• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no manža jel dneska na akci z práce,mají ji každý rok,říkají tomu odborářská schůze :grinning: ožerou se tam všichni jak prasátka ještě že to mají na dva dny a neuvidím ho jak vypada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde jste ?
My už jsme okoupaní a po večeři :wink:
Dneska jsme byli v parku a hledali jsme kaštany a že jich bylo :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už jsme taky okoupaní a už se i hajá. My byli dneska palvat a jsem z toho docela unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme taky okoupaní a po večeři.zachvíli půjde do postele.ale ještě si hraje :wink: my jsme dneska byli doma,nějak nám furt není dobře :frowning2:
24. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
žany taky se chystáme na kaštany
24. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem teda jako dorazila k našim. no. tak tu tak jako jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá.
24. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen neboj to dáš :grinning: za chvilku se budeš těšit z malého :wink:
24. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, už se těším, až to bude za mnou :slight_smile: sice pak nastane pěkný kolotoč, ale už to bude aspoň nějaká změna :pensive: navíc nevím, jak tu vydržím, přece jen doma mám v ostravě a tady je to takové.... no :sweat_smile: tak snad si malej pohne :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen neboj, já mu budu domlouvat jo? :grinning:
24. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, ať to třeba sfoukne na eliny narozky :confused: :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by byla sranda, ale taky už jsem na to myslela :wink:
tak ještě vydrž v bříškua 11.10. šup ven :grinning:
24. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a byl by nedělňátko, ty prý mají štěstí :dizzy_face: ale mně by se líbil pátek, to by byl 09.10.09 :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky koukáte na Jste co jíte?je mi té holky líto :unamused:
24. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, já koukám na kriminálku, co se tam děje?
24. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chystám dohajan. Jsem za dnešek strašně unavená :frowning2:
24. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno! :slight_smile:
25. zář 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink:
25. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zofi tak dneska jdeš k tomu doktorovi? tak držím palce ať je vše v pořádku:slight_smile:
25. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dopoledne :slight_smile: venku je super,jsme byli na chvíli venku a je fajn teploučko.
25. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak se hlásím z kontroly. malej má 3,5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám +10 (asi mají nějakou špatnou váhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ), ozvy točili nadvakrát jelikož se mu nechtělo vstávat. už je nízko ale ven se mu zatím nechce, chjo. asi půjdu umývat okna :grinning:
25. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: manžel se začal drát na svět, když tchýně čistila koberec-tak šup :wink: :grinning: jak jinak je, ještě chvilku a malý bude mít rok-jak jsme se bavily:slight_smile: škoda, že si v porodnici tak daleko-jinak bychom došly:slight_smile:
25. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
že bych jako začala čistit koberce, jo? :grinning: no taky řešení, abych u toho nakonec fakt neskončila :grinning: jinak dneska celkem OK, ale jak jsme včera jeli do VM tak se jede kus objížďkou po šílených rozbitých cestách, dojela jsem celá vytřepaná, v noci mě tak bolelo břicho že jsem myslela že UŽ.... a ono stejně prd :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tatku už máme doma :slight_smile: a jedeme na chatu,si vymyslel že je třeba pokácet nějaké stromy v sadu tak jdeme na to,než ho ta pracovní chut opustí :slight_smile: Dávejte na sebe a drobky pozor a přeju krásný víkend pa :grinning:
25. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je? :fearful: kde jste?? :confused:
25. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadyyy, třídím fotky-konečně sem si na to našla čas:slight_smile:)) fen jakpak je?
25. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak šup s nima na net potom... a s těma ze svatební cesty jakbysmet.
tož je tak nějak odpovídajícně stavu. přemýšlím nad tím kobercem :grinning:
25. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejen-svatební, ale od začátku roku. že to ještě v adresáříš třídím do podadresářů- at když budu hledat nějakou konkrétní fotku nemusím projíždět celý měsíc. kdyby koberce u vás doma nestačily, tak já určitě a věřím že i ostatní holky ti rády nabídnou ty své :wink: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještěže vy jste takové hodné a obětavé :grinning: :grinning: :grinning: taky mám ještě v záloze ta okna :grinning:
ale dneska už dorazil manža, tak zítra pokud bude hezky podnikneme nějaký krátký funící výlet ať s trochu hýbu... už jsem tak zdechlá, že se mi absolutně nic nechce.
25. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
děláš nějaká ta cvičení, davi si tenkrát načetl z nějaké knížky jaké jsou cviky a dělal mi trenéra. trošku delší těhu. tak se nevdám-protože by nebylo za koho.
25. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak zůstaňme u těch koberců:slight_smile:) tobě to pomůže a my budeme mít dobrý pocit z dobrého skutku :grinning:
25. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek