• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tomi a má už tam +- nějakého kamarád/kamarádku? s nikuš jsem bylaa u zuzany v sekáči pro děti a paní tam má malého syna a oddělený prostorpro děti,kde je můžete nechat si hrát, tak jsem to s nikuš zkusila a nic. v pohodě hrála si, akorát jekot když se dvě o pár měsíců starší děti začli rvát o mobil, tak se bobek bála
23. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Žofi, tož to testování nechám na Tobě, ale napínáš mě :grinning: :wink:
Leni, určitě si to necháme říct, ale počkám do poradny na kterou jdu 16.10, pokud se nám mimčo ukáže a pokud né, tak doufejme, že na 3D utz ano. Jsem už zvědavá :grinning:
23. zář 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemá tam žádného kamaráda. Hraje si buď sám, nebo běhá za učitelkou. Je absolutně nespolečenský typ. :grinning:
23. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, ale my to máme taky tak. Ještě na třídních schůzkách říkala uča, že se jí maminky ptají, proč sedí u stolu sami a ták a oni říkali, že v tomto věku je to pochopitelné, že si vyhrají sami, že jsou ještě malý aby lítali všichni spolu.
Dneska se akorát malý těšil, protože tam je Sophinka, jeho nevěsta, ale chodí tam jen 5 dní v měsíci a dneska je tam poprvé tak za ní letěl jak střelený, jinak si hraje taky sám i ty ostatní děti, jen když cvičí, nebo zpívají, nebo si kreslí, tak je učitelky dávají k jednomu stolu :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to je opravdu normální u 3 letých dětí. Teda pokud tam nemají sourozence staršího.
moni: už jsem uděla první krok a ten test jsem si koupila. Jo a manža už se mě dneska ptal kdy jdu k dr. :grinning:
23. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Žofi, ty jsi šikulka, tak šup, šup :slight_smile:
Manža se už nemůže beztak dočkat :grinning:
23. zář 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mohla by sis ho Žofi udělat, ať se dozvím, než odjedu :wink:
23. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no říkal že už to pozná, máme doma číču a jak jsem čekala eli tak mi to vadilo to čistit no a teď to je to samé :grinning:
23. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak šup šup do koupelny a otestuj se!! Nenapínej nás.
23. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi, tak to je jasné, test Ti to jenom potvrdí, tak honem, honem! :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi ty jsi těhotná????? :astonished: :astonished: :astonished: No chvilku tady nejsem a tolik změn
23. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak tady se nám to rozrůstá :wink: teda vy jste toho nakecali :slight_smile: tak my jsme po oslavě,bylo to super.dneska jen odpočíváme,nikam nejdem
23. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky jsem to nevydržela a testla to a je to tam :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak snad bude vše OK. Musím se objednat k dr. :grinning:
23. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi moooooc gratuluju :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi blahopřejiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink: jen zdravíčko a aby bylo vše v pořádku :wink:
23. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!! odpoledne to v rámci možností oslavíme:slight_smile:)
23. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan že to oslavíme :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a já jsem to říkala už na koláči a měla jsem pravduuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:

gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen já vím.Ty jo tu bulím jak želva :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se ti nedivím :dizzy_face: je to krásné, mamino, (to akorát já jsem při // ku..ovala :grinning:)
dneska si dáme do nosu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem si kvůli tobě už i umyla hlavu :grinning:
23. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já já musím taky :wink:
23. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi a co manžel, už ví? já sihlavu umýt už nestihnu, ale ještě pořád vypadám jak člověk-tak snad se na mě nebudete zlobit :wink:
23. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
den no tak to teda vůbec nevím, jak to zvládnem, když nebudeš mít umytou hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manža to tuší, dneska se měl ptal kdy jdu k dr. aby mi to potvrdil a já mu řekla že si nejdřív budu dělat test :wink:
23. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi, no to bylo jasnééééééé, supééééér :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc gratulujííííííííííí :slight_smile: A k dokimu se obj. tak jak budeš 6tt at je i srdíčko, nebo už jsi? :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budu se teprve objednvat, tak jsem zvědavá na kdy mě objedná :wink:
23. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně co nejdřív, co? :slight_smile: A kdy to řekneš manžovy?
23. zář 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
on to tuší :grinning:
23. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, ale zatím jen tuší :grinning:
23. zář 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no večer to bude vědět oficiálně :grinning:
23. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek