• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
dobré odpoledne,
jee krásné mimi:slight_smile: tak my jsme doma, manža dělá dlažbu na schody do sklepa, tak jsem zvědavá jak to dopadne:slight_smile:my se zajdem asi max. projít, ale je tam hnusně nějak tak nevím
3. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, vítám nové přírůstky:slight_smile:) chvilku se tu člověk nekukne a tolik změn. Míša je strašně krásné miminko-se těším až ho uvidíme naživo:slight_smile: cojinak děláte, já si asi dám kafe a lehnu na chvilku k tv, dokud malá aj manža spí.
3. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky :slight_smile: teda uff člověk tu den není a tolik novinek :wink: my včera jeli k bráchovi na noc byli jsme na pivečku babička hlídala všechny děti :grinning: a ráno jsme jeli na hřiby a teda těch bylooo :astonished: jsem o to zakopávali máme dva kýble brácha tři byli tři no my máme večer co dělat hlavně pak já jelikož David jde na noční......jinak Míša je nádhernýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no jako ty miminka se mi začínaj nějak líbit :grinning: ale ne já si říct ještě nedám :grinning: .........jo a abych nezapoměla vítám nové maminky :wink: a jinak já jsem taky z dubiny tak konečně taky někdo z dubiny tady a ne jen poruba poruba :grinning: uff no nic malá mě tu nechce nechat tancuje na dádu :grinning: a mě děsí ty hřiby v kuchyni :rolling_eyes: tak se mějte snad se večer ukážu ale nevím nevím :grinning:
3. říj 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme se byli na chvíli projít, ale jak zalezlo slunko tak pěkná kosa. jinak ty miminka jsou fakt nakažlivá, já chcu takyyyy :astonished: :grinning:
3. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak cirkus byl pěkný, ale v Jo - Joo, byl větší zážitek, víc zvířátek a tak všeobecně, v půlce jsem se začla nudit :sweat_smile: I malý se díval, ale nebyl tak nadšený jak minulý rok, jinak to ušlo, ale předražené jak .... nechali jsme tam balík :unamused: jdu večeřet, miláček dělal zapečené pangase :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: pangase mám ráda a s čím ho zapékáte? :wink:
3. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dopekla jsem právě štrůdly a teď jsem si ho nakrála a za chvíli se do něho pustím :grinning:
3. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si dala taky štrůdl:slight_smile:, ale pekla mamka
3. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jájá si dala ještě sklenku okureka teď se ještě pustím do toho štrůdlu :grinning:
3. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj, nejsi náhodou těhotná? :grinning:
3. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to teda jsem :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno!v pátek jsme byli na ten nový film: Ulovit miliardáře. Není to hit sez
4. říj 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno!v pátek jsme byli na ten nový film: Ulovit miliardáře. Není to hit sezóny, ale mi se to líbilo. Tak se kdyztak zajděte mrknout:slight_smile: co jinak máte v plánu při neděli, já asi úklid-pokud Nikuš nebude mít jiný názor. :wink:
4. říj 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
předchozí dva příspěvky místo jednoho se povedly díky sekání počítače. tak se nezlobte
4. říj 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Já asi budu něco podnikat až odpoledne po spánku. Selátko bylo únavné :grinning: Tak se musím ještě z toho dostat.
4. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se děje? Kde je kdo?
4. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ahoj holky, tak milášek mi odjel :frowning2: Ale za 2 týdny tady je zase jak na koni :grinning:
Zofi, zapékal to s bramborama, smetanou, sýrem a myslím, že tam dal nějaké koření. A bylo to výborné, taky miluju pangase-jediná ryba co jím. Ještě kapra, ale to na Vánoce výjmečně
4. říj 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já jsem tady, my jsme doma, nikam se nám nechce.
neporadíte někdo dobrou kadeřnici v Porubě?
4. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten smějící se smajlík měl být na konci, né na začátku :confused:
4. říj 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli dneska řízek a brambor na cibulce. Zítra se chystám na zapékané brambory.
4. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki já jsem z Hrabůvky, tak neporadím, ale většina tu je z Poruby tak určo Ti někoho doporučí :slight_smile:
4. říj 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem sice z Poruby, ale ke kadeřnici nechodím, tak netuším :grinning:
4. říj 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak nic :grinning:
4. říj 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda chodím, ale jen jednou za rok na zastřihnutí konečků.
4. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki já jsem sice od Poruby,ale opravdu super kadeřnici, která i různě soutěží a česala nás i na svatbu tak je ale z centra. mátam svůj salon
4. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my jsme před chvíli přišli z procházky no malá se ted koupe a půjde spinkat já mám objednanou pizzu takže si dám k večeři ale až na osmou no a večer jsem sama doma tak budu koukat na seriálek ten vítr byl dneska hnusný :rolling_eyes: my měli k obědu masíčko zelíko a bram.knedlík zítra dělám těstoviny se smetanou zeleninkou a kuřecím masem a v uterý máme květák to už mám nakoupeno a naplánováno :slight_smile: malá už siklouže sama na klouzačce venku teda nevyleze tam ale odrazí se sama dala jsem video na fb a hodím nějaké foto i sem večer nějak už to nestíhám dávat jen na ten facebook :wink: malá byla dneska tak protivná dopoledne pořád má ty pětky dole brutálně nateklé tak snad už vylezou :angry: no nic jdu udělat malé mlíčko a jde do hajan já poklidím a pak budu čekat na svou večeři :grinning:
4. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber:tak pošli prosím kontakt nebo www stránky, jestli má, díky. a jak ceny jsou tam přijatelné?
4. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my jsme zase nemocní :frowning2: Malý šílen kašle, skoro se nezastaví. No je to těma bacilama co jsou ve školce, protože týden byl zdravý a po týdnu znova nemocný a ted to má horší bobek :frowning2:
Děs fakt. Zítra musím k dr. mám radost, sním zavřená ted doma :confounded:
4. říj 2009 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak člověk tady chvíli není a tady tolik nových mamin :wink: Vítám všechny :slight_smile: Tak my byli včera na svadbě a pařili jsme až do sedmi do rána,ještě ted se léčíme,ted si objednáme pizzu,nejsem schopná dneska nic dělat.Jsme to včera trochu přehnali.No já zítra vařím fazolky na smetaně s hovězím masem a bramborem.Moni malej má šílený kašel a nemůžem se ho ani za nic zbavit,kašel vždyckly než se vyléčí tak to trvá a ještě když když chodí do školky tak to je pak des
4. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Včera šel jako malý spát v deset večer a vstával o půl šesté :angry: Nechápu!
5. říj 2009 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek