Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zdenka26
30. zář 2009
no mě je zima ted pořád,jsem pořád nějaká nachlazená tak asi z toho ]-(
tomasek06
30. zář 2009
Nám už taky zapli topení, tak zima není.
zofinecka
30. zář 2009
já ji to vyřídím 😉
zdenka26
30. zář 2009
Máji a co malá,už je zdravá?
marie83
30. zář 2009
ne pořád kašle jak když startuješ trabnt a do toho rýma 😞
zanetka82
30. zář 2009
Nakukuji a pořád nic 8-( 😃 se nemužu dočkat.

Kubík už je taky nakřáply...jo jo to dělá ta školka. Přesně si pamatuji že Petřík nastoupil do školky a byl nemocný v jednom kuse. ]-(
tomasek06
30. zář 2009
Taky pořád nakukuju a čekám kdy to bude na světě 😉
cherub
30. zář 2009
Ahoj holky, promiňte že sem lezu, ale snad mě omluví důvod, když jsem si všimla, že to ještě nevíte 😃

Fender porodila cca ve 14:15. Míša váží 3,75kg a měří 53cm. Nakonec to skončilo sekcí, ale jsou oba v naprostém pořádku x-) x-) x-)
zofinecka
30. zář 2009
no a já to zrovna chtěla napsat 😃 . Fen mi volala, ale byla unavená, tak jsme toho moc nenamluvili 😉
m.o.n.i.k.a
30. zář 2009
Cherub, tak to je supér, tak to moc Fender gratulujeme a posíláme pusiny, že to tak krásně zvládla-zvládli 🙂
A taky hooodně moooc zdravíčka x-)
tomasek06
30. zář 2009
Taky se připojuji k blahopřání 🙂
denber
30. zář 2009
mocinky moc gratulujeme!
marie83
30. zář 2009
Gratuluju!!! 😃 tak to je skvělá zpráva 😃 a kde teda nakonec rodila?Tady v OV?
leninnek
30. zář 2009
gratulace fen x-) x-) x-) hodně zdravíčka mrnouskovi x-) x-) x-)
denber
30. zář 2009
tady ne, myslím, že val.Mez-nebo někde tam
zdenka26
30. zář 2009
Moc velká gratulace Fen x-) x-)
zanetka82
30. zář 2009
Taky gratuluji x-) x-) x-)
marie83
30. zář 2009
takže u taťky 🙂 no já jsem právě chtěla vědět jak to stihla ona říkala,že bude rodit u taťky na oddělení :-N
Já jsem si otevřela víno sama sobě si a jdu si slavit svoje malé vítěztví tak papa 😃 (to už se mi dlouho nestalo abych pila sama,ale co už 😃 )
leninnek
30. zář 2009
jo maji fen už jela k rodičům aby to měla blízko až ji to chytne 😉 a copak slavíš taky bych si dala vínečko už jsem dlouho neměla malá už mi chrupká a já jdu dělat puding na přání svého miláčka 🙂
kykynka
30. zář 2009
blahopřáni k drobečkovi 😉 jen zdravííííčko :-N
m.o.n.i.k.a
30. zář 2009
Holky dala jsem do alba foto bříška 🙂 Pod Lukáškem.
Jinak Máji at jste brzy fit a můžem se sejít a pokecat 🙂
zofinecka
30. zář 2009
holky ji fen rodila ve Valšském Meziříčí, jelikož tam má rodiče 😉
zdenka26
30. zář 2009
jééé Moni to se už krásně rýsuje,ale šíleně to utíká už jsi zachvíli v polovině 🙂
georgine
30. zář 2009
čau baby.. ty jo vám se tady ale řádně urodilo.. TAk hlavně všecko nejlepší, no a zdravíčko všem očekávajícím a těm které se již dočkali dropbečka 😉
m.o.n.i.k.a
30. zář 2009
Zdeni já vím no. Ale podle dr. jsem 16tt a podle nemocničního utz jsem o týden starší, tak vůbec nevím, ale nějak 17tt jsem asi 😃 Ale utíká to hrozně, nedávno jsem byla u dr. na potvrzení a za chvíli půlka zamnou 😞
Ani si to pořádně neužiju, ale s malým to ani jinak nejde :-N
zdenka26
1. říj 2009
Dobré ráno,nemůžu spát.nějk mi není dobře asi chřipka 😞
tomasek06
1. říj 2009
Krásné ráno! My jsme už vzhůru od pěti ]-( Ale udržela jsem malého u mě v posteli a dělal tam po tmě kraviny 😃
zofinecka
1. říj 2009
tak to já si dneska pospala až do osmi 😃
leninnek
1. říj 2009
dobré ránko jako ne že bych chtěla provokovat ale my vstávaly s malou až v devět a to bez ranního mlíčka na které vstává kolem šesté spala v kuse tož luxusně jsem se prospala x-) venku je hezky akorát zima malá už to nemá skoro ani červené tak jsem ráda 🙂 ale mám problém a to že nevím co dneska vařit 8-(
zdenka26
1. říj 2009
já dneska dělala zlnačku a zapečené těstoviny

Začni psát odpověď...

Odešli