• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
to já taky radši nikam nelezu, obzvlášť do toho tesca ne :grinning:
zofi teď jsme byli s manžou v tom větrníku, ňam ňam. už se těším na zítřek :grinning: :grinning: :grinning: a mají i bezkofeinové kafe :dizzy_face:
tomasek, jaké koláče? já chci taky koláč :sweat_smile:
22. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pomooooc :rolling_eyes: Dneska nedávám úkoly :angry: já vím že to chce trpělivost ale už mi dneska ujeli nervy. Tak dneska jsme psali malé psací N a M....no katastrofa. Na papírů se to učil ať to aspoň trochu vypadá a on to do sešitu napíše ještě hůř než na ten papír :angry:
S Kubíkem jsem dneska byla na nefrologií tak už nás posílají an fakultku na to vyšetření DMSA. Tak jsem zvědavá jak to bude probíhat.
Ovšem na fakultku se mi moc nechce nemám dobrou zkušenost z dětským oddělením. Doktorka mě dokonce upozorňovala na to že asi budu muset přijít ráno k nám do Vítkovic aby Kubíkovi napíchli kanylu protože v Porubě nechcou tak malému dítěti napichovat kanylku. :confused: A pak nás sanitkou převezou do poruby a zpět. Budu muset být sním jeden den v nemocnici. Přitom se takové zákroky dělají ambulantně :rolling_eyes:
22. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já se tady snažím něco vyčíst z netu zítra píšem z dějáku dala nám zadání z knížky co jsme si měli koupit já to samozřejmě nechala na poslední chvíli a od pátku jsme lítali po všech možných knihkupectví v ostrave a okolí a ono vše vyprodáno to co bych potřebovala jen účetníctví jsem sehnala tak se snažím to dát do kupy z netu ale nedaří se mi :frowning2:jelikož tomu prd rozumím ale asi dvě otázky jsem do kupy dala no mě šlak trefí :rolling_eyes: žanet a co je kubíkovi?no hlavně at vám to dobře dopadne :wink: já jdu koupat malou a jde hajat a já budu pokračovat v hledání a pak je ruzovka :slight_smile: ještě nakouknu a koláček bych si taky dala :dizzy_face:
22. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen tvarohové s posypkou a moc se povedli, už mám tři v sobě a malý už papá druhý.
22. zář 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni...a co si nesehnala za knížky? Moje tchýně pracuje v knihkupectví v Bohumíně mohla bych ti zjistit jestli to mají :wink:
Kubík se narodil s podezřením že má jen jednu ledvinu ale nakonec mu zjistily že má asi dvě ale srostlé v jednu a tak chcou tím zakrokem zjistit jestli mu fungují obě nebo jen jedná a jestli to stačí atd atd..... Moč máme v pořádku.
22. zář 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: to já se taky už těším, tak zítra jo? :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já snad nedospím ani rána :grinning:
22. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet, tak moc držím palečky, ať to dobře dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kdy tam jdete, už zítra? :confused:

tomasek: děláš mi chutě taky bych si dala :sweat_smile: :sunglasses:

zofi: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ještě se nemůžu dočkat konce týdne :grinning: :grinning: :grinning: , ale to už vydržím. Musíííííííííííííííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra si mám zavolat kolem 11 na kdy a v kolik to objednali na tu fakultku. :wink: doufám že nebudu čekat měsíc :sweat_smile:
22. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet to je dobrý oni je budou mít ale až ve čtvrtek a já ji potřebovala na zítřek no :rolling_eyes: já jsem měla na večeři chlebík s vaječinkou a k televizi si dáme červený burčák :dizzy_face: a do cukrárny bych šla taky závidím :wink: tý jo tak malá už asi oficiálně chodí spát před sedmou bála jsem se že nebude už dlouho spát ráno ale jde to vstáváme mezi půl osmou až půl devátou tak to jde sice půl desátá je pryč ale aspon toho víc stihnu :grinning:
22. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, až do konce týdne??? :fearful: :fearful: z tebe asi porodím, fakt :zipper_mouth:
22. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi, já pořád koukám a sleduji Tě zda si něco v pase nezměníš :grinning:
A pokud tady čtu dobře, tak Ti držím pěsti :wink:
22. zář 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, já ji taky sleduju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele baby nechte toho jo? Ale tak já to teda prásknu. Mám takové tušení že jsem těhu :grinning: ,ale bojím se a modlím se ať to vyjde :grinning:
22. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, no z Tvých příspěvků to bylo jasné :grinning:
S Fen budem držet palce a uvidíš, že to výjde :slight_smile: A máš nějaké příznaky, nebo proč si to myslíš?
Já to toiž nepoznala, měla jsem příznaky jak přes ms, bolení v podbříšku, bolení prsou, únava. Takže jsem to poznala až když mi vynechala ms a to ještě se mě ptala mamka, jestli jsem to už dostala :grinning:
Že ona to má už 4tý den. Já to mám vždy před ní, teda měla
22. zář 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že MS nedorazila, občas mě bolí v podbřišku a prsa taky bolí, ale nejvíc mě svědí a bolí bradavky :grinning: No tak snad to vyjde. Já jsem přesně věděla kdy mám ovu, tak proto jsem si to myslím,ale nemám odvahu si udělat test :grinning:
22. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi tooooož, to já bych nevydržela a když ještě mešká ms tak už vůbec a jak dlouho?
Tak pokud se Ti nestává, že Ti mešká ms tak určo jsi, testni uuuužž!!!
At tu pak nezůstanu sama, když Fen to má už za pár :slight_smile:
22. zář 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no MS týden, jenže já vysadila prášky v srpnu a nechce se mi věřit tomu, že by to vyšlo tak rychle :grinning:
22. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týden? Tak na co čekáš, buď ráda, aspon jsi nemusela čekat dlouho, my čekali rok a věř, že to bylo na palu :confounded:
Tak to jsem ráda za Tebe, kdy týden tak to je jasný :dizzy_face: Testni a dej vědět, neboj ta druhá / tam bude . :slight_smile:
22. zář 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moni vím jaké to je to čekání. Já na eli čekala 2 roky :wink: a s tím testováním uvidíme uvidíme :grinning:
22. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo aháá, no vidíš, tak to taky víš, jaké to je :confounded: :slight_smile:
No né, zítra hned kup mamatest a testuj. Je to supééér, zítra čekám :dizzy_face:
Teď už si jdu lehnout, bolí mě záda, tak Zofi, držím pěstičky i když vlastně není už proč :slight_smile: Dobrou
22. zář 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni dobrou :wink:
22. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
žoffii to je super tak snad tam v tom bříšku něco bude :dizzy_face: :dizzy_face: budu držet pěstičky :wink: já myslím že podle toho co píšeš to vyjde :wink: ber to tak na eli jste čekali dlouho tak druhé bude hned někdo to má naopak první se zadaří hned a na druhé se čeká dlouho :slight_smile: moc ti to přeju :wink: :dizzy_face: mony a co vy necháte si říct co to bude nebo si necháte překvápko?
22. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: já to taky slyšela, že to tak bývá. No bude to sranda. :grinning:
22. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi určitě to bude dobré a o víkendu budete šťastni jak blechy. držím pěsti, pokud vše výjde tak se zítra potkáme :wink:
22. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně jen přijď :wink:
22. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zofi, já vysadila prášky na konci prosince a nestihla jsem ani dostat první přirozenou MS :grinning:
no ale já si dělala test až skoro po dvou měsících bo jsem si furt myslela, že mi nenaskočil cyklus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: když jsem byla na utz, tak tam ještě nic nebylo, takže jsem dostala vyvolávačku... a když nezabrala a měla jsem jt na další tak jsem to testla, jen tak z hecu a nestačila jsem se divit :sweat_smile:

tak zítra v půl třetí paaaaaaaa :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Malý se dneska zbláznil a vstával o půl šesté :angry:
23. zář 2009 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tomi tak to máme podobné. něco po šesté-vysmátá jaksluníčko, tak ji chvilkuměl davi jak snídal a pak mi dala neúprosný budíček. ted si užhezky hraje:slight_smile:)) leni držím dneska mocinky moc palce
23. zář 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý je už ve školce a zase pěkně řval. Já už balím věci na chatu. Už ať jedeme.
23. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek