• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
zdravím :grinning:
6. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.....tak co už to máš zapár. Jak se máš? :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zapár dneska jsem byla na monitoru atd. otevřená jsem na 1cm, a jinak klid po pěšině, akorát tlak mám divnej tak ted musím každý den na přeměření
6. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je konec tak se to vleče ale neboj to přijde z nenadání ani to nebudeš čekat.....na mě to přišlo vždycky v nečekanou dobu :sweat_smile:
6. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
až sejí bude chtít tak vyleze a navíc v sobotu je Avízo bazar v kulturáka mimivěciček tak se tam chci jít ještě mrknout :wink:
6. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jen ať to ještě stihneš :grinning:
6. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme už doma,malej spadl na pusu,tekla mu krev,ještě že zuby jsou celé :wink: tak měl po náladě a šli jsme domů.
6. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
juva bobek malej, to by chtělo nějakou dobrůtku aby ho to nebolelo :wink: a zvedla se mu nálada

neboj stihnu, všechno bude :grinning:
6. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je v poho a dobrutku tu on si vybere i bez bolístka :wink: začíná být vyčuraný jak mraky.moje nervy :unamused:
6. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky :dizzy_face: tak nás pustili z nemocnice :dizzy_face:

zatím jsem u našich, v ově opravují výtah tak je tam rambajz. kdy dojedu ještě nevím, jirka se dneska zkusí poptat jak dlouho ta výměna bude trvat. tady budu minimálnědo neděle, v sobotu jdu vytahovat stehy.
jsem utahaná jak kotě, ale jsem ráda, že už jsme vypadli.

vítám všechny nové tváře, endie tobě hodně štěstí a rychlý a nekomplikovaný porod :sunglasses:

fuj, když si uvědomím, že kdyby u mě ještě čekali a táta se nerozhodl pro tu akutní sekci, tak tu malej teď nemusel být.... :pensive: br. jdu přidat nějakou fotku :dizzy_face:
6. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Fen, to je spér, že už Tě pustili, tak přidávej, at se můžeme kouknout :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Fén :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

To je paráda jak vypadneš s porodnice že? Svůj klid a žádná ranní vizita :grinning: mě to strašně žralo. Vlastně 2 vizity...jedná na dítě a druhá přijde za tebou. Bylo mi moc líto když vizita zrovna přišla v tu dobu co jsem přebalila nakojila....a pak mi ho vzbudily :angry: :grinning:

Hlavně odpočívej a nechej se obskakovat :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet, jo, přesně :angry: dvě hodiny vříská, pak usne, ty to zalomíš a za dvě minuty na to ti rozsvítí zářivku a vstávat :rolling_eyes:
odila jsem pár fotek a jdu si lehnout :pensive:
6. říj 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím já ani nepostřehla že kun nejde jsem byla dneska zaneprázdněná...............Fen ještě jednou gratuluji :dizzy_face: moc krásné miminko :dizzy_face: :dizzy_face: tak hlavně at dělá jen samou radost a je zdravoučký :dizzy_face: a vůbec nepřemýšlej co by bylo kdyby......už máš drobka usebe krásného a zdravého :wink: a to je hlavní :dizzy_face: dneska bylo fajně venku že malá už mi chrupká a já čekám na růžovku a mám na něco chut a nevím na co :zipper_mouth:
6. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj v té porodnici to byl děs taky jsem byla ráda že už jsem doma i když teda já malou neměla v noci u sebe pokusy byly ale na celém oddělení byla známý křikloun ona celé noci prořvala a celý den spinkala měla to kapku obrácené byla mooooc oblíbená sestřičkám se prej střídala na rukách každý večer vždycky tak dneska už si ji necháte no kolem půlnoci až jedné se nade mnou vždy slitovali když jsem ospalá chodila po pokoji a chovala a chovala a malá nic jen řvala i najezená :stuck_out_tongue_closed_eyes: no pak ještě týden doma to samé pak necelé dva týdny co tři hodky jídlo i přes noc a od jejich tří týdnů spinkala od sedmi do sedmi celou noc :dizzy_face: a máme to tak doted teda samozřejmě na nějaké vyjímky jako např když je nemocná nebo ji neco bolelo :wink: a já se nudím at už je osm
6. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večír:slight_smile:
Gratuluji k miminku. Já taky rodila akutním císařským řezem a nebýt známé tak taky nevím jak dlouho by mě nechali trápit. Celou dobu jsem se připravovala na přirozený porod a nakonec to skončilo takhle, ale nakonec jsem ráda, že vše dobře dopadlo. Jo a z nemocnice se asi každý těší domů na svůj klid:slight_smile:.
6. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen je dobře že už jsi doma,mě porodka staršně deptala a jak říkáte hlavně ty vizity.Malej byl v porodce zas upné zlatíčko pořád spinkal ale vybral si to pak doma :unamused:
6. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen, malý je krásný, sladký :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen vítám tě doma :slight_smile: Malý je opravdu nádherný :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

miki přesně, taky jsem chtěla rodit normálně, kor když už jsem si užila těch osm hodin kontrakcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ječela mezi stahy na manžu že další dítě už NIKDY..... :grinning: :grinning: :grinning: ale tak co už teď :sunglasses:
6. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Fen a mylý je hodný? My se dneska s kamarádkou chystáme na Prašivou s dětma.Doma by mi už asi hráblo.
7. říj 2009 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile:
Tak už jsme celá rodina na hromadě :unamused:
7. říj 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak doufám, že dnes bude teplo jak slibovali, zatím to vypadá slibně. Odpoledne taky vyrazíme ven.
fender: jo já manžovi taky říkala, že další porod už nikdy :grinning: , ale už mě to přešlo a plánujeme ještě druhé dítě :astonished:
7. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, fen vítej!!! moc se na vás těšíme. U nás tu větu: že další mimi už ne-pronesl manžel. těsně po tom co malá jukla na svět. Já už pomaličku uvažuji nad druhým, ale nevím jaká na to bude reakce. My dem dneska na oběd k babičce, protože doma se fakt furt sedět nedá. a navíc dáme i procházku-má být nejtepleší den.
7. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme seprávě vrátili z venku a je tam fakt krásně a teplo :wink:
7. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my byli celé odpoledne venku a ted dáme oběd a jedeme na Hukvalkdy když je tak hezky :slight_smile: Tatku máme doma tak si uděláme výlet.
7. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude krásný výlet hned bych jela s vámi :wink: .Petr leží v posteli s teplotou a volal do práce že si bere nahradní volno.
7. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je naprd když je chlap nemocný,vůbec ti nezávidím Nikol.Nás už nemoc přešla,jsem zvědavá na jak dlouho
7. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, malý je (zatím) hodný. kdyby nebyl celý Jirka, tak si snad myslím, že ani nemůže být náš :grinning: jsem zvědavá jak mu to dlouho vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tu je taky krásně :dizzy_face:

jo jinak manža je taky nějaký nahromadě, včera měl dojet ale radši zůstal doma :pensive:
7. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: u nás řádila zase střevní viróza. Nejdřív začala Eli, pak já, manža, můj brách a taťka a dneska ještě děda a babi. :frowning2: No ale nám už je dobře, teda všem je dobře, ale mě trápí nevolnosti, ale to už není střevního charakteru :grinning:
7. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek