• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak maliny zavařené,malinový koláč upečený,už nevím co stěma malinama udělat :frowning2: jsem zbytek dala sousedce,už zavařuje taky :grinning:
28. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zany
Děkují moooc, :slight_smile:
To je fajn, že se taky ozveš :wink: Tak malá tak plakala jo? No aspon , že Miška chodí do té školky a máš klídek.
Jak jsme doma, tak je malý taky na zabití, zase mi pije od rána krev, 2x už dostal, řvu tu po něm a mu to nestačí.
Před chvíli jsem dělala kakao a on stačil popsat sedačku průpiskou, tak jsem ho taky zvalila.
Už mám nervy v prde.. z něho, už at jde zítra taky do školky, a uvažuji, že ho tam od nového roku, taky budu dávat na spaní. Ať si zvyká, nebudu pro něj s mimčem tak brzy jezdit.
28. zář 2009 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek hplky, tak my dneska byli na výletě na pustevnách a bylo to super.
zany: taky tě zdravím a novinek je tu více :grinning:
28. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jste se všichni vrátili jo? A kde je Mája? My jsme se dneska flákali jen doma a nic nedělali :grinning:
28. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni jsi těch koláčů měla upéct víc a nějaký mi poslat :sweat_smile: :sweat_smile:
28. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky házejte typy na obřady a hostiny :slight_smile:
28. zář 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se budeš vdávat jo?
28. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vypadá to, že jo :slight_smile:
28. zář 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Žofi, tak tobě taky mocinky gratuluji!!! No a docela tě obdivuju!!! Já mám třiletý rozdíl a i tak je to záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moni, tak ať svatbička výjde!!!
28. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, moni mi měli hostinu v martinově-v Garaži a super. příjemný personál, dobré jídlo, přijatelné ceny. otázkou je kolik budete mít lidí. my tam měli 57na oběd a večer ještě více, ale pro 20by to bylo moc velké. jinak hezké to mají na porubském zámečku a tam i oddávají, ale jen první sobotu v měsíci. jinak hostina kdykoliv. mají tam jak velký sál, tak salonky, kde je ten zámecký nábytek-dobré na focení. my máme od tama fotky-z obřadní síně. jinak svatební hostiny dělají skoro všude a obřady taky, záleží jen na domluvě s radnicí. fotky z té obřadní síně tu budou během týdne, tak pak můžeš juknout. jinak gratuluji!!
28. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: my měli obřad na zámečku v Porubě, ale je to tam docela malé a hostinu v parku v třbovickém altánu :wink:
zany: no my jsme to sice plánovali, ale nevěděla jsem že to bude tak brzo :grinning:
28. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi vidíš na altán sem zapoměla, tam sme to chtěli taky ,ale opravoval se:frowning2:( jinak abych nezapoměla:v globu mají dobré ceny na dětské oblečky: např. teplé štrample 79,- 3bodydlouhý rukáv 129,- a 3dupačky 149,-
ty šrample jsou naprosto úžasnééééé,
28. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. No obřad jak obřad, to se nějak domluvíme, kde to bude, jen je to těžké stou hostinou, jelikož bude i plno dětí, tak tam kde si vyhrají, už jsem koukala a jediné co jsem našla byla nějaká restaurace v Hrabové STODOLA, že tam jsou průlizky, písek, kozy či co a ještě něco, to by bylo něco pro děcka a hlavně, aby to bylo venku né vevnitř.
No nevím kurňik. Bude to sice příští rok v létě, ale už to začináme řešit tedka, pak budou starosti kolem miminka a nebude takový čas jako ted.
A na net nemůžu nic moc najít :unamused:
28. zář 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni aj v třebovickém mlýně dělají svatby, akorát pro nás to bylo malé. a tam průlizky a všechno je. hlavně řešte pokud chcete svatbu na nějakém zámku-tam ty termíny mizí rychle
28. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni v te stodole jsem byla a je to tam hezké a mlýn taky je fajn :wink:
28. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na zámku to nevím. To se musíme ještě pořádně domluvit a jelikož tu je Lukyn jen na víkendy, tak to bude trochu i těžké, snad se to vše zvládne, typy si píšu- fakt nelžu :wink: A dohodnem se nějak, děkuji :slight_smile:
28. zář 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky..jsem Ostravačka odstěhovaná na Slovensko, ale ráda někdy pisnu i sem k vám :slight_smile: ale hned na úvod..Můj tatka hledá v Ostravě prodavačku do potravin, znáte někdo nějakou spolehlivou s praxí? Kdyby ano pisněte mi IP a já pošlu bližší info nebo kontakt :wink:
28. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak moni ještě jsou hezké pbřady v Hradci nad Moravicí :wink: jo a ještě hostina na zámečku v Zábřehu, je to nějaká restauračka :wink:
28. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zámeček v zábřehu je hezký, ale prý dost mastný. hradec nad moravicí taky fajn-plusy jsou v tom že možnost obřadu tu je, hostiny taky a případně ubytování taksamo. akorát tam potkáš tak 5-6nevěst skoro najednou. oddává se v síni, pod věží, u mostku atd.
inffinity: vítej, já bych to vzala, dělala sem prodavačku brigádně, ale bohužel to nejde. ted smalou:frowning2:( já bych vzala cokoliv,doma mi z toho šibe a hlavně těch peněz není moc:frowning2:
28. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, ten Zámeček vím kde je, mamka odtama bydlí kousek, už jsem o něm uvažovala, jen tam není nic pro děti, ani zelen venku . Psala jsem si vaše typy tak to zjuknem a kdyžtak se Lukyn na netu ještě podívá, já tomu hledání moc nedám :grinning:
28. zář 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, moni, tak to moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já ti asi nepomůžu, my měli svatbu v bystřici pod hostýnem :grinning:

zofi, stodola je tam jak jsme byly na tom srazu?

den, hele my budem určo posléze potřebovat nějakou aupairku bo budu muset sem tam do práce :grinning: tak se koukej přestěhovat, povedu tě na seznamu na prvním místě :wink:
28. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen tak to doufám a děkuji mocinky moc
28. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen jojo tam jsme byli :wink: A jak se jinak cítíš?
28. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, čím dál stejně :grinning: nahřívám záda a připadám si jak v čekání na godota :grinning:
28. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! My jsme dneska vstávali zase o půl šesté. No hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, u nás byla zase veselá nos. nikuš houby spala, odmítala dudlík-chudáka ji bolely zuby a nakonec, když dostala sunar v noci, že senají aj ji to uklidní, tak za10 minut byl venku. :frowning2:
29. zář 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo zuby jsou hnus.Proč to nemůže růst bezbolestně že?
29. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bylo to něco, už několik dnů za sebbou. krásně spinká a najednou rachot a zkusit ji dát dudlík-že ji to uklidní, je jak píchnout do vosího hnízda. a hlavně prý rostou v noci což je super, přes den bych ji dala do kočáru a prostě bych ji uhuštala-nebo je tu víc možností jak v noci.
29. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek