Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
mikijana
3. říj 2009
dobré odpoledne,
jee krásné mimi🙂 tak my jsme doma, manža dělá dlažbu na schody do sklepa, tak jsem zvědavá jak to dopadne🙂my se zajdem asi max. projít, ale je tam hnusně nějak tak nevím
denber
3. říj 2009
ahojky, vítám nové přírůstky🙂) chvilku se tu člověk nekukne a tolik změn. Míša je strašně krásné miminko-se těším až ho uvidíme naživo:-) cojinak děláte, já si asi dám kafe a lehnu na chvilku k tv, dokud malá aj manža spí.
leninnek
3. říj 2009
nazdárek holky 🙂 teda uff člověk tu den není a tolik novinek 😉 my včera jeli k bráchovi na noc byli jsme na pivečku babička hlídala všechny děti 😃 a ráno jsme jeli na hřiby a teda těch bylooo :-o jsem o to zakopávali máme dva kýble brácha tři byli tři no my máme večer co dělat hlavně pak já jelikož David jde na noční......jinak Míša je nádhernýýýýýýý x-) x-) x-) no jako ty miminka se mi začínaj nějak líbit 😃 ale ne já si říct ještě nedám 😃 .........jo a abych nezapoměla vítám nové maminky 😉 a jinak já jsem taky z dubiny tak konečně taky někdo z dubiny tady a ne jen poruba poruba 😃 uff no nic malá mě tu nechce nechat tancuje na dádu 😃 a mě děsí ty hřiby v kuchyni 8-( tak se mějte snad se večer ukážu ale nevím nevím 😃
mikijana
3. říj 2009
tak my jsme se byli na chvíli projít, ale jak zalezlo slunko tak pěkná kosa. jinak ty miminka jsou fakt nakažlivá, já chcu takyyyy :-o 😃
m.o.n.i.k.a
3. říj 2009
Ahoj holky, tak cirkus byl pěkný, ale v Jo - Joo, byl větší zážitek, víc zvířátek a tak všeobecně, v půlce jsem se začla nudit :-N I malý se díval, ale nebyl tak nadšený jak minulý rok, jinak to ušlo, ale předražené jak .... nechali jsme tam balík :-| jdu večeřet, miláček dělal zapečené pangase 🙂 Pá
zofinecka
3. říj 2009
moni: pangase mám ráda a s čím ho zapékáte? 😉
zofinecka
3. říj 2009
jo a dopekla jsem právě štrůdly a teď jsem si ho nakrála a za chvíli se do něho pustím 😃
mikijana
3. říj 2009
já si dala taky štrůdl🙂, ale pekla mamka
zofinecka
3. říj 2009
no jájá si dala ještě sklenku okureka teď se ještě pustím do toho štrůdlu 😃
mikijana
3. říj 2009
jaj, nejsi náhodou těhotná? 😃
zofinecka
3. říj 2009
jo to teda jsem 😃 😃 😃
denber
4. říj 2009
dobré ráno!v pátek jsme byli na ten nový film: Ulovit miliardáře. Není to hit sez
denber
4. říj 2009
dobré ráno!v pátek jsme byli na ten nový film: Ulovit miliardáře. Není to hit sezóny, ale mi se to líbilo. Tak se kdyztak zajděte mrknout🙂 co jinak máte v plánu při neděli, já asi úklid-pokud Nikuš nebude mít jiný názor. 😉
denber
4. říj 2009
předchozí dva příspěvky místo jednoho se povedly díky sekání počítače. tak se nezlobte
tomasek06
4. říj 2009
Krásné ráno! Já asi budu něco podnikat až odpoledne po spánku. Selátko bylo únavné 😃 Tak se musím ještě z toho dostat.
tomasek06
4. říj 2009
Co se děje? Kde je kdo?
m.o.n.i.k.a
4. říj 2009
😃 Ahoj holky, tak milášek mi odjel 😞 Ale za 2 týdny tady je zase jak na koni 😃
Zofi, zapékal to s bramborama, smetanou, sýrem a myslím, že tam dal nějaké koření. A bylo to výborné, taky miluju pangase-jediná ryba co jím. Ještě kapra, ale to na Vánoce výjmečně
mikijana
4. říj 2009
ahoj, já jsem tady, my jsme doma, nikam se nám nechce.
neporadíte někdo dobrou kadeřnici v Porubě?
m.o.n.i.k.a
4. říj 2009
ten smějící se smajlík měl být na konci, né na začátku =-)
tomasek06
4. říj 2009
My jsme měli dneska řízek a brambor na cibulce. Zítra se chystám na zapékané brambory.
m.o.n.i.k.a
4. říj 2009
miki já jsem z Hrabůvky, tak neporadím, ale většina tu je z Poruby tak určo Ti někoho doporučí 🙂
tomasek06
4. říj 2009
Já jsem sice z Poruby, ale ke kadeřnici nechodím, tak netuším 😃
mikijana
4. říj 2009
aha tak nic 😃
tomasek06
4. říj 2009
Teda chodím, ale jen jednou za rok na zastřihnutí konečků.
denber
4. říj 2009
miki já jsem sice od Poruby,ale opravdu super kadeřnici, která i různě soutěží a česala nás i na svatbu tak je ale z centra. mátam svůj salon
leninnek
4. říj 2009
ahojky tak my jsme před chvíli přišli z procházky no malá se ted koupe a půjde spinkat já mám objednanou pizzu takže si dám k večeři ale až na osmou no a večer jsem sama doma tak budu koukat na seriálek ten vítr byl dneska hnusný 8-( my měli k obědu masíčko zelíko a bram.knedlík zítra dělám těstoviny se smetanou zeleninkou a kuřecím masem a v uterý máme květák to už mám nakoupeno a naplánováno 🙂 malá už siklouže sama na klouzačce venku teda nevyleze tam ale odrazí se sama dala jsem video na fb a hodím nějaké foto i sem večer nějak už to nestíhám dávat jen na ten facebook 😉 malá byla dneska tak protivná dopoledne pořád má ty pětky dole brutálně nateklé tak snad už vylezou ]-( no nic jdu udělat malé mlíčko a jde do hajan já poklidím a pak budu čekat na svou večeři 😃
mikijana
4. říj 2009
denber:tak pošli prosím kontakt nebo www stránky, jestli má, díky. a jak ceny jsou tam přijatelné?
m.o.n.i.k.a
4. říj 2009
Holky my jsme zase nemocní 😞 Malý šílen kašle, skoro se nezastaví. No je to těma bacilama co jsou ve školce, protože týden byl zdravý a po týdnu znova nemocný a ted to má horší bobek 😞
Děs fakt. Zítra musím k dr. mám radost, sním zavřená ted doma :-S
zdenka26
4. říj 2009
Ahojky,tak člověk tady chvíli není a tady tolik nových mamin 😉 Vítám všechny 🙂 Tak my byli včera na svadbě a pařili jsme až do sedmi do rána,ještě ted se léčíme,ted si objednáme pizzu,nejsem schopná dneska nic dělat.Jsme to včera trochu přehnali.No já zítra vařím fazolky na smetaně s hovězím masem a bramborem.Moni malej má šílený kašel a nemůžem se ho ani za nic zbavit,kašel vždyckly než se vyléčí tak to trvá a ještě když když chodí do školky tak to je pak des
tomasek06
5. říj 2009
Krásné ráno 🙂 Včera šel jako malý spát v deset večer a vstával o půl šesté ]-( Nechápu!

Začni psát odpověď...

Odešli