• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tomasek taky jsem se dívala na dům snů a já bych tam nešla,no aby si na mě někdo otvíral hubu a ještě kvůli takovým kravinám :angry: já bych to nedala.
17. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však právě. Oni se všichni chovají, jako by to měi vyhrát oni. Já bych taky do takové soutěže nikdy nešla.
17. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
takové ponižování že akurát pak budou vypadat jak volové :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jestli přímoi rodit, ale bude tam a taky tam bude mít v pozoru celé oddělení, tak doufám, že se o mě a malého dobře postarají :dizzy_face:
na ten dům jsem nekoukala, ale prý to bylo drsný.... o co šlo?
17. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni staví barák a v každém díle jeden pár vypadne a ten poslední co zůstane dostane ten barák(tak jsem to pochopila já) a hádaly se drsně kvůli jídlu,že jim ty dvě baby udělaly jen teplou polívku a druhé bylo studené i večeře studená,no samé pomluvy a závist.Dva páry odjely do hotelu na bazén dostaly šampus,jahůdky no romantika a už jim to záviděly někteří :slight_smile: .já bych tam nemohla být,už to jídlo mě zarazilo každý je zvyklý na něco jiného já taky vařím něco co někomu nemusí chutnat a já to mám ráda tak jak někdo dělá něco co mi nechutná,ale sežeru to a držím hubu,pokud to není slané nebo skažené :grinning:
17. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se hádali jestli spojit obývák s kuchyní a jestli mít na všech dveřích zámky :grinning:
17. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to jsem zapoměla ta pitka jak říkala,že jde vydět že nemá děcka.No já mám a dala bych si klidně ten zámek do koupelny co říkal ten kluk,ale takový jak měla segra,že to šlo otevřít z druhé strany třeba nožem nebo šroubovákem kdyby něco!My jsme to měly kdysi a otvíraly jsme si to tak schválně ze segrama.když jedna chtěla klid a zamkla se tak ty dvě šly a nožem ji to otevřely a prudily no strašná sranda!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakože všechny ty páry staví dohromady jeden barák? :confused:
17. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jeden eko dřevěný barák a jen jeden pár ho vyhraje.To by mě jeblo kdybych ho stavěla a vypadla bych jako předposlední :grinning:
17. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.kindercokolada.cz/cz/registrace/

Nechcete někdo soutěžit :slight_smile: my nemůžem je to od 4 let :unamused:
17. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my taky nemůžeme :unamused:
17. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to my mužeme ale nevím vůbec o co jde :sweat_smile: :grinning: Jdu spát dobrou noc. :wink:
17. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Nikol je soutěž o novou tvář na kinder čokoládách :wink:
18. zář 2009 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak my jsme teprve teď vstávali :grinning:
18. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ode dneška od pěti je i pouť na Hlavní Třídě. Půjdeme se podívat.
18. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k vam taky pridat? Mam rocni holcicku Nikolku a bydlim v Ostrave-Porube. :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Bublino! Vítám tě mezi náma :wink: Já jsem taky z Poruba. Odkud tam?
18. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:. Ani sem se nepředstavila. Jmenuju se Petra :slight_smile:. Bydlím na Hlavní třídě. A ty?
18. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kousek od Hlavní třídy :grinning: Na dělnické a jmenuji se Žaneta.
18. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sme skoro sousedky :grinning: . Ja tady bydlim jen chvíli. Máme tady podnájem. Přestěhovala sem se tady kvůli Niky. Jinak sem bydlela a pracovala asi 8 let v Praze.
18. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile:
Bubli čau vítej mezi námi :wink:

Tak já už mám zabaleno na chatu a kluky dávám k babičkám. tento a příští víkend máme na chatě dřevo tak ať se nám tam nemotají. Je to nebezpečné v tom lese a pořád je hlídat to ať radši zůstanou doma. :wink:
Tento víkend je i na Mošnově dny Nato....už mi tu stíhačky lítají nad hlavou od včerejška :slight_smile:

O víkendu má být krásně tak si to holky užíjte hezký na tom Třebovickém koláči a moc nemlsejte :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě ty stíhačky už serkají :unamused: furt mi to tu lítá a hluší :slight_smile:
jinak taky vítam Petru! Já jsem z Hrabůvky
18. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám novou maminku, já mám taky nikolku:slight_smile:)) momentálně bydlíme na pustkovci, ale budem se stěhovat na konec hl.třídy k soudu:slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Hrabuvce nebo respektive na Dubine byvam take casto. Jednak sem tam vyrustala, takze tam mam vsechny zname a taky tam bydli rodice :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by mohli byt holky kamaradky. Koukala sem, ze sou kousek od sebe. Me se Nikca narodila 27.8.2008 :slight_smile: . A je to desny dablik. Adi tyden uz se snazi chodit, tak mam o zabavu postarano :grinning: .
18. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,vítam Petru :wink: Já jsem Z Bělského Lesa.No my dneska jdeme na vinobraní a pak vezu malého k mamině na noc.Máji jsi dnes k večeru doma?stavila bych se na kafčo,mám večer volný :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro a počkej až ti začne zdrhat :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdete někdo na ten Třebovický koláč v neděli?
18. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona umi zdrhat dokonale, ale po kolenou :grinning: a strasne ji to bavi... :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jasně stav se já budu doma.
18. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek