Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka
12. říj 2009
já neporadím, my jsme chodili do soukromé ordinace 😉
zuzu_z
12. říj 2009
miki děkuji moc, musíme se teda zítra vyhrabošit brzy.... :-S
tomasek06
12. říj 2009
No tak já jen lenoším a to počasí mi jen nahrává. Bůh ví kdy se dostanu ven :-p
zdenka26
12. říj 2009
Takmy jsme dneska byli kupovat zimní kombinézu a konečně jsem nějakou vybrala a ještě jsem natrefila na slevy.Kdo zhání tak v Hervisu jsou krásné za 700kč 😉
tomasek06
12. říj 2009
Tak to je super cena. Já nemám ještě pro malého ani zimní boty, ale já je určo koupit nepůjdu |-|
zdenka26
12. říj 2009
ty se nikam nežen 😉 odpočívej
leninnek
12. říj 2009
jé zdeni ted jsem si všimla malému přeju vše nej k dnešním narozeninkám x-) hlavně zdravíčko 😉 ............já už mám na zítřek program dopoledne jdu ke kámošce s malou a odpoledne příjde jiná kámoška ke mě takže zítra to bude s malou v klídku bude si hrát takže super no pak ještě přežít středu odpoledne a čtvrtek pátek má David volno tak to bude zas jednodušší když jsme na ni dva snad by mohlo přestat aspon na jeden den pršet at ho můžem strávit venku :-p
leninnek
12. říj 2009
no babuchy kde jste? =-) já jdu koukat na seriál jinak mony když tak na toho králička mrkni na avízo tak nabízej i s papírama a tak králičky lvíčky i beránky 😉
zanetka82
12. říj 2009
Ahoj holky 🙂
Tak vyšetření proběhlo v pohodě ale ještě nic pořadně nevím . Teprve zítra budou posílat snímky a zprávu....mám si zavolat v pátek na výsledky. Kubíček si ale chudák tentokrát vytrpěl při zavadění kanyly 😢 😢 😢 Má uplně rozpíchané obě ruce. Sestřičky a dokonce i jedná doktorka nebyli schopné mu jí zavést. Vždycky jim praskla žila ]-( 8 v pichu pro nic za nic až dneska ráno byl povolán pán primář a on sám mu na poprvé kanylu zavedl. Samozřejmě tam udělál vítr...tak nebyli moc nadčené.Borak tak hystericky řval a plakal a prosil že už stačí....až se z toho spotil tak že nám museli pujčit nové pyžamo. Byl uplně mokrý :-o a třepal se.
leninnek
12. říj 2009
jejda bobek malý takové zbytečné trápení 😞 tak at máte aspon výsledky v pořádku 😉 já jdu koukat na telku
fender
12. říj 2009
zanet, brouček malej.... snad to aspoň bude dobré, držím palce.

zdeni, petřík má dnes narozeniny? tak to přejeme všechno nejvíc nejlepší x-) x-) x-)
denber
12. říj 2009
připojujeme se ke gratulaci! zany jak si to vydržela, jak seznám, tak by tam měli dva křiklouny- jak nikuš pláče, že ji něco bolí tak brečím skoro taky
zanetka82
12. říj 2009
Já taky brečela sním 😢 a i sem se pěkně do nich pustila ale bylo mi to houby platné. Ráno si ho vzali s tím že mu dalí par kapiček že ho to nějak utlumí a nebude sebou šít a bude povolnější. A pak ho odvedli na píchaní. Jak sem ho slyšela že to zase nejde tak jsem klepala na dveře ať mě k nemu pustí že chci být sním....tak ani to se jim nelíbilo že chci být u toho.....NO KRÁVY NEBESKÉ ]-(
m.o.n.i.k.a
12. říj 2009
Leni díky moc kouknu tam 🙂
Taky se přidávám ke gratulaci, hlavně zdravíčka a vše néééééj x-)
Zanet, to je mi líto, bobíšek malinký. Dej mu velikánskou pusinku za mě 😞
zanetka82
13. říj 2009
Dobré ránko. 🙂
Jestli některá jdete ven tak se oblečte jak v zimě. Je tam nehorazná kosa :-o malem jsem umrzla.
denber
13. říj 2009
ahojky, zany tak tos mě opravdu potěšila,právě se tam oblíkáme. co malý-je mu lépe?
tomasek06
13. říj 2009
Krásné ráno 🙂 Dneska se chystám se jít nějakým záhadným způsobem pořádně umýt vlasy a tělo 😃 To bude fakt prdel 😃 😃 😃
zanetka82
13. říj 2009
Ahoj Den...jo malý je v pohodě. Akorát teď když uvidí jehlu tak bude asi řvát jak tur 8-(
zanetka82
13. říj 2009
Já mám na teploměru 5 stupňu :-p
tomasek06
13. říj 2009
To vám byla holky prdel 😃 Umývala jsem se jen žíňkou na židli a vlasy taky ze židle. Ale cítím se teď jak znovu zrozená 😉
zdenka26
13. říj 2009
Ahojky,venku je opravdu hrozně ]-( žany tak toti věřím,že je hned líp.Musela být celkem kmedie to umyvání 😃
denber
13. říj 2009
zany to věřím a zůstane mu to dlouho. já jako mallá chodila často na odběry, kvůli bolerióze a každé sebevíc sympatická sestřička byla rázem čarodějnice a už sem k ní nechtěla jít. a to sem nezažila to, co chudák tvůj malý.
tomasek06
13. říj 2009
Tak už jsem se s malým prospala a teď budu pro změnu ležet u televize. Je to strašná nuda :-p
zanetka82
13. říj 2009
Tak my se jdeme podívat po nějaké zimní bundě pro Petříka 😉
tomasek06
13. říj 2009
Taky bych šla na nákupy 😞 Mě už z toho nic nedělání všechny kosti :-p
tomasek06
13. říj 2009
Kde jste v takovým nečase?
denber
13. říj 2009
já momentálně v posteli a snažím se přihlásit naa jednystránky, kde máme plnit úkoly do školy. a de mi to ....... bych si šla nejraději lehnout buď dovany nebo do postýlky a hajat.
tomasek06
13. říj 2009
Do vany bych šla i já 😃 Já už se holky vypínám a jdu zase ležet k televizi. Tak pa pa ráno.
zanetka82
13. říj 2009
Tak jsme nakonec kouily v C@A. Teplá krásná bunda a ještě teplejší jí dělá mikina v ní která jde odepnout 😉
fender
13. říj 2009
čau kočky! tak jsem koukala, že tu je najednou milion témat z ostravy =-) za chvilku to tu bude po ulicích - den, že bychom si založily vlastní téma? 😃