• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak my si dneska daly rajskou omáčku s knedlíkem a jak nám to jelo. mamce sem skoro nenechala :wink:
1. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme před chvíli došli domů,malý kouká na pohádku tak mám chvilku klidu.Jak se máte všichni,nikde nikdo :confused: :confused: Mě se dneska podařil super kup.Koupila jsem malému v sekáči boty,zimní s kožíškem,Batovky,asi vůbec nenošené,podrážka je uplně jako nová a kožíšek vevnitř není vůbec onošený a vite za kolik?Za 100kč.Maras,jsem na to čučela jak blázen :grinning:
1. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si koupila moc dobře. Já jsem teď kupovala u Bati podzimní boty za 700.
1. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš super kup,já se vůbec netěším až otevřu peněženku,ale zkusím to vydržet co nejdíl možná kápnu na něco dobrého :slight_smile:
1. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky mě to čeká,ještě musím sehnat kombinézu na chatu a bundu,jinak jsme vybavení
1. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

prominte, že jsem k vám tak vpadla, ale potřebuji radu. Nevíte některá o cvičení pro těhotné v OV? Nemůžu na netu nic najít :unamused: ..jen jsem našla přeporodní kurzy, ale já bych chtěla nějaké cvičení v bazéně atd. na protáhnutí těla :slight_smile: .

Děkuji mooooc :dizzy_face:
1. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda tak to ti moc nepomužu :unamused:
1. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky netuším :wink:
1. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chceš nemocnici nebo je to jedno-až malá usne tak ti pošlu pár typů :wink:
1. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber je to uplně fuk:slight_smile: děkuji mooc :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf:slight_smile: pisu z mobilu,tak jen ve zkratce..ve st v pul 6 rano praskla voda, do 2 hod nastoupily silene stahy co 2 min, vypadalo to ze vse pujde ok,ale pred druhou odpo se vse posr...,prestala jsem se otvirat,spadly ozvy a jeste mel maly 2x kolem sebe snuru,tak se delal akutni CR..tak jsem trpela zbytecne..Jsem hotova,bricho boli jak prase,maleho mi vcera skoro nenechali,dnes uz lepsi,i jsem 2x vstala.Je uzasny,cely manzel a ma se k svetu,uplny vysavac:slight_smile: tak jen at vite ze jsme ok;)
1. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
v ostravě to dělá skoro každá nemocnice, ve Fakultce, Fyfejdy- tam sem chodila já, Vítkovice myslímtaky. jinak sou různá mateřská centra-v porubě např.Krteček, ale tam je myslím jenom cvičení. u kámoškky to dělají i na bazénu, tak se musíš akorát poptat. já byla ve fyfej., protože fakultka měla plno, jinak se doporučuje at deš tam kdechceš rodit, že je to lepší potom na psychiku. já chodila na cvičení i plavání a je to super. doporučuji oboje, někteří třeba to plavání zavrhují, ale hezkyse taam uvolníš, konečně si nepřipadáš jak tunový slon atd.
1. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen, tak to je supér, hlavně, že jste oba v pořádku to je hlavní, dej pusinu Míšovy a taky jednu pro Tebe jak jsi to hezky zvládla, drž te se a ještě jednou gratuluji :slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen tak hlavně že jste v pořádku :wink: tak at jste brzo doma
1. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
2. říj 2009 v 06:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Já se hlavně těším Fen na fotečky :wink: Hlavně, že už to máš za sebou a jak píšou holky, snad budeš brzo doma.
2. říj 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber, no já se na ty nemocnice dívala, ale jsou to jen přeporodní kurzy kolem 30tt. Nevím teda jak na fifejdach, ale ve vítkovich a v Porubě to tak mají psané na stránkach. V Porubě mají jen 4 lekce + prohlídku. A já myslela, že bych začla chodit ted, kvůli protáhnutí těla. Na předporodní kurz bych šla později. Zkusím najít ještě nějaké ty centra. Děkuji moc za ochotu:slight_smile:
2. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč teda monako nechodíš plavat sama? Já jsem chodila :wink: a bez kurzu.
2. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my jsme zase všichni nachcípaní. Noc stála za hovno :angry:
2. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek, no já myslela nějaké cviky ve vodě a ty žádné neumím:grinning: Pořát sedím na řiti tak at se trochu protáhnu:slight_smile:...no s tím plavaním ještě pouvažuju:slight_smile:
2. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě pomáhalo plavání a to bylo super :wink: a můžeš zvedat ve vodě nohy apod. Nějaké cviky si vymyslíš :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No abych si ještě neublížila:grinning::grinning: já jsem hotentot:grinning:..já na plavaní mám permici, před těhu jsem chodila plavat, v útery jdu do poradny tak se na to poptám:slight_smile:
2. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mon: kdyžtak můžeš na ten kurz chodit už i ted, taky jsme tam měly takovou holku a potom chodila i ve správném termínu. tomi, ani nemluv-nikuš rýma jak hrom, začíná kašlat, mě už bolí v krku-to budevíkend :frowning2:
2. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
monako, já chodila na těhu cvičení do aerobic studia naproti Futuru, www.aerobicstudioostrava.cz sice je to už tři roky, ale bylo to super, různé protahování, cvičení na míči apod.,je to myslím od 20tt. Teď tam mají novinku-pilates pro těhotné, je to ve čtvrtek od tří. Ale je lepší si tam zavolat a objednat se.
2. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo to dělá to blbé počasí. A to mu dávám každý den vitamíny v sirupu. Jsem teď koupila na zimu aby byl trocha víc ochráněný a stejně jsme zase nemocní.
2. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro děkuji, kouknu na to:slight_smile:
2. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi jaký sirup, že bych se tak trochu opičila :wink:
2. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
monako: na té fakultce můžeš chodit i na cvičení a ne jenom na předporodní kurz, ale to tam nemají uvedeno. Musíš si tam zavolat a zeptat se a oni ti to určitě nabídnou :wink: Jinak zkusit ještě MC buď Kaštánek tam je těhotenské cvičení a tanečky a nebo i Krteček tam je to taky :wink:
2. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo? :astonished: Já viděla malýho Míšu od Fen a je nááááááááááááááááááááááááááááádhernýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning:
2. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek