• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj holky, Fen , děkuji. :slight_smile:
No o ruku mě drahá půlka ještě nepožádala, ale to ani nechci utrácet za prstýnek, peníze jsou ted potřeba, jen přijede ve čtvrtek, že se chce semnou o něčem pobavit a naznačoval, že se jedná o svatbu :grinning:
Holky a když jste byli v té Stodole, líbilo se Vám tam?
Tomi a co vy? Co malý je ve školce a už v pohodě?
29. zář 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den a zkoušela si jí dávat nějaké ty mastičky na dásně, nám pomáhal calgel.
29. zář 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: mě se to tam docela líbilo, ale nevím jak to tam mají velké na ty oslavy a jak tam vvaří. Ale jinak prostředí fajn. :wink:
29. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, no budem to tam muset jít zkouknout a samozřejmě je vyzkoušet a dát si i nějaké jídlo, no uvidíme.
Už se těším na zařizování a lítání :confounded:
29. zář 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý zase do školky nechodí. Nastupuje zpátky až koncem října a pak od listopadu už tam bude kařdý den.
29. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, venku je to pro děti fajn. ten vnitřek si moc nevybavuju, ale bylo to tam tuším celkem prostorné. ale jídlo jsme fakt neměly. ale neboj, to zařizování a lítání kolem svatby je moc hezké, jen si to užij, je to jen jednou (popř. jen párkrát :grinning: ) za život :wink:

u mě pokračuje rýma, fakt radost :rolling_eyes:
29. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen tak u mě to bude jednou, podruhé se vdávat už nebudu, takže si to musím užít :slight_smile:
No já snad doufám, že to nebudou velké nervy, tedkom by to pro mě bylo špatné. Tak snad si to vše pomalinku zorganizuju , jen nevím kde začít, asi hlavně někam sjednat ten obřad :grinning:
29. zář 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré teda :sweat_smile: Chceme se mi spát, tak se omlouvám za výpadky , ještě tady to ticho :grinning:
29. zář 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že to nervy nebudou, to jsou všechno příjemné starosti :dizzy_face: já jsem měla nervy akorát tak tři dny předem a to z toho, že bude pršet, bo bylo furt hnusně. jinak vůbec.
když jsme ještě přemýšleli nad svatbou v ostravě tak se nám líbila oddací místnost na radnici na slezské, je to tam opravené a vypadá to moc hezky :sunglasses:
29. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tam je to moc hezké :wink:
29. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli svatbu v Hradci a bylo to tam super. Hlavně ty fotky z té zámecké zahrady.
29. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,moni moc gratuluju.My jdeme ted o víkendu na svadbu kamarádovi :wink: My měli ve staré bělé,v plesovém sále,potřebovali jsme velký sál a plus aby tam bylo podium pro hudbu,chtěli jsme to vše v jedné místnosti a to byl děs než jsme něco solidního sehnali
29. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jdu vás po zdravit po delší době mám toho ted nějak moc hlavně těch starostí :frowning2: jinak malé Den ta tvá mast nepomohla tak jsme byli u doktorky má to asi prý plísnové předepsala nám imazol koupili jsme nějaký vitella ictamo a dokonce fialovou vodičkou musíme mazat no snad to zabere jo a taky doma bez plínky tak posazujem na nočník ale nehody stejně jsou nedá se to :wink: jsme fialoví :rolling_eyes: a jako prej to má z plínky asi jako chápete celej rok kupuju zásadne pampers nebo hugies ty drahší a ted po roce jsme koupili ty tesco nejaké zelené byly v akci 2+1 tak že je koupíme protože nám každý mluvil že jsou dobré a tak no a doktorka se me ptá jestli jsme nekoupili jiné plínky nebo ubrousky tak plínky no mě trefí nikdy jsem na plínkách nešetřila nakonec se nechám ukecat a tohleto no fakt mám radost i když i doktorka říkala že ty tesco drahší jsou dobré že je hodně maminky kupujou no ale že je mám po dobu léčení vynechat no takže tak nějak u nás jinak mony gratulace no a tak nejak jsem nic nového nezaregistrovala fen koukám si ještě užívá bříško :slight_smile: no a kdybych tě už tady s bříškem nezastihla tak ti přeji rychlý a pohodový porod :dizzy_face: :wink:
29. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: já začala taky kupovat ty tesco plíny a v poho. Ale každé dítě reaguje jinak. Tak snad vás to brzy přejde a beudete v poho :wink:
29. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nezaregistrovala? Máme novou těhuli :grinning:
29. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když to už vlastně víš. Mi to úplně vypadlo :grinning:
29. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoi pindule co nového :grinning: .Moni se bude vdávat jo no tak to gratuluji to je super!
Ta Stodola je kousek ode mě Moni je to tam pěkné :slight_smile: a ta Tosca kde se vdávala Zdena je taky super!
29. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v helbichu dělaly krásné svatby teda ještě za mě co pamatuju :wink:
29. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak venku to vypadá pěkně zataženo co? Už se nám to počasíčko bude asi trocha kazit :angry:
29. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi pěkné fotky z Radhoště :slight_smile:
Denber kdy budou fotky ze svatby já jsem zvědavá :unamused: jak stará drbna :grinning:
Dneska má pršet prý bylo v počasí :angry:
29. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no počasí je naprd jj žofince jsem už gratulovala zas tak dlouho jsem absenci neměla :grinning: já si stejně nemyslím že z těch plínek nevím kdyby u pampersek ty jsou vonavé a nečím napuštěné ale tesco a hugies ne tak nevím a kdyby z ubrousků tak ty co je opruzená nepoužívám omývám ji žinkou nebo rovnou pod sprchou tak nevím z čeho no ale snad se to rychle zahojí mažem čtvrtý den a nic moc zlepšení zatím říkala tak do týdne tak se uvidí ale mazat musíme tři týdny jinak by se to hned vrátilo prej jen mě štve proč ji na to musím dávat i tu fialovou vodičku bez plínek být musí a tak jako už mám troje tepláky zničené :rolling_eyes: a představa ji neoblíct ty tepláky tak už mám zničené snad všechno.........no počasí už asi o moc lepší nebude je potřeba se smířit s podzimem :confounded: doufám že v zimě bude aspon sníh
29. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, leni tak to je mi líto, že to nezabralo. snad se tomalé brzy spraví, mari zatím mám pár na beremku,ale hodím aj tady:slight_smile:)
29. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je hnusně,vůbec nevím co budu odpoledne dělat.Máji jak se máš?leni tak snad to bude mít brzo v pohodě :wink:
29. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den fotečky moc pěkné :wink:
29. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všichni,tak jsme dneska nakonec zustali doma
29. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady taky. Ale nebudu si psát sama ze sebou, tak hraju hry.
29. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co malej,už je v pohodě ve školce?Malému ted rostou stoličky a je protivný až hruza :angry:
29. zář 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je dnes též hnusně, tak napůl pospávám a napůl něco dělám do práce, ale nechce se mi nc. ech. akorát furt smrkám a smrkám a snažím se pokud možno nekýchat :confounded: to je den dneska teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen ty se dej hlavně do kupy at tě to nachlazení rychle přejde
29. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji moc :wink:
Jak se rozhodnem nevím. Slyšela jsem, že kdybychom obřad chtěla někde na úřadě, nebo radnici, tak musíme přijít příští rok, né už ted si to zarezervovat, nevíte co je na tom pravdy? :confused:
Jinak Máji, co ty? Kdy se ozveš at můžem dát kafe, nebo čaj :grinning:
29. zář 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek