• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
fen, ale počkej ty si jiný vchod a dokonce i barák- to časem k sobě taky tímpádem nebudeme patřit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fen a jakpak se máte, Nikolka má něco pro Míšu:slight_smile: :wink:
13. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: To počasí je šílené co? za chvíli sníh. Tento rok si ta zima nějak pospíšila.
14. říj 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Co za chvíli teď jsem přišla ze školky a už tam padal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je tam ještě větší kosa než včera. Jen 3 stupně.
14. říj 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! tak já už taky viděla sníh, no ale ven musíme, tak se pořádně oblečem a půjdem :grinning:
14. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, teď naštěstí ven nemusíme, jen já k večeru-což je naprosto super... jjinak jak to tak sleduji, tak máme zarosená okna, venku se málem lámou stromy, asi dneska nedám ani nikuš spát ven. chudáci lidi co musí pracovat venku
14. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,venku je opravdu hrozně,byla jsem ráno v práci a jsem ráda že jsem doma.Dneska nikam nepůjdem,sice se to doma potáhne,ale co se dá dělat :unamused:
14. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni věřím že procházka venkuby se táhla víc :wink: :grinning: se opravdu těším, až budu muset k večeru vylézt ven. snad přemluvím manžu, at mě zaveze:slight_smile:)
14. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky venku je fakt hnusně já si vytáhla zimní bundu jak jsem šla s psíkem :astonished: brr fakt kosa a malé příjde zimní bunda až příští týden ale naštěstí tak tak obleče tu z lonska sice kratší rukávy ale lepší než nic zatím no a musíme jít koupit zimní botky už asi tento měsíc a to jsem to plánovala na listopad ale nevím nevím když se tak ochladilo to je hnus včera malou vítr odfoukl normálně spadla jak zafoukalo dneska ven nejdem ani za nic raději se zase budem protivovat doma :slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to počasí fakt štve,ven se mi nechce,že bych zašla za kamarádkou a ani nikomu se nechce k nám přijít díky tomu počasí.A ten vítr je tam opravdu šílený :angry:
14. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky kde jste když je venku tak hnusně :wink:
14. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme spinkali :grinning: Ten vítr mi asi vyrve okna :angry:
14. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky spali :slight_smile: mám všude puštěné topení ale furt mi je zima :angry:
14. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec nevím co vařit,mám rozmražené plecko a nevím co mám udělat :unamused:
14. říj 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plecko můžeš tak jedině upéct, nebo udělat segedin :wink:
14. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi ho upeču a je to :wink:
14. říj 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak to je teda síla venku.....
co jsme přijeli tak jsme ještě ani nevyzkoušeli kočárek, bo je furt tak hnusně :angry: chtěla jsem dát malého aspoň na chvilku na balkon, ale pak jsem si to rozmyslela :rolling_eyes:

den, to mi nedošlo, že bychom se vlastně nakonec taky musely separovat :grinning:
jinak se máme docela fajn, jirka naštěstí chodí extrémně brzo z práce, tak mi hodně pomůže doma - jak u toho prtěte mám ještě udělat něco do práce, tak mi dost stojí domácnost :pensive: no ale teď se jdu vrhnout na žehlení :confounded: než se malej zase vzbudí že má hlad.

tomasek, co noha?
14. říj 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noha je dobrá, ale musím pořád ležet. Kdy dlouho sedím, nebo skáču někde o berlích, tak mi v tom pak škube jak blázen.
14. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě že je ale venku tak hnusně, aspoň mě to nemrzí, že musím sedět doma.
14. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teď hledám nějakou inspiraci na netu na hračky. Malý má za chvíli narozky, tak zkouším něco vybrat aspoň přes net.
14. říj 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to počasí opravdu stojí za h.... :grinning: Zítra jdeme plavat, tak aspoň nějaká změna. :wink:
14. říj 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no malá mi spala dvě hodiny zázrak ted jsme dosvačily no a zatím se baví sama tak je klídek já bych klidně spala počasí je naprd přemýšlím že bych udělal nějakou pomazánku nebo něco dobrého ale nevím co :grinning: taky přemýšlím že bych poklidila ale nevím co :grinning: no prostě se nějak nudím :rolling_eyes:
14. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak já bych uklidit potřebovala ale zas se mi nechce :confounded: My zítra ještě oslavujeme od malého narozeninky s tchýni,ale jedeme knim takže to mám bez práce :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš super Zdeni. To oslava z celou rodinou bude u nás. Kvůli mému zdravotnímu stavu :grinning:
14. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já byla ve školce na třídních schůzkách :wink: Učitelka prosila o nějaké příspěvky navíc. Město jim letos nadá moc penízku na vánoce na hračky tak poprosily maminky jestli něco nepřispějou. Ať děti nejsou smutné že pod stromečkem nic nebudou mít :unamused: Tak všichni souhlasily.
Jinak ukoly už mame udělané , večer si ještě trochu počteme. :wink: Dělájí nám problém malé písmenka a,e,i
Doufám že to nic nebude protože nám je zahadou že když po něm chci aby je napsal tak to zvladne ale aby ho přečetl tak na to jen tupě zírá. :confused:
Ještě že mi už přijede mužíček :slight_smile:
kdy Ti přijede žanet?No my už slavili ale tchýně byla v práci,tak mi navrhla že at přijedem,že všechno nachystá,tak jsem nadšeně souhlasila :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikol bylo by hloupé kdyby tam nic neměli :unamused:
14. říj 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijede asi v neděli, nebo v pondělí :wink:
14. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo pro ně moc smutné :frowning2: Oni dostanou 5000 Kč. To nic není za to koupí 2 lega a peníze jsou fuč. letos dostanou tak malo penízku kvuli té velké rekonstrukci co proběhla během roku. Vytopilo to školku a dělaly plastové okna a nový nábytek kupovali pravě kvuli tomu vytopení.
Když si vezmete že tam jsou 2 třídy a v každé z nich je přes 20 dětí.
14. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady mužete kouknout. Jak je to zatopilo a jaky mají nový nábytek :wink:
http://msprokopavelikeho.cz/Erbenova
14. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek