• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak mu to nějak hezky řekni :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ech. tož jsem se nějak unavila nebo co :sunglasses:
s holkama super, náš malej byl zase jedinech chlap na srazu (teda nevím co prtě od zofi, abych mu nekřivdila :grinning:)
co jsem přišla domů tak jsem musela ještě něco udělat do práce, teď budu funět a pak se vrhnu na vaření bramborového guláše, to jsem zvědavá.
23. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: nejsi sama koho to zmohlo. Eli je tak už unavená až to možné není :grinning:
23. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co, stejně ses chtěla vyspat, tak vytuhnete obě :wink:
jdu na ten guláš, drž mi palce :sunglasses:
23. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně to zvládneš :wink:
23. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my ted byli znovu v Intersparu pro tu kávu a v teskuobjednat rybičky. fen:ty se drž a jak zněla domluva-podávej hlášení:slight_smile:)))) zofi zítra mrknu po tom receptu a pošlu:slight_smile:)) jinak kdybyste s eli chtěly tak napiš a vyrazíme zase ven:slight_smile:
23. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně to víš že písnu. Máš v IP to ICQ :wink:
23. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:

Žofí blahopřejí tak se přeci povedlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany děkuji. jo povedlo se hned na poprvé :grinning:
23. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ano, hlášení podám.
guláš už se vaří, asi tam pak dám ten masox jak jsi říkala, zofi , protože se mi to zdá trochu plané....
23. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo určo to tam dej. Chytne to chuť :wink:
23. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nakonec se to povedlo. už si dávám :dizzy_face: já jsem taaaaak šikovná, že kdybych nebyla vdaná, tak je ze mě hotová holka na vdávání :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vydíš že jsi to zvládla :wink:
23. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no babuchy kde jste jako? :astonished:
23. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi aniž bychto plánovala tak máme taky br.guláš:slight_smile:))))) děda vařil
23. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: žofi velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ted už hlavně at je vše v pořádku :wink: já ted peču bábovku celé odpoledne jsem uklízela a prala a převlíkala postele zítra to snad poschne a pak mám kupu žehlení ale to až na víkend zítra jedu ke kámošce tak se těším akorát mám obavu co malá od kámošky malý jen jen o 15 dní starší ale je to dáblík malá se ho pokaždé bála jak zařval tak ječela a ječela a už se ode mě nehla a to má děti ráda :confused: tak jsem zvědavá od červa jsme se neviděly tak snad to bude dobré akorát jak mi volal tak říkala že je z něj už hotová prej je to divohc včera si vybil zoubek no už se těším :grinning: asi bych zešedivěla ......... jo a jinak já dávám masox nebo bujon do každého guláše dodá to fakt skvělou chut :wink: já jsem dneska vařila na zítřek koprovku at nic zítra nemusím ale máš už všeho plné kecky dneska škola pak celý den úklid a vření dopeču a asi jdu chrnět jsem off do otho ta rýma furt
23. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: dík
23. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já budu ještě žehlit zítra, včera i dnes jsem se na to vyprdla... a postele taky musím ještě převléct.

den, jsem to koumala a ty lampičky budou třeba ještě nějak domyslet, bo tam přesně v tom místě stíní nějakej strom :confused: :angry: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: tak budete muset vykácet pár stromů no :grinning:
23. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten jeden možná bude stačit :grinning: nebo si místo lampiček pořídíme nějaké halogenové reflektory, to by mohlo prosvítit i ten strom :grinning:
23. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo :grinning:
23. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi promin, nějakse mi to vyplo a nechce to naskočit :frowning2: fen to vymyslíme-kdyžtak v tom místě vyvrtáme dírku,aby to stačilo na to světýlko. nebo do toho stromunějak namontujem lampičku na dálkové ovládání a kdyžho uvidím svítit třeba já a budu vědět, že jsem ho nezapla- tak budu vědět že se mám stavit :wink: :grinning: hotovo - vyřešeno. jinak hodila jsem tam dneska ještě pár fotek:slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko tady ani noha ještě :confused: no dneska nějak moc brzo byl budíček už v 7:40 :rolling_eyes: bych tak spala a mála už nic achjo snídáme a co pak netuším
24. zář 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak u nás bylo ráno asi něco po třetí a potom ještě na hodinku usnula po 6té a hotovo. tak sem vyspaná jak dlouho ne.... :wink:
24. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, no to je účast, koukám :confused:
já jsem vstávala akorát ráno když manža dorazil z práce, ale pak jsem si s ním šla stejně ještě lehnout :grinning: a před chvilkou jsem vstávala podruhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem doma z práce,malý spí a odpoledne ještě nevím co budeme dělat :angry:
24. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak my měli dneska den lítací. Na 8:00 jsem byla odjednaná na ušní s petříkem tam ho doktor trochu potrápil (nebyl tam ten náš :angry: ) a že pojedeme do školy. Škola se nekonalá Petřík začal po schodech tak brečet že nemuže chodit že ho bolí koleno :cry: tak jsme šli ještě na Chirurgií čekali jsme hodinu stejně nás potom poslala na rentgen a zase čekat až nás zavolá zpátky :rolling_eyes: no hrůza. Zjistila mu vyron a dostal na 14 dní ortezu pak kontrola.
Teď mi tu zkuhrá že ho to bolí s ortezou neumí chodit no děs i na zachod sním musím :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet tak to máš doma veselo. :slight_smile: na mě něco leze,chlap tzo není tak asi nějaký bacil :frowning2: A to jsme chtěli jet v něděli na chatu,uvidím jak mi bude :frowning2:
24. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedeme taky zítra na chatu až do pondělka :wink: musíme ještě do lesa na dřevo dokud nám platí lístek na těžbu :grinning: :grinning: :grinning: zase budu pěkně unavená ale za to v zimě bude teplíčko :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pak to super voní dřevem :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek