• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Jo jo je super autíčka to já ráda akorat ne jako řidič :rolling_eyes:

Na sladkým taky ujíždím hlavně na čokoládě Milku tu mám nejradší :grinning: :grinning: ale ani nutelou nepohrdu :grinning:
2. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemluvte už o tom žrádlu :angry: Pak dostávám chutě :sweat_smile: Nevím už tři dny co je to cukr :pensive:
2. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vydržela bez sladkého nejdéle týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to děs
2. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu spát. Pa pa ráno a asi tady budu hodně brzo :frowning2:
2. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrouu
2. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj holy vy ale děláte chutě, tak bych si dala :grinning:
jinak já měla super porod a rodila jsem dokonce o 6 dní dříve. Jsem žvedavá co bude teď :grinning:
2. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofinecka:taky jsem dostala chuť na něco sladkého, ale pořád si říkám, že už je strašně pozděěě:slight_smile:
jinak gratuluji k čerstvému těhotenství, taky bychom chtěli druhé dítě do 2 let pvního, tak snad se zadaří:slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám se tentokrát zadařili hodně rychle :grinning:
2. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak jsme nakonec vstávali v 5,45. To není taková hrůza.
3. říj 2009 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ještě všichni spíte?
3. říj 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :grinning:
3. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde si se nám včera endie ztratila?
3. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tatík mi zsebral notas, jsem totiž ted u rodičů jelikož manžel pracuje v Praze a přijede až 12-tého tak abych nebyla sama
3. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to se dá pochopit. Boj o noťas znám taky.Můj muž přijede až 25 :frowning2:
3. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže taky slaměná vdova jo :wink: ale abych pravdu řekla momentálně jsem ráda že tady není, mám svůj klid, takhle by mě furt nervoval, při každém píchnutí by chtlě jet do porodky :grinning:
3. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem slamděná vdova skoro pořád :grinning: Na podzim a na jaře je muž v Itálii a pak dělá na turistické chatě v Beskydech, tak to tam je taky skoro pořád.
3. říj 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj pracuje v Praze u dopravní policie a volno má tak že ho vůbec má :unamused: ted nebyl měsíc doma :angry: doufám že mu dají volno aspon až se malá narodí. Jo jinak já jsem s Dubiny :grinning:
3. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak když se malá narodí, tak přece nárok i na paragraf.
3. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Vítám nové mamušky a jednu budoucí :slight_smile:
Já ted mám mužíčka na víkend doma, tak je zrovna ve vaně a já mám chvíli čas, to tady prošmejdit co nového :grinning:
Dnes jdeme do cirkusu tak se už těším i za malého, ten se nemůže dočkat už od včerejška :grinning:
3. říj 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli bude dost lidí v práci tak ho pustí pokud né tak dostane jenom 3 dny volna, na ně totiž klasické paragrafy atd neplatí
3. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je do cirkusu, tak si to pořádně užíjte , já v cirkuse byla ani nepamatuju :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme s malým a zanetkou82 byli na Humbertu jak tady bylo a super. Malému se líbili všechny zvířatka, ale artisti ho absolutně nezaujali.
3. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endie , děkuji. My byli s malým minulý rok v Jo-Joo a bylo to supér, fakt supér, moc se nám to líbilo.
Ted jdeme do Prince, tak jsem zvědavá jaké to budou mít oni, ať pak můžeme srovnávat :slight_smile:
Oni to udělali vyčůraně, protože ty plakáty a ták vylepili přímo před školku, kde chodí malý tak ten o ničem jiném celý týden nemluví. :grinning: A cirkus je pár kroků od školky .
3. říj 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím, tak se mějte, hezký víkend, pá :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pa pa. Já za chvíli se taky vypařím. Pojedu nakonec na to sele :grinning:
3. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky. Tak selátko bych si taky nechala líbit. Dneska se pokusím tu stáhnout tu fotku malého Míši, tak snad se mi to podaří :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša je moc moc krásný :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek