• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj holky.
Fen i já Tě vítám :slight_smile:
Holky, ale zvládli by jste to i sami, bez rad :wink:
My bydleli sami, hned z porodnice jsme si vezli malého do bytu, kde jsme bydleli a nikdo mi sním nepomáhal, vstávala jsem k němu v noci, přes den fungovala, žádné rady, nikdo mi nepomohl a zvládli jsem to skvěle, tak si myslím, že i vy, ale je supér, že máte někoho po ruce :slight_smile:
Mamka ta pracuje přes týden a někdy i o víkendu, babičky mám starší a nějak jsem je nechtěla do toho zatahovat.
Ale mám slíbeno, že jak bude druhé, tak si mamka sem tam malého na víkend vezme :slight_smile:
A sem tam si ho vezme i ted, protože jsem tady na vše sama tak at si na chvíli někdy odpočinu :grinning:
Holky já už pomalu řeším Vánoce at se pak finančně nezkolíme a vůbec nevím co koupit malému.
Jako hlavní dárek asi morče a zakr. králík, furt o tom mluví a tak mu uděláme radost a koupíme mu ho a jak mě nase... tak je vyhodím všechny :grinning: Né sranda, no bude každopádně veselo, nevíte jestli morče a zak.králík může být v jedné kleci? Někde jsem slyšela, že jo, ale nejsem si tím jistá :sweat_smile:
12. říj 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: jako to počasí mě už fakt štve :rolling_eyes: at je třeba minus deset ale sakra at furt neprší já už nevím co doma dělat :rolling_eyes: jinak fen vítej doma :wink: žofi a ty vlož fotečky z oslavy :slight_smile: já musím vymyslet co dnes k obědu a vůbec nic me nenapadá ach jo.................jo jinak mony králík s morčetem být spolu můžou ale nemusí se někdy snést i v obchodech je mívaj spolu ale víš jak může být že si nesednou tak jako si nemusí sednout nekdy i dve morčata atd :wink: ale to je málo mě se snesl i potkan s králičkem :wink: jak jsem kdysi měla ,,,,,,,to bude malý rád co .............malá je ted hotová se psa co hlídá brácha tak ho hlídáme i my no a nečekala bych že si budou tak rozumět malá mu pořád dělá moja moja :grinning:
12. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: na bakalářce ještě nedělám ale už opravdu musím začít něco dělat. JInak eli si oslavy opravdu užila a dostala spousty hraček :grinning: , takže ji některé musíme schovat ať toho nemá moc a hned to nerozbije. No a nejvíc si vyhraje manža s piánkem :grinning: zrovnu tu mixuje a mě z toho už bolí hlava :angry:
12. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak už jsem konečně doma. Vítání bylo šílené, malý ze mě hodinu neslezl a pořád mě objímal a pusinkoval. Štěstím jsem normálně brečela. Teď si už hraje, tak mám klídek. Jinak jsem měla opravdu spinál a pořád mám trochu ochrnuté to zdravé stehno. Docela mě to už sere, ale doktor říkal, že je to v poho a že to časem odezní. Každopádně příště jdu do celkové narkozý to ležení 24 hodin po operaci jen ležet a ležet.
12. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v pondělí jdu už na převaz a vytahovat stehy. Ale vypadá to fakt na dlouho. Musela jsem volat do práce co mám dělat. Asi budu muset hned na nemocenskou že? Mateřská mi končí 5 listopadu.
12. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no ani nemluv, jsme ve zverimexu, tak odchazíme s kraválem, ale mírným, že by chtěl morče a králička, tak říkám nevím co na Vánoce tak tohle by byl jako hlavní dárek, morče koupíme normálně ve zverimexu, jen chci toho králička z nějaké chovné stanice, nevíte o něčem?
No drahá půlka na mě před chvíli jestli mu nekoupíme místo toho dalšího psa, štěně-je blázen jak je malý ted divoký, jsem ráda jak uhlídám dospělého psa a malého natož štěně :confounded:
Tak třeba pořídit pejska :grinning: Malý nás taky ukecal k pejskovy a tak máme doma a nelitujeme. Jen někdy jak spolu lítají a jak malý na něj žaluje :grinning:
12. říj 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi brzké uzdravení a stím vítáním si mě dojala taky :slight_smile:
Hlavně, že už si doma :wink:
12. říj 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,žanet tak hlavně že už jsi doma.Co jsi na té Prašivé prováděla?
12. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen jsem uklouzla na trávě :frowning2:
12. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi vítej doma, to vítání věřím, muselo vám být navzájem posobě smutno. Ať sibrzo v pořádku :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,to jsi musela hodně špatně spadnout :unamused:
12. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
o vánocích jsem už taky začala přemýšlet,ale vůbec nevím.určo dostane boby ale co dál to netuším :unamused:
12. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tomasek vítám tě zpátky doma :slight_smile: no to ti blbě vyšlo ty máš jít vlastně už do práce to je teda na prd fakt :unamused: no mony už máme pejska u sebe tři dny a super o zábavu je postaráno takže asi budem hlídat my má ho totiž až do nového roku jel do cioziny její pániček takže tak my měli labradora ale dali jsem pryč kvůli malé byla moc divoká no a ted litujem jak vidíme jak je malá nadšená a pejsek taky je zvyklá na děti malá se po ní plazí sedá na ni no fakt super :wink: jinak taky už bych měla začít přemýšlet nad dárkama vůbec zatím netuším
12. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vyhlédnutý kočárek pro panenku. v polskumají nádherné-vypadají jak opravdové. jinak dostane určitě nějakou panenku, o plyšácích ani nemluvím, někdo ji klidně může koupit záclonu do budoucího pokojíčku nebo klidně i koberec:slight_smile:)) jinakv globusumají krásnédětské lustry. tak možná i to:slight_smile: zvířátko ji kupovat nebudem-to by byl spíše dárek pro mě. :wink: :grinning: dneska sem chtěla jít k našim, že si budou hrát s nikuš, dámee kafe a potom půjdu něco udělat na bakalářce, ale copak to jde, v tomhle počasí..... aspon na chvilku by mohla přestat
12. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No spadla jsem hodně nešikovně, noha se mi vytočila do tureckého sedu a pořádně křupla. Teď jdu už relaxovat do postýlky s malým. Večer se ukážu.
12. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do mě už asi měsíc hustí manža ža chce psa a to jedině přes moji mrtvolu,pspsy más moc ráda ale ne v paneláku,si představím chlupy všude v bytě tak mě omývají :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj všichni.....
tomasek vitaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

den, až se trochu zaklimatizujem a odžloutnem, tak určitě, pokud budem my i vy zdraví :wink: škoda že není hezky, to bychom se mohli potkat někde venku :confounded:
12. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: nezoufej třeba se to počasí umoudří a zajdem na procházku :wink:
12. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi po tom co jsem si přečetla, se bojím-že to tak hnned nebude:frowning2: článek nazvaný: prosinec příjde i do nížin a tchán mě potěšil zprávou, že přes den mají být 4stupně a v noci -4:frowning2:(( fen, tak to se budem těšit. jaké je to doma- ve třech?
12. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak to jsi mě moc nepotěšila :unamused:
12. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni aha tak to jo, tak to si užívejte, aspon se malá nenudí a má kamaráda :slight_smile:
Zdeni jsou i psy, kteří chlupy nepouštějí, my ho máme :slight_smile: Jinak bych si domů nekoupila pejska, který chlupy pouští, nemám to ráda jak se zvednu třeba od babičky má jezevčíka a na zadku chlupy :confounded:
12. říj 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pomoooooocccccc já už mám ponorkovou nemoc :angry: malá je protivná pořád ukazuje na dveře že chce papa nosí si boty :frowning2: no tak tenhle náš pejsek chlupy pouští ale dá se to co jsme měli předtím labradora tak to byl děs to byly chlupy fakt všude ale tenhle tak moc nelíná dvakrát za den to povysávám na sedačku nechodí ani do postele dá se a já mít zas pejska tak jedině většího já takové ty malé moc nemusím :wink: a to počasí má být celý týden to je hrozná představa at klidně už mrzne ale at neprší to se fakt nedá vydržet doma já už od rána nevím co vymýšlet s malou a nejhorší je že ona by fakt chtěla ven :frowning2:
12. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mně to počasí štve hlavně proto, že malej pomalu odžloutává, jinak se zatím venkovních procházek nedožaduje, i když provětrat bych se šla hned.... :confounded:
jinak doma pohoda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jirka je ještě tento měsícna kolečku, takže vstává pozdě a chodí z práce brzo :dizzy_face:
12. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen tak hlavně že je pohodička :dizzy_face: jen si to užívejte :dizzy_face: já tady mám monentálně uřvanou a pěkně protivnoi holčičku ještě že tatka nám jde až na noční takže na ni nejsem sama ale i tak je to děs zítra to bude děs bude po noční a pak jde hned na odpolední takže dopo se ji musím snažit zabavit aby se vyspala a odpo už mě asi odvezou :grinning: bože to je fakt nuda a na palici tohleto
12. říj 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ani nemluv. malá se nám přeprogramovala na jeden spánek a zbytek dne de na ni vidět, že se nudí a furt něco, člověk si řekne hurá, když si na chvilku hraje sama a ona za pět minut je zpět a dem si hrát, ale já už pomalu nevím co. učíme se nové slova a dneskasem ji naučila dělat čertíka, pokud se mi to podaří vyfotit tak to sem hodit :slight_smile:
12. říj 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo den taky už nevím co by stavíme z kostek prohlížíme si knížky vozíme jezdíme ted pejskovi vypichuje očička bo mi pořád ukazuje kde má očičko a kde nos na sobě kde má pupík jinak my už spíme dva měsíce jen jednou za den ale nekdy jsou dny kdy to zalomí třeba na pet deset minut nekde na zemi nebo ve stoje a tak a ráno už si taky nevyspáváme už asi 14 dní vstává kolem půl osmé do devíti už jsou jen vyjímky :unamused: no jdu vložit apson nějaké fotečky :wink:
12. říj 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se jen zeptat,jestli některá nevíte, od kolika bývají ortopedi na kontrolu nožiček miminek ve Fakultce v Porubě. Má to být zítra někdy dopoledne, tuším od 8,30 nebo 9h.
Nemůžu to nikde najít a mám sklerózu... tak jestli některá netušíte ????
12. říj 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuz netuším tam nechodíme :wink: holky tak jsem udělal třetí albíčko at i tady jsou nějaké novější fotečky :slight_smile: no nic jdem si hrát ve třech tatínek už je bezradný :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu_z : mě se zdá že od 8, my jsme tam byli už o půl 8, bylo tam celkem dost maminek, ale už je to pár měsíců tak nevím jak teď...
12. říj 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek