• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
zofi tak já to malýmu vyřídím :grinning:
21. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý už mi spí. A já jdu za chvíli s kámoškou na pivínko :sweat_smile:
21. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš super :dizzy_face: mě čeká další dávka žehlení :rolling_eyes: a zítra taky :rolling_eyes: to mám z toho že jsem na to dva měsíce nesáhla a do toho ještě vyprala všechny ty pidi oblečky :confounded:
21. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám vyžehleno :grinning:
21. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepruď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já jsem pro dnešek skončila, už mě pobolívají záda, tak zas zítra. celkem toho ubylo, až na to, že jsem beztak dala dneska novou pračku bo drahý přitáhl věci z nemocnice, a zítra budu prát taky. to je nekonečné, vůbec nechápu, kde se to množí :angry:
21. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen:to chápu. Mě se to taky množí den ode dne. Taky budu zítra dávat pračku s prádlem pro eli :grinning:
21. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo? :astonished:
21. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady koukám se na seriál jse si stáhla :slight_smile: zase to žehlení já žehlila včera kupu prádla a dneska jsem prala a zítra hodím pračku malé to je blbé že mám ve středu školu aji bych dorazila na váš mini scuk takže fen už uvidím až pak někdy s miminkem :dizzy_face: přemýšlím co zítra k obědu přijede k nám mamka na středeční hlídání
21. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: já to zdokumentuju a bude to :grinning:
21. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdokumentuješ :confused: co jao hodláš dokumentovat :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu chrnět, dobrou :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink:
22. zář 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko :slight_smile: Vypadá to že zase bude pěkný den. My dneska dopoledne fičíme do Polska :wink:
22. zář 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOBRÉ RÁNKO!
fen: proč bych to nezdokumenzovala? Když jsi tak krásná těhule :grinning: a musíme na tebe mít nějakou památku, než tě uvidíme bez bříška :grinning:
22. zář 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý je ve školce a já si jdu lehnout. Včera jsem sice přišla z pivečka brzo, ale i tak jsem nějaká unavená. Zítra budu dopoledne balit a odpo jedeme ke kámošce na chatu, tak se už těším.
22. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy to tady tak flákáte :grinning: Kde jste?
22. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jdu za chvíli pro malého do školky a snad tam i poobědval. Půjdeme se vyspinkat a pak chci jet do Shopinu mu koupit boty.
22. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem tu :dizzy_face: sem pracovala trochu, aby mi nezakrněl mozek :sweat_smile: je tam krásně, tak se projdu aspoň do obchodu, ať mám nějaký pohyb... ech ještě 22 dní, to už je nekonečné.

zofi: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no a kdy a kde se teda sejdem???
22. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: za chvilku to budeš mít za sebou uvidíš. No mě je to celkem jedno kde se sejdem, ale nejspíš si pljdem asi něka sednout ne? No tak můžem zajít do té cukrošky u tebe fen, tam je to hezké :wink:
22. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v té cukrárně už byla taky a byla jsem zklamaná, že nemají venku nic pro děti :angry: jen malinkaté pískoviště. Malý se tam nudil.
22. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no klidně, to mám dva kroky, takže to mi maximálně vyhovuje :grinning: :grinning: :grinning: kdyžtak pak můžem na to hřiště co tu je mezi panelákama, kdyby Eli chtěla :dizzy_face: tak v kolik, v té půl třetí? stíháš to?
22. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na to jsem taky myslela, že tam hopnem. Jo tak v půl třetí a my pro vás něco máme, teda spíše pro malého, který je ještě schovaný v bříšku :grinning: a jinak stále čekám :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý, tak zítra v půl 3 před cukrárnou :dizzy_face:
pro malého máš doufám nějaký oxytocin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
čekej čekej, držím palce :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne to teda nemám, jsem byla v tescu a jsem neodolala. Oni mají tak krásné věcičky na kluky. No mňam mňam :grinning: . Jo a o půl před cukrárnou :wink: Dáme si nějakou dobrůtku :grinning:
22. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak u nás se spí.Odpoledne jdeme na rodinnou oslavu,bude tam kolem dvaceti lidí,tak už se těším :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme už ze Shopinu doma a mají tam taky moc pěkné věcičky. Koupila jsem malému fajnou košili s tričkem :sweat_smile:
22. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do schopinu radši nejezdím, jinak bych tam nakoupila plno věcí :grinning:
22. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však já jsem tam zase těch peněz nechala :angry:
22. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já nemůžu. Musím se krotit, hold krize je krize :wink:
22. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já taky, ale dneska jsem neodolala :sweat_smile:
22. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teď peču koláče, tak snad se povedou :wink:
22. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš