Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
denber
2. říj 2009
fotka? určitě je nádherný. Tizávidím, sem na něj moc zvědavá
tomasek06
2. říj 2009
Den ten sirup se jmenuje Pikovit a je od jednoho roku 😉
tomasek06
2. říj 2009
Jak to, že si viděla malého Míšu? My chceme taky!
tomasek06
2. říj 2009
Kde se zase všechny flákáte? Můj malý už šel normálně spát =-)
denber
2. říj 2009
já ležím jak mrtvola a náš malý andílek řádí jak nefalšovaný lump a žeby vůbec uvažovalaa o spaní-ani náhodou. uvažuji, že vytáhnumužíčka ven, bud do obchodu nebo do kina-doma mě to nějak nebaví
tomasek06
2. říj 2009
Jo jo doma je nuda 😞
karoli82
2. říj 2009
Ahoj
tomasek06
2. říj 2009
Ahojky! Vítám tě mezi námi 😃
endie
2. říj 2009
ahojík můžu se přidat?
mikijana
2. říj 2009
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? jinak gratuluju novopečeným i nastávajícím maminkám🙂
tomasek06
2. říj 2009
Ahojky! To je teda přírustek do naší rodinky 😉 Vítám vás a určitě se můžete přidat.
mikijana
2. říj 2009
jee koukám, že je nás více🙂
tomasek06
2. říj 2009
No právě 😃 Jsem šokovaná :-N
endie
2. říj 2009
jsme se nějak sešly 😃
zofinecka
2. říj 2009
ahojki, taky vítám nové přírůstky
Já byla ve škole a až teď jsem se dostala k PC. Jo a malího jsem viděla proto, protože mi fen poslala MMS a je fakt krásňoučký. no pokusím se ji přenadat nějak do PC a pak ji tady hodím, 😉 😃
endie
2. říj 2009
je gratuluju x-) já už chci taky tu svojí berušku mít u sebe
tomasek06
2. říj 2009
Je Zofi, tak to by bylo super 😉 A jak bylo ve škole?
tomasek06
2. říj 2009
Neboj Endie taky se dočkáš. Zatím si užívej těhu.
tomasek06
2. říj 2009
I když teď jsem si všimla, že už to máš za pár 😃
endie
2. říj 2009
no příští pátek už mám termín 😃 ale žádné příznaky že bych měla rodit
mikijana
2. říj 2009
my popíjíme s manžou vínko u televize, o kině si zatím můžeme nechat jenom zdát, jelikož naše malá přísavka zatím nechce moc být u nikoho jiného, ale pomalu se to lepší :-N
tomasek06
2. říj 2009
Taky jsem neměla žádné příznaky a nakonec jsem dva týdny přenášela.
endie
2. říj 2009
ježiš jenom to né, já přenášet nechci, 😃
mikijana
2. říj 2009
endie: já to taky tak měla a nakonec jsem šla na vyvolání po týdnu přenášení, ale možná to přijde náhle a nečekaně🙂
endie
2. říj 2009
jdu rodit do Fifejd a tam nechávají 1O dní přenášet, holky já už to chci mít za sebou a ne furt netrpělivě čekat 🙂
mikijana
2. říj 2009
endie: no nejhorší je to čekání😞ale ono to jednou přijít musí neboj 😃
tomasek06
2. říj 2009
Taky jsem nechtěla Endi, ale nějak se malému nechtělo a museli mi ho taky vyvolávat.

Mikijana taky mám takovou přísavku, ale naštěstí se nechá hlídat od babi, která s náma bydlí, tak si chodím pařit ven docela často.
mikijana
2. říj 2009
tomasek06: no ona ze začátku brečela jenom když se na ni někdo podíval, teď už se aspoň i zasměje, ale jak ji někdo veme na ruce tak křik, ale někdy se zapomene, tak doufáme, že si zvykne....ty jo pařit bych taky zašla :-p
tomasek06
2. říj 2009
Mě malý dělal to samé 😃 Ale pak se to upravilo. Teď už u lidí neřve, ale stejně se ode mě skoro neodlepí 😃
mikijana
2. říj 2009
já rodila v F-M, ale měla jsem tam známou, tak jsem porodila nakonec 8.den po termínu, jinak jsem zkoušela všechny možné urychlovače a nic😞nedala si říct 😃

Začni psát odpověď...

Odešli