Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
georgine
19. zář 2008
luci tak jdes az kolem 15h
lucenekautor
19. zář 2008
ju musím do centra do banky tak to mám tak rozplánovaníé
georgine
19. zář 2008
aháá tak možná na 15 by to slo brácha mi tady bude malovat tak se mu tady nebudem aspon motat..
lucenekautor
19. zář 2008
však ufidíš 😉 písni
honzulda
19. zář 2008
Ahoj hplky, díky za pofoukání 😃 . Honzík horečkoval celou noc, byli jsme u dr. , má prosáklé hrdlo, je t naštěstí teda v začátku, tak by mohl být brzy zdravý. Jen je hodne unavený a já nic nestíhám, už tu 2 hodiny vařím oběd.
Mějte se na tom koláči.
maja26
19. zář 2008
Kdepak jste,že by na tom koláči?
No tak jak se dívám z okna tak jsem ráda,že jsem nikam dneska nemusela 8-(
Nechala jsem si vyvolat ty fotky co jsem dělala tak doufám,že budou hezké,dneska jsem to udělala i kámošce tak si taky nechala vyvolat,jestli nikomu tak mojí tchýni se to bude líbit určo!!! 😃
Aspoň zas zaplníme albíčka co máme doma 🙂 .
No nic půjdu pomalu odsunout malou do hajan a udělám si kafe,se na něj těším jako malá 🙂
Manža přijede až v noci tak se budu nudíkovat 🙂
honzulda
19. zář 2008
Máji, tak zaskoč k nám, my se tady nenudíme.
Honzík na mně dneska visí, tak už jsem z něj celkem utahaná.
zofinecka1
19. zář 2008
Ahojki, já na koláči nejsem. Dneska jsem byla na zápise ve škole a teď odpočívám 😃 . Už mě to začíná zmáhat :-N
maja26
19. zář 2008
na jakém zápise zofi?jdeš do školky 😃
zofinecka1
19. zář 2008
ne maji. Chodím na výšku, tak jsem se musela jít zapsat do druhého ročníku 😉 😃 :-N
maja26
19. zář 2008
ahááá tak to jo,já jsem debil já jsem četla že jsi byla ve školce :-S no mi hrabe
zofinecka1
19. zář 2008
ne to určitě ne 😃
zany1
19. zář 2008
Ahojíík!!! Tak my dnes dopol. byli v MC, aspoň nám zase dvě hodinky krásně utekly, odpoledne jsme byly na procházce, ale teda jsme pěkně vymrzly!!! :-S to počasí je fakt děsné, koho by napadlo, že už v září budem vytahovat punčocháče a skoro zimní čepky. Jinak Hl. třída je uzavřena, zítra a v neděli tam je pouť babího léta - jen bych chtěla vědět, kde to babí léto je???
zany1
19. zář 2008
Jdu si dát čajík a plést košíky z papíru. Dost jsem na tom ujela a už nevím kam košíky dávat 😃 ale ono se vždy nějaké místo najde!!! http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17853
maja26
19. zář 2008
zany tak já ti poradím:ke mě!!!!!!!!!!!!!!!až se přestěhuju taky my jich pár uděláš jo,já jsem na takových věcech ujetá,pak písni cenu,ale určo chci tak do listopadu se stěhujem 😃
zofinecka1
19. zář 2008
TY JO :-o :-o :-o Člověk by neřekl že to není ratan nebo nějaké proutí. To je fakt super 😉 . Já jsem zas ulítávala na drátkování 😃 . Ale teď není nějak čas. 😞 🙂 =-)
lucenekautor
19. zář 2008
hojec
no vymrzla jsem taky kvalitně brr
už nosím štrample páč bych měla močák chycený a to nechci na to sem chytlavá pod 15C se musím navlíkat...zkušenosti
honzulda
19. zář 2008
Máji, to noc, já jsem zase četla, že Zany jde plůést ponožky z papíru 😃 😃 😃 a oni to jsou košíky 😎

Chodíte někdo na plavčo s mrňousky? Chtěla bych chodit s Honzíkem. Díky.
honzulda
19. zář 2008
Zany, tak jsem na to kukla, to je fakt super 🙂
iwulik
20. zář 2008
Ahojky,
Honzul na plavčo chodíme do Delfínka,je na Vítkovickém stadionu,zatím jsem byla jednou,ted nám odpadlo,je tam nějaká akce a jsem ráda,protože jsme marod.
Malé se to hrozně líbilo,je to vodník.Bylo 5 miminek tak to bylo fajn.
maja26
20. zář 2008
Dobré ráno 🙂
winifred
20. zář 2008
Dobré ránko holky 🙂 .Včera jsem byla na Třebovickém koláči a pěkně jsem tam zmokla a vymrzla.ALe stálo to zato.Jeniuže já jsem šla jenom na jednu skupinu a ta jako na potvoru vystupovala jako poslední tak jsem domů s dětmi dorazila až po desáte hodině.Tak jenom doufám že z toho nebudeme nemocní 😃
lucenekautor
20. zář 2008
hojte je tu pout byla jsem juknout ale kosa jak prase
zofinecka1
20. zář 2008
Ahojki, tak já se tam chystám dneska, tak uvidíme jak bude. Snad nezmrznem ]-( :-| 🙂
denber
20. zář 2008
ahojky, luci nezlob se že sem nakonec nešla, bolela mě dost hlava a procházka taky nezabrala, chtěla sem si jen na chvilku lehnout....zbudila sem se až večer. a kde je ta pout??sla byvh se podivat-ale do toho počasí... 😞
lucenekautor
20. zář 2008
den v poho bylo tam tepleji než venku 😃
je na francouzské u floridy
lucenekautor
20. zář 2008
kde ste všeci chrápete?správně, co jiného v takovém počasí :-p |-|
ia.
20. zář 2008
ahoj, tak jsem našla diskuzi OV, tak se s dovolením přidávám, neboť se šííííleně nudím. Barák uklizený, v telce hovno, manža léčí rýmečku a smrtící teplotu 36,9 a tak sedím na koňu a nudím se jak cip......Tak vy máte pouť v Porubě, jo? Nám zase nad řadovkama lítají stíhačky nebo co, na Mošnově je den Nato.
lucenekautor
20. zář 2008
na co pout když je hnusavo :-p
ia.
20. zář 2008
no on to nikdo nečekal, že bude 20. září takový hnus. Loni touto dobou si pamatuju, že jsme byli na víkendu v Polsku a bylo nádherně na tričko a teď je to břit.