• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
luci tak jdes az kolem 15h
19. zář 2008 v 10:41  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ju musím do centra do banky tak to mám tak rozplánovaníé
19. zář 2008 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
aháá tak možná na 15 by to slo brácha mi tady bude malovat tak se mu tady nebudem aspon motat..
19. zář 2008 v 10:43  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
však ufidíš :wink: písni
19. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj hplky, díky za pofoukání :grinning: . Honzík horečkoval celou noc, byli jsme u dr. , má prosáklé hrdlo, je t naštěstí teda v začátku, tak by mohl být brzy zdravý. Jen je hodne unavený a já nic nestíhám, už tu 2 hodiny vařím oběd.
Mějte se na tom koláči.
19. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdepak jste,že by na tom koláči?
No tak jak se dívám z okna tak jsem ráda,že jsem nikam dneska nemusela :rolling_eyes:
Nechala jsem si vyvolat ty fotky co jsem dělala tak doufám,že budou hezké,dneska jsem to udělala i kámošce tak si taky nechala vyvolat,jestli nikomu tak mojí tchýni se to bude líbit určo!!! :grinning:
Aspoň zas zaplníme albíčka co máme doma :slight_smile: .
No nic půjdu pomalu odsunout malou do hajan a udělám si kafe,se na něj těším jako malá :slight_smile:
Manža přijede až v noci tak se budu nudíkovat :slight_smile:
19. zář 2008 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Máji, tak zaskoč k nám, my se tady nenudíme.
Honzík na mně dneska visí, tak už jsem z něj celkem utahaná.
19. zář 2008 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojki, já na koláči nejsem. Dneska jsem byla na zápise ve škole a teď odpočívám :grinning: . Už mě to začíná zmáhat :sweat_smile:
19. zář 2008 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
na jakém zápise zofi?jdeš do školky :grinning:
19. zář 2008 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ne maji. Chodím na výšku, tak jsem se musela jít zapsat do druhého ročníku :wink: :grinning: :sweat_smile:
19. zář 2008 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahááá tak to jo,já jsem debil já jsem četla že jsi byla ve školce :confounded: no mi hrabe
19. zář 2008 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ne to určitě ne :grinning:
19. zář 2008 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíík!!! Tak my dnes dopol. byli v MC, aspoň nám zase dvě hodinky krásně utekly, odpoledne jsme byly na procházce, ale teda jsme pěkně vymrzly!!! :confounded: to počasí je fakt děsné, koho by napadlo, že už v září budem vytahovat punčocháče a skoro zimní čepky. Jinak Hl. třída je uzavřena, zítra a v neděli tam je pouť babího léta - jen bych chtěla vědět, kde to babí léto je???
19. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu si dát čajík a plést košíky z papíru. Dost jsem na tom ujela a už nevím kam košíky dávat :grinning: ale ono se vždy nějaké místo najde!!! http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17853
19. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
zany tak já ti poradím:ke mě!!!!!!!!!!!!!!!až se přestěhuju taky my jich pár uděláš jo,já jsem na takových věcech ujetá,pak písni cenu,ale určo chci tak do listopadu se stěhujem :grinning:
19. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
TY JO :astonished: :astonished: :astonished: Člověk by neřekl že to není ratan nebo nějaké proutí. To je fakt super :wink: . Já jsem zas ulítávala na drátkování :grinning: . Ale teď není nějak čas. :frowning2: :slight_smile: :confused:
19. zář 2008 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hojec
no vymrzla jsem taky kvalitně brr
už nosím štrample páč bych měla močák chycený a to nechci na to sem chytlavá pod 15C se musím navlíkat...zkušenosti
19. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Máji, to noc, já jsem zase četla, že Zany jde plůést ponožky z papíru :grinning: :grinning: :grinning: a oni to jsou košíky :sunglasses:

Chodíte někdo na plavčo s mrňousky? Chtěla bych chodit s Honzíkem. Díky.
19. zář 2008 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany, tak jsem na to kukla, to je fakt super :slight_smile:
19. zář 2008 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Honzul na plavčo chodíme do Delfínka,je na Vítkovickém stadionu,zatím jsem byla jednou,ted nám odpadlo,je tam nějaká akce a jsem ráda,protože jsme marod.
Malé se to hrozně líbilo,je to vodník.Bylo 5 miminek tak to bylo fajn.
20. zář 2008 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
20. zář 2008 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: .Včera jsem byla na Třebovickém koláči a pěkně jsem tam zmokla a vymrzla.ALe stálo to zato.Jeniuže já jsem šla jenom na jednu skupinu a ta jako na potvoru vystupovala jako poslední tak jsem domů s dětmi dorazila až po desáte hodině.Tak jenom doufám že z toho nebudeme nemocní :grinning:
20. zář 2008 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hojte je tu pout byla jsem juknout ale kosa jak prase
20. zář 2008 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojki, tak já se tam chystám dneska, tak uvidíme jak bude. Snad nezmrznem :angry: :unamused: :slight_smile:
20. zář 2008 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, luci nezlob se že sem nakonec nešla, bolela mě dost hlava a procházka taky nezabrala, chtěla sem si jen na chvilku lehnout....zbudila sem se až večer. a kde je ta pout??sla byvh se podivat-ale do toho počasí... :frowning2:
20. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
den v poho bylo tam tepleji než venku :grinning:
je na francouzské u floridy
20. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kde ste všeci chrápete?správně, co jiného v takovém počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
20. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak jsem našla diskuzi OV, tak se s dovolením přidávám, neboť se šííííleně nudím. Barák uklizený, v telce hovno, manža léčí rýmečku a smrtící teplotu 36,9 a tak sedím na koňu a nudím se jak cip......Tak vy máte pouť v Porubě, jo? Nám zase nad řadovkama lítají stíhačky nebo co, na Mošnově je den Nato.
20. zář 2008 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
na co pout když je hnusavo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2008 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no on to nikdo nečekal, že bude 20. září takový hnus. Loni touto dobou si pamatuju, že jsme byli na víkendu v Polsku a bylo nádherně na tričko a teď je to břit.
20. zář 2008 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek