• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Kde je kdo? To jsem tady sama samotinká? My jsme byli už v obchodě a vařím.
5. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak já jsem taky odhlasila Kubíka ze školky na celý týden. Kašle a má rýmu. Do neděle musí byt fit....mame nastup do nemocnice jdeme na to vyšetření ohledně ledvinek. :unamused:
Petr má odpolední ale ještě mi zajde pro Petříka do školy a jede sním do Poruby na starou polikliniku na kožní. Má ve vlasech znamínko a stale se zvětšuje a lechtá ho tak se mu na to koukne.
5. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky, včera jsem nebyla schopná se tady ani dostat. CHytla jsem nějakou střevní virézu či co. Od včerejšího rána jsem zvracela a měla průjem. Byla jsem na pohotovosti a dneska na gyndě a mimi je OK :wink:
5. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Zdeni ani nemluv, ještě se nám nestalo, že by byl 2x po sobě nemocný a to jen s týdenní pauzou :frowning2:
Tak nám dr. dala zase Stoptussin sirup, snad mu zabere a pofičí zase do školky. Je to děs fakt, jen se hrozím kolikrát bude ještě nachcipaný :confounded:
Zanet, tak at se malý brzy uzdraví... A stím znamínkem to není nic važnějšího :wink:
5. říj 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, tak to je supér, že je mimi v pořádku a neboj brzy Tě to přejde :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj v to doufám :wink:
5. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Žofí tohle jsem prodělala jak sem čekala Kubíka byla jsem ve 4 měsíci a chytlo mě to kolem 6 večer a až do rána do 7:00 jsem zvracela a měla prujem. Jela jsem do nemocnice a nechali si mě tam na kapačkach byla jsem totalně dehydrovala a malý měl nějaké slabší ozvy......po 3 dnech jsem šla domu. Byl to fakt maras. Uplně vím jak ses cítila ještě že už je to za tebou. :wink:
5. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem.dneska je venku škaredě :frowning2: žofi tak at je Ti brzy lépe.Co dneska podnikáte?
5. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nic jdu si lehnout :wink:
5. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky nic nepodnikáme.....budeme doma kluci jsou stejně na hromadě :confounded: oba. Petřik má znamínko v pořadku ale mame ho neustále sledovat. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
žany ono je lepší s tím zajít ,ono nikdy nevíš.Já jsem byla tak už odstranit asi pět znamínek a vždycky v pohodě :wink: my taky budem doma,malej se nemůže zbavit kašle,tak nám nic jiného nezbývá :angry:
5. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme taky doma, díky nemoci, ale malý mi teď tady strašně řve, že chce jít ven. Nevím kam bych ale s ním šla. Už je tam docela zima :frowning2:
5. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
žany,je tam strašně a hlavně vítr :unamused:
5. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my byli venku dopo aby se tatínek vyspal po noční a bylo celkem fajně jen zima no co už třeba si zvykat bude hůř :wink: ted peču bábovku a jsem zvědavá jak bude chutnat neb jsem tam místo vanilkové pudinku dala banánovej :confused: no co už uvidíme nedalo se nic dělat a chci vařit těstovinky na zítřejší oběd ale nemám smetanu takže se s malou asi projdem ale bude to na dýl jelikož jsem dala prát kočárek tak budemem muset pěšky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zofi je moc dobře že mimi je v pořádku, nevíš jak je na tom Fen a Míša? kdy se nám vrátí?
5. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám před barákem staví cirkus :slight_smile: v neděli slavíme od malého narozeniny tak tam určo zajdem :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
den nevím co s nima je, ale zkusím ji napsat :wink:
5. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívali jste se včera na superstar? Kdo myslíte že dneska vypadne? A komu fandíte?

Moje favoritky.....jsou Monika leona a Markéta.....mezi klukama váhám. :grinning:
5. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a jaký cirkus?
Zanet já ani nevím, ale nejvíc Monice, myslím, že se tak jmenuje, je nejmladší, krásná, krásný hlas. :grinning:
5. říj 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmenuje se Prince,ještě jsme na něm nebyli tak ani nevím jaký je.No já na superstar nekoukám,takže favorita nemám :grinning:
5. říj 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na něm jsme byli tedka v sobotu a nic moc, už jsem to tu myslím psala. Pořád dokola tam byla blondýna a nejspíš její manžel, pak tmavovláska a na konci nějaký chlap, a pořád dokola se střídali, jsme si říkali, že nemají asi nikoho jiného než tu blondýnu a tu tmavovlasou ty tam byli často, jako předváděli to své představení.
My jsme minulý rok byli ještě na Jo-Joo a stím se Prince nedá srovnat, Prince nás nebavil i malý zíval a navíc mají i málo zvířat. Ale uvidíte třeba Vás to bude bavit, pokud jste nikde jinde nebyli a nemáte sčím srovnávat.
Příště bych šla už je do Jo-Joo, víc akrobacií, víc zvířat, víc zábavy :wink:
5. říj 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych šla teda už jenom na Humberto ani to Jo se mi moc nelíbilo :wink: taky jich nebylo moc. Na zvířata teda u nás vyhral cirkus Humberto i na tu akrobacií a hlavně skvělý klaun :grinning:
5. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme,každý má jiný názor a snad budeme spokojení.V Humbertu jsme byli a byli jsme moc spokojení :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet 100 lidí 100 chuťí, každému se líbí něco jiného :wink:
Téda ten superstar mi dal, jsem tu bulela jak malá :grinning: No škoda, že vyhodili tu Debi, protože mě se nelíbila ta druhá, má strašný hlas, dost hrubý :confounded:
5. říj 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt mě se taky včera nelíbila myslím že jí nesedla ta písnička . Jinak ona má krásný hlas ale i Debi se mi moc nelíbila spíš ta písnička od Macy grey bylo to spíš hezky namluvené než zaspívané :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak nejsem jediná komu dneska nešel koník :angry: Jak se dneska máte?My jdeme ještě ted ven se projít :slight_smile:
6. říj 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,fender gratuliji k miminku je fakt nádherný, jak se jinak máte?
6. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla jsem se zeptat jestli nevíte o někom kdo by chtěl koupit tříkolku kupovanou v květnu tohoto roku,kamarádka mě poprosila ať se zeptám,chce za ni 500kč(obrázek najdete v mých fotečkách)
6. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Zdeni nešlo to nikomu celý den :wink:
6. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HURÁÁÁÁ Konečně o jde. Jak je. My zase seděli doma :angry:
6. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek