• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
já neporadím, my jsme chodili do soukromé ordinace :wink:
12. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki děkuji moc, musíme se teda zítra vyhrabošit brzy.... :confounded:
12. říj 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já jen lenoším a to počasí mi jen nahrává. Bůh ví kdy se dostanu ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takmy jsme dneska byli kupovat zimní kombinézu a konečně jsem nějakou vybrala a ještě jsem natrefila na slevy.Kdo zhání tak v Hervisu jsou krásné za 700kč :wink:
12. říj 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super cena. Já nemám ještě pro malého ani zimní boty, ale já je určo koupit nepůjdu :pensive:
12. říj 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty se nikam nežen :wink: odpočívej
12. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé zdeni ted jsem si všimla malému přeju vše nej k dnešním narozeninkám :dizzy_face: hlavně zdravíčko :wink: ............já už mám na zítřek program dopoledne jdu ke kámošce s malou a odpoledne příjde jiná kámoška ke mě takže zítra to bude s malou v klídku bude si hrát takže super no pak ještě přežít středu odpoledne a čtvrtek pátek má David volno tak to bude zas jednodušší když jsme na ni dva snad by mohlo přestat aspon na jeden den pršet at ho můžem strávit venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no babuchy kde jste? :confused: já jdu koukat na seriál jinak mony když tak na toho králička mrkni na avízo tak nabízej i s papírama a tak králičky lvíčky i beránky :wink:
12. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak vyšetření proběhlo v pohodě ale ještě nic pořadně nevím . Teprve zítra budou posílat snímky a zprávu....mám si zavolat v pátek na výsledky. Kubíček si ale chudák tentokrát vytrpěl při zavadění kanyly :cry: :cry: :cry: Má uplně rozpíchané obě ruce. Sestřičky a dokonce i jedná doktorka nebyli schopné mu jí zavést. Vždycky jim praskla žila :angry: 8 v pichu pro nic za nic až dneska ráno byl povolán pán primář a on sám mu na poprvé kanylu zavedl. Samozřejmě tam udělál vítr...tak nebyli moc nadčené.Borak tak hystericky řval a plakal a prosil že už stačí....až se z toho spotil tak že nám museli pujčit nové pyžamo. Byl uplně mokrý :astonished: a třepal se.
12. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda bobek malý takové zbytečné trápení :frowning2: tak at máte aspon výsledky v pořádku :wink: já jdu koukat na telku
12. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet, brouček malej.... snad to aspoň bude dobré, držím palce.

zdeni, petřík má dnes narozeniny? tak to přejeme všechno nejvíc nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
připojujeme se ke gratulaci! zany jak si to vydržela, jak seznám, tak by tam měli dva křiklouny- jak nikuš pláče, že ji něco bolí tak brečím skoro taky
12. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky brečela sním :cry: a i sem se pěkně do nich pustila ale bylo mi to houby platné. Ráno si ho vzali s tím že mu dalí par kapiček že ho to nějak utlumí a nebude sebou šít a bude povolnější. A pak ho odvedli na píchaní. Jak sem ho slyšela že to zase nejde tak jsem klepala na dveře ať mě k nemu pustí že chci být sním....tak ani to se jim nelíbilo že chci být u toho.....NO KRÁVY NEBESKÉ :angry:
12. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky moc kouknu tam :slight_smile:
Taky se přidávám ke gratulaci, hlavně zdravíčka a vše néééééj :dizzy_face:
Zanet, to je mi líto, bobíšek malinký. Dej mu velikánskou pusinku za mě :frowning2:
12. říj 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. :slight_smile:
Jestli některá jdete ven tak se oblečte jak v zimě. Je tam nehorazná kosa :astonished: malem jsem umrzla.
13. říj 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zany tak tos mě opravdu potěšila,právě se tam oblíkáme. co malý-je mu lépe?
13. říj 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Dneska se chystám se jít nějakým záhadným způsobem pořádně umýt vlasy a tělo :grinning: To bude fakt prdel :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Den...jo malý je v pohodě. Akorát teď když uvidí jehlu tak bude asi řvát jak tur :rolling_eyes:
13. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám na teploměru 5 stupňu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vám byla holky prdel :grinning: Umývala jsem se jen žíňkou na židli a vlasy taky ze židle. Ale cítím se teď jak znovu zrozená :wink:
13. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,venku je opravdu hrozně :angry: žany tak toti věřím,že je hned líp.Musela být celkem kmedie to umyvání :grinning:
13. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany to věřím a zůstane mu to dlouho. já jako mallá chodila často na odběry, kvůli bolerióze a každé sebevíc sympatická sestřička byla rázem čarodějnice a už sem k ní nechtěla jít. a to sem nezažila to, co chudák tvůj malý.
13. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem se s malým prospala a teď budu pro změnu ležet u televize. Je to strašná nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se jdeme podívat po nějaké zimní bundě pro Petříka :wink:
13. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych šla na nákupy :frowning2: Mě už z toho nic nedělání všechny kosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste v takovým nečase?
13. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já momentálně v posteli a snažím se přihlásit naa jednystránky, kde máme plnit úkoly do školy. a de mi to ....... bych si šla nejraději lehnout buď dovany nebo do postýlky a hajat.
13. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do vany bych šla i já :grinning: Já už se holky vypínám a jdu zase ležet k televizi. Tak pa pa ráno.
13. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme nakonec kouily v C@A. Teplá krásná bunda a ještě teplejší jí dělá mikina v ní která jde odepnout :wink:
13. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky! tak jsem koukala, že tu je najednou milion témat z ostravy :confused: za chvilku to tu bude po ulicích - den, že bychom si založily vlastní téma? :grinning:
13. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek