Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
marie83
17. zář 2009
tomasek taky jsem se dívala na dům snů a já bych tam nešla,no aby si na mě někdo otvíral hubu a ještě kvůli takovým kravinám ]-( já bych to nedala.
tomasek06
17. zář 2009
No však právě. Oni se všichni chovají, jako by to měi vyhrát oni. Já bych taky do takové soutěže nikdy nešla.
marie83
17. zář 2009
takové ponižování že akurát pak budou vypadat jak volové 🙂
fender
17. zář 2009
nevím jestli přímoi rodit, ale bude tam a taky tam bude mít v pozoru celé oddělení, tak doufám, že se o mě a malého dobře postarají x-)
na ten dům jsem nekoukala, ale prý to bylo drsný.... o co šlo?
marie83
17. zář 2009
no oni staví barák a v každém díle jeden pár vypadne a ten poslední co zůstane dostane ten barák(tak jsem to pochopila já) a hádaly se drsně kvůli jídlu,že jim ty dvě baby udělaly jen teplou polívku a druhé bylo studené i večeře studená,no samé pomluvy a závist.Dva páry odjely do hotelu na bazén dostaly šampus,jahůdky no romantika a už jim to záviděly někteří 🙂 .já bych tam nemohla být,už to jídlo mě zarazilo každý je zvyklý na něco jiného já taky vařím něco co někomu nemusí chutnat a já to mám ráda tak jak někdo dělá něco co mi nechutná,ale sežeru to a držím hubu,pokud to není slané nebo skažené 😃
tomasek06
17. zář 2009
Ještě se hádali jestli spojit obývák s kuchyní a jestli mít na všech dveřích zámky 😃
marie83
17. zář 2009
no jo to jsem zapoměla ta pitka jak říkala,že jde vydět že nemá děcka.No já mám a dala bych si klidně ten zámek do koupelny co říkal ten kluk,ale takový jak měla segra,že to šlo otevřít z druhé strany třeba nožem nebo šroubovákem kdyby něco!My jsme to měly kdysi a otvíraly jsme si to tak schválně ze segrama.když jedna chtěla klid a zamkla se tak ty dvě šly a nožem ji to otevřely a prudily no strašná sranda!!! 😃 😃 😃 😃
fender
17. zář 2009
jakože všechny ty páry staví dohromady jeden barák? =-)
marie83
17. zář 2009
jo jeden eko dřevěný barák a jen jeden pár ho vyhraje.To by mě jeblo kdybych ho stavěla a vypadla bych jako předposlední 😃
marie83
17. zář 2009
http://www.kindercokolada.cz/cz/registrace/

Nechcete někdo soutěžit 🙂 my nemůžem je to od 4 let :-|
tomasek06
17. zář 2009
No my taky nemůžeme :-|
zanetka82
17. zář 2009
No to my mužeme ale nevím vůbec o co jde :-N 😃 Jdu spát dobrou noc. 😉
tomasek06
18. zář 2009
Krásné ráno! Nikol je soutěž o novou tvář na kinder čokoládách 😉
zofinecka
18. zář 2009
Dobré ránko! Tak my jsme teprve teď vstávali 😃
tomasek06
18. zář 2009
Ode dneška od pěti je i pouť na Hlavní Třídě. Půjdeme se podívat.
bbublina5
18. zář 2009
Ahoj holky, mohla bych se k vam taky pridat? Mam rocni holcicku Nikolku a bydlim v Ostrave-Porube. 🙂
tomasek06
18. zář 2009
Ahojky Bublino! Vítám tě mezi náma 😉 Já jsem taky z Poruba. Odkud tam?
bbublina5
18. zář 2009
Ahoj 😉. Ani sem se nepředstavila. Jmenuju se Petra 🙂. Bydlím na Hlavní třídě. A ty?
tomasek06
18. zář 2009
No kousek od Hlavní třídy 😃 Na dělnické a jmenuji se Žaneta.
bbublina5
18. zář 2009
tak to sme skoro sousedky 😃 . Ja tady bydlim jen chvíli. Máme tady podnájem. Přestěhovala sem se tady kvůli Niky. Jinak sem bydlela a pracovala asi 8 let v Praze.
zanetka82
18. zář 2009
Ahoj holky. 🙂
Bubli čau vítej mezi námi 😉

Tak já už mám zabaleno na chatu a kluky dávám k babičkám. tento a příští víkend máme na chatě dřevo tak ať se nám tam nemotají. Je to nebezpečné v tom lese a pořád je hlídat to ať radši zůstanou doma. 😉
Tento víkend je i na Mošnově dny Nato....už mi tu stíhačky lítají nad hlavou od včerejška 🙂

O víkendu má být krásně tak si to holky užíjte hezký na tom Třebovickém koláči a moc nemlsejte 😃 😃 😃
marie83
18. zář 2009
no mě ty stíhačky už serkají :-| furt mi to tu lítá a hluší 🙂
jinak taky vítam Petru! Já jsem z Hrabůvky
denber
18. zář 2009
Vítám novou maminku, já mám taky nikolku🙂)) momentálně bydlíme na pustkovci, ale budem se stěhovat na konec hl.třídy k soudu🙂
bbublina5
18. zář 2009
V Hrabuvce nebo respektive na Dubine byvam take casto. Jednak sem tam vyrustala, takze tam mam vsechny zname a taky tam bydli rodice 🙂
bbublina5
18. zář 2009
Tak to by mohli byt holky kamaradky. Koukala sem, ze sou kousek od sebe. Me se Nikca narodila 27.8.2008 🙂 . A je to desny dablik. Adi tyden uz se snazi chodit, tak mam o zabavu postarano 😃 .
zdenka26
18. zář 2009
Ahojky,vítam Petru 😉 Já jsem Z Bělského Lesa.No my dneska jdeme na vinobraní a pak vezu malého k mamině na noc.Máji jsi dnes k večeru doma?stavila bych se na kafčo,mám večer volný 🙂
zdenka26
18. zář 2009
Petro a počkej až ti začne zdrhat 🙂
zdenka26
18. zář 2009
Jdete někdo na ten Třebovický koláč v neděli?
bbublina5
18. zář 2009
Ona umi zdrhat dokonale, ale po kolenou 😃 a strasne ji to bavi... 😃 😃
marie83
18. zář 2009
Zdeni jasně stav se já budu doma.