• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Endie, ještě si užívej klídečku, pak budou krásné starosti, za chvíli se dočkáš, vždyt to jsou už jen dny :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj dočkáš se :wink:
8. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: tak já na 3D nejdu. U eli jsem taky nebyla, tak nemusím ani teď :grinning:
8. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky u malého nebyla a ted mě to láká, viděla jsem video od kámošky i fotky a supér, jen furt váhám, jestli to nejsou vyhozené peníze zbytečně :unamused:
8. říj 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moni nikdo ti nezaručí že to bude krásné. Mnohdy to nevyjde tak jak si přeješ. Jsem už hodně slyšela, že někdy se stane že mají třeba mimina přes obliček pupeční šňůru nebo tak a pak je to na prd a je to i drahé. Za to mi to nestojí :wink:
8. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, ta kamarádka to měla hezké, ale měla to focené jen zezadu, protože se jim miminko nechtělo ukázat, tak obličejíček nešel vidět, jinak to vypadalo hezky, ale já bych chtěla ten obličejík a ták a jak píšeš nevíš jak bude mimčo otočené, co půjde vidět a ták :confounded:
8. říj 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to nakonec kašlu a ty peníze co bych dala tam si odložím na postýlku :grinning:
8. říj 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak nějak. Ty peníze radši použiju na něco jinačího :wink:
8. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že jo :slight_smile:
A jak jinak, jak se cítíš?
8. říj 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jde to, ale vždycky se přejím a je mipak blbě. V noci mě často bolí žaludek a rono mi bývá taky zle, ale nezvracím :wink:
8. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně ať Tě to brzy přejde :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v to doufám :grinning:
8. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, my byli na 3D bo taťka ho tu měl půjčený a bylo to úplně k prdu. ten malý sabotér si okamžitě dal ruce před obličej a nesudnal je po celou dobu co jsme tam byli. nemáme ani fotku :rolling_eyes:

jinak vás zdravím a jdu spát :grinning:
8. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen, jo? No tak slychávám, že pokud se mímo neukáže tak je to k ničemu :frowning2: Já se těšila, ale mám obavy z toho, že jak naschvál se neukáže a bylo by to práve k tomu prdu :wink:
8. říj 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobrou, jdu taky, doufám, že usnu, začínají mi kopanečky, asi se mimčo probralo a kope dole, což není nijak příjemné :grinning: ale fajné... Tak papa
8. říj 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky jsem slyšella, že ne každý 3D výjde. záleží kdy deš, jestli už špunt není velký apotom taky na štěstí. my bylii a rozhodně nelituji. vidět ten malinký kukuč, ručičku-nožičku. Nevím-záleží na tobě. Může/nemusí to vyjít,alepokud to výjde tak to za ten risk stojí. myslím,žemám v albu 3D fotky. byli jsme v havířově. jinak já mělaa dneska první školu a začíná to teda pěkně nabírat otáčky - hned po prvním dnu.tak uvidíme jak to dopadne
8. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :wink: :slight_smile:
9. říj 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my úplně vstávaly až ted-což čumím. co budete dneska dělat- my chtělyna procházku do tř.mlýna, ale jestli bude počasí jak ho hlásili....
9. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě dneska čeká pečení a uklízení :grinning:
9. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted dělám úklid aje hodin jak uhodináře a já si furtpřipadám jak na začátku :frowning2:
9. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.... tak nám dneska konečně přijede taťka a jestli všechno půjde dobře, tak v neděli pofičíme domůůůůůůů :dizzy_face:
9. říj 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen mě vystresovat nemůžeš. Já vím co mě čeká :grinning:
9. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: to že jsi neroila přirizeně tak to vůbec neřeš. šlo hlavně o život Míšanka a buďd ráda že tvůj taťka tak rozhodl. Teď už se ale těšíš jen z něho a ze společných chvil. A užívej si to dokud je tak malinký. Uteče to jak voda a budete slavit 1. roček :wink:
9. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: já dneska nedělám nic jen se s malou flákáme při tom pátku a čekáme na tatku a půjdeme ven :slight_smile: Fen hezky napsáno a jak říká žofi vůbec neřeš já taky nerodila přirozeně sice malá byla v pohodě ale já už jsem po těch 37 hodinách byla fakt off chtěli kleště nebo vakuum ale my jsme nechtěli tak pak řekli CŘ a mě teda ten spinál nedopíchali prej že se to nedá napíchat tak mi nasadili masku a už jsem nevěděla o světě :wink: mě spíš mrzelo ze začátku že jsme nemohli být všichni tři spolu ty dvě hodinky po porodu že já jsem vlastně přišla o tu krásnou chvilku mít maličkou u sebe přímo jak vyšla na svět :frowning2: užil si ji jen David ale nevadí vynahradili jsme si to doma :dizzy_face: a vynahrazujem každý den :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já dneska nic nedělám,vůbec se mi nic nechce,jsem dneska jak veš :unamused: taky mě mrzí že jsem s malým nebyla hned po porodu,musel do inkubátoru :frowning2: ale já byla tak hotová že jsem prospala pomalu dva dny v kuse.
9. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Fen hlavně , že už jste spolu :dizzy_face:
já taky neměla malého u sebe a 3 týdny :frowning2: Bylo to strašné, snad to tedka bude lepší :wink:
Jinak my jsme byli dneska miminku koupit hrací deku u mamky a před chvíli jsme dojeli a válíme se :grinning:
9. říj 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem malého měla u sebe po těch 2 hodinách, kdy mě ze sálu převezli na pokoj, ale Jirka s ním byl, tak aspoň tak :slight_smile: já vím, že to jsou všechno malé věci, že je hlavní, že je OK a zdravý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen je to prostě takový divný pocit.

leni 37 hodin :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: já byla mrtvá po osmi...... :confused: :confounded:

moni, jaktože tak dlouho? ježiš to muselo být strašný :pensive:
9. říj 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky....tak já celý den ležím pod peřinou a třepu se zimou. :confounded:

A ni nevím jestli mě s malým v neděli večer příjmou do nemocnice....kež by nás poslali domu ať přijdeme v pondělí ráno :grinning: ....stejně nechápu proč tam musíme být přes noc. Teda chapu a to mě ještě víc vytáčí....chtějí poplatek za pokoj za mě a malého už neví kde by nahrabali prachy. :angry:
9. říj 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen on se narodil brzy víš, tak byl v inkubátoru. Ale je zdravý, nemá žádné následky a to děkuji bohu :dizzy_face:
:wink:
9. říj 2009 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek