• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jaké cviky myslíš? jako v těhotenství nebo jsou nějaké speciální na urchlení porodu :confused:
25. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na urychlení znám jen ty koberce a vytírání schodů :grinning: těhu-na posílení atak
25. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:
jo, chodívala jsem i plavat, i když teď ke konci už spí jen funím a max se snažím dýchat.... nohy už snad ani nezvednu, jak je malej těžkej, možná kdyby vážil o něco míň.... :pensive:
25. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky i na to těh.cvičení do nemocnice a vpůlce mi to dr.zatrhla, že malá asi půjdedřív, ale že musí ještě chvilku vydržet-tak semmusela ležet. když si na to teď tak zpomenu-mělo to své kouzlo :wink: :grinning:
25. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :wink: tak ja rano vstala a jak jsem sla pro snidani tak se mi blokla krcni pater. tak mi to pekne zacina to tehulkovani :frowning2:
26. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčata :slight_smile:
Žofi a už jsi byla u dr.? :dizzy_face:
Fen, tak hlavně, at je prcek co nejdřív svámi a máš rychlý a pohodový porod :slight_smile:
26. zář 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: ještě ne. Jdu až 15.10. jelokož má dovolenou
26. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak já jsem se z chaty už vrátila a bylo super. Hřibů plno, tak už suším :grinning: Zofi moooooooooc gratuluju!
26. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau.... tak hlásím, že nic novýho :sweat_smile: :grinning: :grinning:
dneska bylo krásně, s manžou jsme se šli aspoň projít, teď piju maliník a funím :pensive:
26. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! No my jsme byli včera s malým tak hotoví, že jsme šli spát ve čtvrt na osm. Ale vstávali jsme v pět :grinning:
27. zář 2009 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to ještě nějak spí ne? Co děláte dneska na oběd? Já vařím hovězí polívku a rajskou omáčku.
27. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
romasek my máme taky rajskou a papriky :wink:
27. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já dám k tomu to hovězí co vařím a těstovinky.
27. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme řízky a bramborovej salát :dizzy_face: a včera byl špenát.
27. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurň bramborový salát bych si dala taky.
27. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych si taky dala, ale nevím zda mi bude chutnat ta majonéza :grinning:
27. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě v těhotenství chutnalo bohužel úplně vše :grinning:
27. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je to nějaké mrtvé ne? Co se děje? :confused: Já jdu za chvíli s kámoškama na pivko, tak se těším na relax.
27. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme byli u babi v porubě a teď spočíváme. Jsem se přejedla, tak to teď trávím a rozdýchávám :wink:
27. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byi dneska odpo u tchýně, švagrová má narozky stejně jako já, tak jsme se tam na chvilku stavili. teď si hřeju záda bo mě nějak pobolívají a nebudu už nic dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen žeby žeby? Tak nahřávej. Buď tě to přejde a nebo se to rozjede :grinning:
27. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě to napadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem měla dopo ještě horkou sprchu.... :confused: ale zatím to nevypadá .... zas když už vydržel doteď tak ať ještě chvilku počká, v úterý bude mít svátek tak ať to nemá moc blízko po sobě nebo ve stejnej den :confused: :sweat_smile: no uvidíme.....
27. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
je Fenderko držíme pěsti aby ty zadička přešly...
Žofiko co ty v pohodě ta pateř??
jinak holky ahoooj po dlouhem odmlčeni.. tak co cinestra mne nevzaly a ze 150 pohovoru nevzala ani jeden dotoho 2 vyrazila pi,,, baba nevím proč to dělala... :frowning2:
27. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky: jo páteř už v poho. Mazala jsem koňskou mastí a nahřávala a už to přešlo :wink: :grinning:
27. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Vypadá to, že bude hezky. Fen ještě užívej klidu :grinning:
28. zář 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby tady to opravdu nežije :confused: Co pořád děláte? Mě se dneska nechce dělat nic. Mám nějakou lenoru.
28. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.... tož já jsem ještě dostala nějakou rýmu nebo co :rolling_eyes: to mi teda fakt chybělo ke štěstí :angry: ucpaný nos a sprkat se nedá, protože se malej okamžitě začne vztekat, co mu jako dělám s břichem. nedejbože když kýchnu, to je úplně hotovo.... :sweat_smile:
28. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my jsme s chaty doma.Počasí bylo super.Hřibů jsme našli neskutečně a dneska budu zavařovat maliny.Co vy jak se máte?
28. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my byli na chatě včera a jak už to u mě bývá - našla jsem ........houby :frowning2: fen: si teda pěkně drzá, dělat mi takový rachot. kdo má na to mít nervy :wink: :grinning: jinak my dneska neděláme v podstatě nic, ráno mi akorát nějak cvaklo v hlavě a dobrovolně jsem vyžehlila :grinning:
28. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po dlouhé době!!! Koukám, že je tady hodně nových tváří :wink: Hlavně chci pogratulovat Monči k těhu - tak nakonec se zadařilo - moc blahopřeji a přeji ať vše probíhá tak jak má.... Jinak moje druhá prďolka už má čtyři měsíce, holky letí to jak nic!!! Jinak jsem nic nestíhala, Simča byla velký křiklounek, pořád plakala a chtěla se nosit, vyzkoušeli jsme všelico až zabral poslední koupený dudlík (a to už jsme jich měli teda hodně) a už asi čtvrtý den je to konečně klidná holčička. Pozornost vyžaduje pořád, ale konečně už nemusím tolik nosit a už tááák hodně neřve. Miška od září chodí do školky, od začátku se jí tam líbí a je tam moc ráda. Chodím si pro ní po spaní - kolem třetí a tak se můžu celé dopol. věnovat Simči a hlavně má Miška nějaký program, protože poslední dobou jsem jen po ní z nervů řvala a nemohla jsem se jí dostatečně věnovat. Tak přeji krásný slunečný den!!!
28. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek