• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak ju kolem půl sedmé?na šest mám být u maminy
18. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k. budu očekávat a prosímtě až budeš před barákem u zvonku tak mě prozvoň na mobil ať mi nevzbudíš Máří jo!A ja ti otevřu :wink:
18. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně :wink:
18. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli ahoj a vítaj v porubě :dizzy_face:

den, ty se stěhuješ k soudu?? tož to budem sousedky zas my dvě :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ty si taky z Poruby? :slight_smile: Teeeda tady nas je :slight_smile: To je super!
18. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: já jdu i v neděli :slight_smile:
JInak taky zdarvím novou maminu. :wink:
Já jsem si dneska užívala školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a jdete někdo zítra na ten Koláč?
18. zář 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj fen: na začátku roku rekonstrukce a pak snad co nejdříve tam budem bydlet-málem odpočítávám dny už i jednotlivě :wink: :slight_smile: kdepak tam bydlíš ty?? zofi už škola, nám začíná až 8.10-teda snad, pokud to zase nezmění
18. zář 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: jo už nám začala a docela mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi se ptam blbe, ale co je to ten Trebonicky kolac? TO je nejaka akce? :zipper_mouth:
18. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma od Máji,zasekla jsem se ve výtahu a myslela jsem že se nerozjedu,čeká tady na mě kupa žehlení a vůbec se mi do toho nechce :angry:
18. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro je to slavnost v Třebovicích,ještě jsem tam nebyla ale holky říkají že je to tam moc pěkné
18. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
už tady někde byl odkaz na program, tak si ho najdi někde zpět. Já tam chodím každý rok a je to super. A je tam i vyžití pro děcka :wink:
18. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
den., já bydlím na bulharské :wink:
na ten koláč ještě uvidíme, kdybychom šli, tak ti luci písnu smsku :sunglasses:
18. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak my jsme včera jeli ke kámošce do Bohumína na barák a nějak jsem tam ztroskotali. Grilovali jsme a popíjeli, tak jsme tam i přespali. Já jdu na Koláč dneska. Budu vycházet už v jednu a budu tam hned od dvou.
19. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my tam nakonec nejdeme,dneska jedem na barák k bráchovi a zítra na Mošnov.Tam se celkem těším.
19. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my na koláč taky nejdem. Miláček říkal, že půjdem raději na Mošnov :sweat_smile:
Tak jedem tam, ale až zítra odpol. jdeme k našim a sněma kupovat pračku, nemám v čem prát :grinning:
Tak si jí jdu konečně kupovat. Tak si to užíjte dneska, jsem se těšila, ale sama nejdu :unamused:
19. zář 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych šla taky na mošnov, ale jestli tam bude hluk, tak to bych asi porodila :grinning: takže se chystáme na ten koláč, jsem teda zvědavá :confused: :sunglasses:
19. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že se vám chce na ten Mošnov mě to nebaví to bych šla raději na koláč,ale jsem nachcípaná tak se válím doma ať jsemv pondělí ready :grinning:
19. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No i když vy máte obě přesilu kluků :grinning: naštěstí my jsme v přesile na tatínka a jeho to taky moc nebaví.No nic jdu si udělat další coldrex :frowning2: Tak se hlavně děvčátka bavte :wink:
19. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my už jsme doma.bylo dneska venku vážně moc hezky.No my tam jdeme bez tatky,musí do práce :frowning2: ale mě se to moc líbí,byla jsem i minulí rok a bylo to super.Maji uzdrav se :wink:
19. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky snažím se :grinning: dneska jsem říkala Martinovy že jsem to vždycky přechodila a teď když jsem nemocná tak cítím,že je to pokaždé horší a horší,čekám kdy mě trefí šlak :grinning:
19. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě by se chtělo, ale ten hluk by asi nebyl to pravé :sweat_smile:
koláč byl ale fajn, akorát tam teda bylo doooooooost lidí.... ale se zofineckou jsme se kupodivu zvládly potkat i bez domluvy, no jsme prostě šikovné :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme se vrátili z Koláče až v osm :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bylo ale dobře až na ty lidi. To byl děs :angry: Někteří ani nepoužívali oči, to bylo na zabití.
19. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já jsem potkala jen Zofi a tebe Fen jsem neviděla :frowning2:
19. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se teda divím, já už jsem tak do prostoru, že se nedám přehlídnout :grinning: nebo jsme si spíš nevšimly, když jsme se ještě neviděly .... :confused:
19. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Dneska to vypadá na další hezký den. Copak podnikáte?
20. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den :grinning: Já dneska dělám oběd vepřo,knedlo,zelo,pivečko!
Přijdou naši na oběd taťka přijel z Německa tak chce nějakou českou stravu :grinning:
No a pak nevím pořád mi není dobře,bolí mě už i chlupy :frowning2:
20. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak my jsme ted přijeli z Mošnova,malej byl nadšený a já taky.Vypadá že to zalomí,je utahanej jak das :slight_smile: Včera jsem usla kolem osmé,šla jsem malému přečíst pohádku na dobrou noc a vytuhli jsme oba dva :grinning:
20. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás :slight_smile: tady to dneska vázne my is užili hezký víkend vyšlo krásné počasí kéž by ještě dlouho chtělo vydržet malá už spí od středy mi hodí spát před sedmou hodinou takže já mám klídeček udělala jsem i pomazánku vařím čaj s citronkem jelikož na mě skočil nějaký bacil rýmu mám a je mi nějak divně :unamused: tak si pustím nějaký filmeček zachumlám se s čajíkem a večeří a budu čekat na Davida až se vrátí z práce jo a jinak vítám novou maminku :wink:
20. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Na chatě bylo fajn krásné počasí nám vyšlo ale jsem unavená jako malé kotě. :frowning2: všude mám smůlu i ve vlasech :grinning: a bolí mě celé tělo. Když si představím že ještě přiští víkend tak je mi zlé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aojky já jdu za chvilku spinkat

:pensive:
20. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek