projistotu :slight_smile: když mám ten paragraf,mám čas tak si tam zajdu a uvydím třeba mi dá mastičku a řekne ať si to stáhnu a bude :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně tam jdu proto že mě štve,že nemůžu nosit ty botičky co mi koupila švagrová mají docela vysoký podpatek a ta jedna noha prostě odmítá spolupracovat :unamused: když si je nazuju tak to bolí,no přece je nebudu měnit za nějaké nízké už dlouho jsem podpatky neměla :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díváte se někdo na ten Dům snů?
16. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Se dívám
16. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mazec co? Nechápu, jak se můžou hádat kvůli takovým kravinám. Já mít možnost hrát o takový barák, tak by mi vcelku bylo jedno jak bude vypadat :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
babuchy kde jste kdo :confused: já jsem tady kde je fen ta tu tak nějak bývá jsem dneska opět off takže to vidím asi zase na brzký spánek je toho ted na mě nějak moc maji tak at ti to dobře dopadne u doktora a jinak s osmičkama já už měla jít dvakrát dvě mi lezou do kosti a dvě mám pod sedmičkou jednou za čas to bolí ale já která se teda zubaře nikdy nebála a ani nebojí jako vrtání a tak tak ty osmičky stejně nějak odkládám stačil mi zánět jak jsem byla těhotná jsem si myslela že horší bolest není no chi chi no ale to jsem nevěděla co mě čeká u porodu :grinning: tož radšo bolest zubů než porod :grinning:
16. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to já bych šla znovu rodit :rolling_eyes: zubařku nesnaším a když k ní mám jít tak je mi zle a mám průjem.
V pondělí na mě myslete jdeme ráno k zubaři :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám naštěstí zubaře za sebou a nic mi ani nedělal :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra normálně jako jsem nepostřehla že tu je str.21 a já furt že nikdo nepíše :grinning: :grinning: mě už fakt hrabe bych potřeboala nějaký oddech :grinning: jinak žanet fakt to já raději zubaře já jdu koncem října nějakého dvacátého jsem obednaná a jdu i s malou bude mít první prohlídku tak jsem zvědavá jestli ukáže zuby jako u doktorky ted jak byla nachlazená tak ji tak dávala tu špachtli a krásně otevřela ža mi málem oči vypadly z důlku a mi doma neotevře ani zaboha když ji chcu omrknout zuby tak uvidíme každopádně jsme obědnané :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můj malý otevřel dobrovolně pusu až teď. Předtím byl u zubaře vždy kravál.
16. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nechá si je aspoň čistit Leni?
16. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě bude dělat určo zase jako pokaždé co jdu tak mi tam vrtá :grinning: pořád mám kazy už od mala snad to malá nebude mít po mě a když tak at se po mě nebojí jelikož david je poseroutek i ted :zipper_mouth: takže uvidíme jako snad už nespíte fen kde se touláš?
16. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nespím :wink:
16. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo žanet zuby čistíme denně to ji baví už ji tam dávám i kapku pasty to je v pohodě no uvidíme sama jsem dost zvědavá ale chci chodit pravidelně at si zvyká od kámošky malý má tři a ještě s ním nebyla což si já myslím že je lepší už jen kvůli tomu že je nějaká šance že se třeba nebude bát když ji tam sem tam šáhne než pak jít poprvé až jak bolí zub pak už se bude bát pořád bude míz první návštěvu spojenou s bolestí no je můj názor :slight_smile: mě už zas nějak přešlo spaní ale šíleně mě bolí záda a masáž si prý nezasloužím :grinning: asi proto že se mi včera nechtěli plnit sexuální povinosti :grinning: a ještě mi tu hučí nějaký kunfu film :rolling_eyes: bože už by ho mohlo chytnout spaní aspon že dobrý čajík mi uvařil :grinning:
16. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo určo je lepší chodit k zubaři tak brzo. Aspoň si zvykne :wink:
16. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Hned z rána to tam vypadá zase na pořádnou kosu co?
17. zář 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko.... :slight_smile:
17. zář 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau! tak jsem konečně zase chvíli v ově. akorát když jsem se chtěla vypravit na poštu a do obchodu, tak samozřejmě musí venku pršet :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen tak dneska nám ta cukroška nevyjde. Chystáš se v sobotu na ten Koláč tady k nám do Třebovic? :wink:
17. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko já dnes nevím copodniknout co jsem měla domluvené mi padlo no nějak ten dnešek přežijem a zítra jedu k bráchovi nevím ani co na oběd nic se mi nechce malá tam má já bych si dala nějaký sladký obídek třeba palačinky nebo buchtičky s krémem ale drahá půlka sladké nerad :rolling_eyes: tak fakt nevím nic mě nenapadá
17. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě zbyl oběd ze včera. Polívka a játra s rýží. Naštěstí nemusím vařit.
17. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem doma z práce.Já dneska vařím kapustu ,kuřeci a brambor :wink: leni u nás se taky sladké moc nemusí.Venku je nic moc,odpoledne jdu ke kamarádce,venku je celkem zima
17. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, ještě nevím, ale hlásí hezky, tak by to možná šlo. přijede mi ještě kámoška na víkend, tak netuším, jaký budeme mít program. jsem v ově každopádně do středy, možná čtvrtka příštího týdne, pak už se definitivně stěhuju do VM.

a já vůbec nevím, co budu vařit o víkendu.... jeden den asi houbovou omáčku s rýží a kuřecím, ale ten druhý netuším :confounded:
17. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen to jsem nevěděla že se budeš stěhovat z Ostravy :confused: Proč se stěhuješ?
17. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, ne nafurt, jenom do porodu, rozhodla jsem se nakonec pro porodnici ve VM :wink: a jelikož to nechci nechávat na poslední chvíli, tak jedu už příští týden, to budu mít cca tři týdny do termínu.... :sunglasses:
17. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo :wink:
17. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen jak to že až ve Valmezu? My jsme byli dneska dopoledne venku a teď jsme se před chvíli vzbudili. Koupila jsem malému barevné papíry a vodové barvy, tak půjdeme něco vytvářet. Jsem zvědavá jestli ho to bude bavit.
17. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem už z nudy vytáhla i člověče nezlob se a docela se snažil, ale pak začal dělat pochopitelně kraviny.
17. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek, mám tam na porodním taťku :sunglasses:

to počasí je děs, co?
17. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kvůli taťkovi jo? A on tě bude i rodit? Počasí je hnus :angry:
17. zář 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek