• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak u nás se už spí,žanet taky se chystáme příští týden na chatu,čeká tam na mě plno práce a tak se mi tam moc nechce :angry: taky se pro dnešek loučím,jdu se kouknout na film a spát :wink:
20. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky, tak my byli dneska zase na koláči a dneska už tam nebylo tolik lidí jako včera.
Tomasek: škoda že jste se s fen nepotkaly, ale je pravda, že ji nebylo možné přehlédnout :grinning:
fen: bříško ti strašně sluší a já už se taky mocinky těším :grinning:
20. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi díky :dizzy_face: však se brzy dočkáš :wink: a dej vědět, jestli se ještě stihnem vidět, odjíždím ve čtvrtek.

jinak neuvěříte, co jsem dneska dělala. ŽEHLILA!!!!! :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: no fakt :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a k tomu břichu bych ráda podotkla, že zrovna dneska bych ho prodala, neboť malý prevít se rozhodl mě celý den kopat do jater :rolling_eyes:
20. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak to máš super, že si žehlila :wink: Mě teď chytla manie na uklízení a každý den uklízím jeden pokoj a zbavuju se starých věcí. To je bordelu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: no kromě čtvrtku můžu kdykoliv, ale radši odpoledne, tak napiš a slezem se :wink:
jinak přeji krásné ránko :wink: :slight_smile:
21. zář 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem malého odvedla po týdnu do školky a to zase byl kravál. Jsem z toho úplně na nervy.
21. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,tak nějaký bacil už je i u nás,malý má rýmu.Tak doufám že u ní zustane.Holky nechcete přijít i ke mě pouklízet,nějak se mi do toho nechce.Co dneska podnikáte?
21. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tomasek, a na jak dlouho ho tam dáváš, pořád na ty dvě hodinky, nebo kolik jsi psala? Bobek....
Malý mě dneska přemlouval abych tam byla sním, tak už jsem si říkala, kurňa je to tu, bude řvát a naštěstí v pohodě.
Mě ted čeká úklid, pak musím na úřad a možná jestli budu stíhat ke kámošce na kafe, ale to nevím a odpol. jedem k babičce :slight_smile:
21. zář 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já dneska měla zajímaovu noc. Nikuš moc nespala takšla spát se mnou a davi vedle. v noci budila lumpík a ráno mě probudila - nahodila krásný úsměv, vlepila mi pusu a začla se tulit potvůrka:slight_smile: jinak nadnešek nemáme nic vplánu, máme volno:slight_smile:)
21. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky. Hlasim se po vikendu :slight_smile: . Byly sme furt nekde venku, vcera grilovacka u nasich na zahrade. Niky lita jak tajfun, no je to uz sranda ji uhlidat :grinning: . Co mate dneska v planu? My zatim nic, tak nevim co budeme delat. :confused:
21. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni už tam byl i celé dopoledne. Ale dneska je tam po týdnu, protože byl nemocný a radši jen do desíti a zítra se uvidí.
21. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak mi byli dneska u zubaře a všem třem nám vrtali :grinning: Petřík řval ještě dřív než mu něco začala dělat a Kubík ani nepípnul zubařka byla uplně překvapená a já sní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nechali jsme tam 530 a šli jsme :grinning: v unoru znova. Petr má odpolení tak si dávame kafíčko a já převlíkám peřiny. :wink:
21. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak školka dopadla dobře :slight_smile: plakal jen chvíli a pak si šel hrát s dětma a nakreslil mi i obrázek. A dokonce i svačil. Zítra tam jde na celé dopoledne.
21. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau! :dizzy_face:

den, když plánujem sraz s zofi, nechceš se přidat? :confused:
jinak pro mě nejlíp středa odpo.

tomasek no vidíš, jak si majel hezky zvyká, to je super :dizzy_face:
21. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomasek no vidíš, bude se to jen lepšit a malému se tam bude líbit :dizzy_face:
21. zář 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :slight_smile: já celkem umírám rýma nějak nepochopila bolí mě halav oči mám jak nagorák děs a malá čilá řádí o sto už at jdem spinkat doufám že tomu dá aspon hodku mě by teda bodla ale odpoledne si spočnu půjde s tatkou na procházku ..............žanet to je super že už malý plakal jen chvíli :wink: jinak bublina taky se s malou nezastavím doma je to v pohodě ale venku mi utíká to je děs v kočárku být nechce chce jít sama cesta do obchodu nám ted trvá půl hodiny a trvala asi pět minut :grinning: jo a ještě ke všemu malá měla před víkendem tři dny průjem a je celá opruzená mazali jsme niveou na opruzeniny bepantenem a nic nezabírá :frowning2: taky ji už dva dny nechávám bez plínek at ji to větrá a žádné zlepšení budu muset zítra asi k doktorce má to fakt hrozné :frowning2:
21. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já mazala malého jen ondřejovkou a neměl nikdy opruzeniny a to měl průjmy někdy šílené :confounded: Tak zkus jinak zajdi bobek, musí jí to bolet
21. zář 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, fen proč ne:slight_smile: lenikup si klorane - prodávají to skoro všude a 100%to zmizne. nám jednou došla, použivali jsme bepan. a chudák opruzená a pak se naštěstí podařilo sehnat tu kloranku a během ani ne dne to bylo pryč. ted už ji má aj tesko a skoro všechny lekarny
21. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: to se mi taky hodí. Tak jen řekněte kde se slezem a je to :wink:
21. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky používala ondřejovku a ještě je výborná dubová kůra!!! Jako bylinka a dávat obklady. To zabralo hned ten den.
21. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni zkus pitiol,nám vždycky zabral
21. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pytiol určitě ale je na předpis....kup si Imazol krém pastu ta zabere určitě
:wink:
21. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my bychom taky mohly ve středu odpoledne,akorát ne moc pozdě, cotak kolem 2?
21. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík :wink: jako já mám pro malou od narození nivea kosmetiku opruzená už párkrát byla a ta nivea na opruzeniny vždycky zabrala jenže ted nějak ne a to ji normálně mažu niveou proti opruzenínám a stejne pak jsem dala tu na opruzeniny a paki ten bapenten, až se mi vrátí David skočí do lékarny se poptat no snad ji to až tak moc nebolí chudniku protože když ji utírám tak nic myslím že kdyby ji to moc bolelo tak by dala najevo při natírání či utírání už to má čtyři dny ve čtvrtek večer dostala průjem až musela pod sprchu a ráno už byla opruzená :frowning2:
21. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet: pytiol není na předpis. Já ho taky kupuju. Když se náhodou Eli oprudí, tak jedině toto pomůže.
den: já bych mohla asi až kolem půl třetí :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pytiol na předpis určo není :wink:
21. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi + den: pokud nebudu rodit, tak je mi osobně docela fuk, jestli ve dvě nebo v půl třetí :sweat_smile: :grinning:
21. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: nestraš že budeš rodit jo? ještě nemůžeš. Musíme se ještě vidět :grinning:
21. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak my jsme byli dneska u Nikol na zahradě. Malý po obědě nespal, tak čekám kdy to na něho příjde.
21. zář 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek