• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
až ted jsem fen koukla na Tvé fotečky.Malý je moc krásný,tak hlavně at je hodný hodně dlouho :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Volala mi Tomasek06 s Prašivé jí vezli rovnou do Nemocnice do Poruby. Ještě dneska jde na operaci. Má tříštivou zlomeninu kotníku a přetrhané vazy :cry: :cry: :cry: . Uklouzla na mokré trávě.
7. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši to je neštěstí chudák to se léčí dlouho :frowning2:
malá mi dneska protestuje ve spánku spala do desíti ráno a odpoledne už ne myslela jsem že bude unavená no taky že jo jenže když jsem ji dala jako každý den do postýlky tak tam strašně řve :frowning2: tak nevím snad brzy usne my budem koukat na líbáš jako bůh :slight_smile: tak se těším ale až po zprávách chjo já bych je klidně vidět nemusela
7. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš, bobek, co způsobí uklouznutí, to je děs fakt. Tak hlavně at je brzy v pořádku doma i když jak píše leňa, bude se to léčit dlouho :frowning2:
7. říj 2009 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda bobek, taky přejme brzké uzdravení :wink:
7. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ech.... tak držíme moc pěsti, ať se dá brzo dohromady a rychle se to hojí :pensive: :pensive: :pensive:
7. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to má za sebou. Neuspávali jí ale měla epidurál zatím necítí bolest :unamused: Mám vás pozdravit. Podratovali jí to tam a dostala zatím dlahu. Víc neví.
7. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Epidural to je prdel :grinning: doufám že to píšu dobře byla ochrnuta od pasu dolu. :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož epidurál nebo spinál, těžko říct.... operace se dělají ve spinále, epidurál je spíš na potlačení bolesti a operovat se v něm většinou nedá :confused: teda myslím :sweat_smile:
tak snad bude brzo v pořádku, moc ji pozdravuj.

já jsem KO a ještě mi nějak pracují hormony :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si jdu lehnout, dobrou noc :pensive:
7. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že spinál. Epidural byl překlep :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko, tak je fajn že to má za sebou, tak ať se nám brzo uzdraví :wink:
8. říj 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasné ránko :slight_smile:
Včera bylo nádherně :dizzy_face: kéž by tak bylo i dnes.
8. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :dizzy_face: já už jsem vhůru, v noci jsme vstávali dvakrát, malej ještě spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tady je krásně ale šíleně fučí, myslela jsem že dnes půjdeme poprvé ven, ale asi to nakonec neklapne. a zítra už je konečně pátek a přijede nám taťkaaaaaaa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: ven klidně jít můžete aspoň na chcilku. Nemussíte tam být hodinu, stačí půl hoďky :wink:
8. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, když se to tam už zatáhlo :angry: šla jsem prtě v deset vzbudit, byl by schopný prospat celej den a v noci vyvádět a než jsem ho nakrmila a přebalila tak je po slunku :rolling_eyes:
8. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je krásně :grinning:
8. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my jsme ted po obědě a půjdeme si lehnout :wink: u nás je celkem hezky.Chudák žanet :frowning2: ,tak hlavně at se ji to dobře zhojí a at jde brzo domů.Odpolko potřebu jít na poštu,tak se z malým projdem,dneska budeme spíš odpočívat
8. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak my teprve ted obědvali a za chvíli jdem do obchudku a na procházku venku je krásně až na ten vítr ale co apson něco :wink: jinak žofi koukala jsem na video Eli no a bomba koukám že už taky capkáte :slight_smile: potřebuju jít malé koupit nějakou čepici na podzim má jen jednu ostatní z lonska malé a to je na jaře nosila :rolling_eyes: už jsem ji objednala zimní bundu na netu a musíme sehnat ještě nějaké oteplovačky no a příští měsíc nás čeká nákup zimních botiček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: no kdyby jenom capkala, ale ona je jak neřízená střela :grinning:
8. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak vidím, že se tady využívá teplého počasí a my hnipem doma :frowning2:
A co Tomasek, už se jí daří lépe?
Zofi, tak to si moc neodpočineš co? V tom věku jak je ted malá jsem ani neuvažovala o druhém, říkala jsem si, že později, že to bude lepší , bude rozumější a trochu samostatný a je to teda horší :grinning: , pomalu se nezastavím .
A jak odmlouvá, a já se sním musím rozčilovat :angry: No příštím životě chci děti hned po sobě rok od sebe :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík :grinning:
8. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endie ahoj. Vidím, že u Tebe ještě se nic neděje :slight_smile: Co u dr.?
8. říj 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: jo je to docela náročné, ale krásné. A už se těším na druhé. Už se snažím i eli říkat, že v bříšku je mimi a ona se na mě vždycky tak nechápavě podívá :grinning: a pak se podívá na bříško :grinning:
8. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
u dr. jsem otevřená na jeden cm a nic se neděje akorát jdou ze mně bíle snoplíky husté asi zátka
8. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
endi: hl. zátka je spíše dohněda a s krví :wink:
8. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak nic :angry: tak nějaké snople jdou ze mně :grinning:
8. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
endi: to je normální výtok v těhotenství. Hlen. zátka odejde většinou najednou :wink: . nezoufej však ten pravý čas přijde :wink:
8. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím když já už chci ten můj uzlíček mít u sebe
8. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi, to Ti věřím, mě to tedka nějak utíká, ale snažím se vychutnávat aspon ty kopanečky, když už musím kolem toho malého a utíká to jak hrom.
Taky se už těším, už začínáme nakpovat tak si to vychutnávám :slight_smile:
Snad je ted 16 dozvím co čekáme ... Jinak pak asi až na 3D.
8. říj 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek