• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Fen brzy se uzdrav .
29. zář 2009 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen nakukuji jestli už fender porodila ale jak koukám tak pořád 2 v 1 :slight_smile:
Já už bych to nejraději měla za sebou už se nemůžu dočkat až budu zas ok.
Zavazování tkaniček je pro mě nadlidský výkon a nejhorší je že když jdeme ven tak nemám jen svoje tkaničky ale taky od sabči. :grinning:
29. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabi: jo fen je stále 2v1, ale brzy snad už nebude.
Já se zase těším až si nebudu moct zavázat tkaničky :grinning:
29. zář 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
normáně holky mazec malá řvala ted ji tak koukám do té pusy a ona má obě pětky nahoře vylezlé :confused: to je mazec a já co je pořád tak protivná až tak dozadu jsem neviděla a ani mě to nenapadlo a ke všem pětky dole obě dvě celé nateklé :confused: tož už aspon vím příčinu proč je poslední dobou tak uječená a protivná :grinning: sabi ty už to taky nemáš tak dlouho to už uteče :wink: já vařím segedinský gulášek na zítřek a přemýšlím co malé k obídku
29. zář 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám hovězí polévku a rizoto :slight_smile: segedinák bych si dala
29. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu zítra vařit houbovou polívku a na druhé těstovinový salát s masem.
29. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé těstovinový salát ,tak ten bych taky mohla,asi vás zítra obejdu,vaříte samé dobroty
29. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem měla na něho chuť dlouho :wink:
29. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám už dlouho chut na hodně věcí ale jsem shniloch :grinning:
29. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky celý den mi nešel internet pořád padal síť :angry:

Těstovinový salát bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Úkoly dneska byly zase strašné :frowning2: Petřík prostě nechape že oblouček má byt kulaty a ne špičatý :cry: :pensive:
Jinak mu to jde ale to psaní je kamen urazu
Kubík ve školce v pohodě...akorát je půl školky nemocné tak čekám kdy lehne i Kuba.

V sobotu mame na zahrádce selatko jako ukončení léta. Doufám že nám vyjde trochu počasí...bude i pivečko :wink:
29. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink: No krásné, vypadá to, že bude celý den pršet a pršet :frowning2:
30. zář 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Zden,Moni no nic moc byla jsem celý týden nemocná :frowning2: a aby toho nebylo malo tak jsem dostala zánět s antibiotik (zánět spodku) :confounded: .Mařenka je taky nemocná,skoro vchni kolem mě jsou nemocní děs :unamused: .
30. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo nemoc je všude. Malý už taky znova začíná mít rýmu apod.
30. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak unástaky vede rýma. ale snad už tokončí,dneska nemusím vařit tak bude +- pohoda-akorát musíme s nikuš přežít zubaře, dělala jsem včeraa rajskou s kuličkama a květ.polévku,
30. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak mám zprávičky o fen. Praskla ji voda a je v porodnici :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak to držíme palečky a ať to má rychle za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to bude mít rychle za sebou.
30. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak budu vědět více tak se zase ozvu :wink:
jinak mě je dneska nějak špatně a vůbec se mi nic neche :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je dneska nějaká zima... :rolling_eyes: a taky se mi nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zima dneska je jak hrom:frowning2: zofi snad se to zlepší, já musím za chvilku k zubaři a z toho mi začíná být dost zle, vždycky tam něco najde. ikdyž mě nic nebolí, říkám si-že to mám určitě v pořádku tak houby. :frowning2:
30. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky musím k zubaři. dneska se zajdu objednat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás při středě jsem omluvena ze školy jelikož nemám hlídání na dnešek a to počasí nevím co s malou nemáme doma koberce a ještě nám netopí doma je kosa a má mi lítat bez plínky s takovou vyléčíme jedno a bude zas nemocná já tady kosnu v teplácích a ponožkách ji chudinku mám nechat větrat no fakt skvěle nudíme se obě už nevím co ji vymyslet a to jsme teprve hodinku a půl vzhůru kde je do večera :rolling_eyes:............a jinak at to má fen co nejrychleji za sebou :dizzy_face:a má svého chlapečka u sebe :dizzy_face: :dizzy_face:jéé úplně bych si zopakovala tu krásu vidět malou poprvé :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to ti nezávidím- už se to Káji aspoň lepší? a s nočníkem už musí být kámoš. Já už se oblíkám, malá ještě bobek spí-sem na ni dneska zvědavá.
30. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo lepší to je už to nemá jakoby tam uvnitř jen po povrchu takže to zabírá jenže fakt nevím bez té plínky to dýchá to je jasné ale už mám patero tepláku mokrých prádlo mi doma taky neschne nejrychlejí když ještě netopí bože to je boj chudinka moje malá.........tak at máš u zubáka co nejmín kazů :wink: já jdu s malou koncem října tak mě něco najde a jsem zvědavá co malá jak se ji tam zalíbí :grinning:
30. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to sem právě taky zvědavá. doktorku hryzne a zdrhne:slight_smile:
30. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám pocit že kája ani zoubky neukáže ale tak aspon to seznámení s prostředím a tak no :wink: taky důležité jo a jinak na nočník už chce sedat sama jak se zeptám chceš lulu ukáže na nočník to je hezké jenže se do něj nikdy nevyčůrá sedí na něm i deset minut a nic pak vstane jde a počůrá se takže uplně skveléé mám radost jak ji to jde :grinning:
30. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jééé tak to je supér, hlavně at jsou oba v pořádku :dizzy_face:
Zofi, dej pak vědět. :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak snad ti brzo lépe Máji :wink: malý se taky nemůže té týmy zbavit,toto počasí.dneska nám konečně zapli topení,tak je tu teplo,jinak venku je hnusně :angry:
30. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapli vám topení tak to i já musím vyskoušet i když tu zas není zima jak je to zateplené= a ty okna udělají své,ale někdy večer je mi zima možná z únavy :grinning:
já držím fen pěstičky tak ji pozdravuj od nás všech Zofi a že moc držíme pěstičky aby to měla rychle a bezbolestně zasebou :wink: :grinning:
30. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně jsem oběvila pěkné fotky z toho Mlýna kde chodíte :slight_smile:

http://www.lunchtime.cz/trebovicky-mlyn/#galerie
30. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek