• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
zany: tak vytopení školky znám. Poznala jsem to na vlastní kůži. Bylo to hrozné. Měli jsme ve třídě asi 10 cm vody :wink:
14. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste? :astonished:
14. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem ted uspala malého.Jdeme si s manžou otevřít vínko a dáme si nějaké sýrečky.loučím se a pěkný večer :wink: papa
14. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tu jsme.... jsme bojovali s prtětem, dneska všechno sabotuje :grinning:
14. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Já jsem se včera taky brzo vypla a relaxovala jsem u televize. Ostatně jako pořád :grinning:
15. říj 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, to je venku zase počasí :confounded:
15. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi teď psali z Prašivé, že tam mají už půl metru sněhu :confused: A to jsou jen 700 m.n.m.
15. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
I fotky mi poslali a je to jako v pohádce :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to ale mazec, že si ta zima tak pospíšila co? Už začne období, kdy nebudeme vědět co s dětma doma dělat.
15. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem dneska mluvila s našima a ve VM je 20 cm sněhu, chumelí a okolní vesnice jsou prý odřízlé od světa :sweat_smile:
a tady nezaprší a nezaprší..... :grinning:

zofi+eli: děkuji vám, holky moje zlaté :wink:

jinak my dneska úžasná noc, o půlnoci dostalo prtě najíst, pak vstávalol až ve 4 a pak v osm a od devíti zase chrní :dizzy_face:
15. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my zachvíli vyrážíme ke tchýni na oslavu a pak jedem na týden na chatu,už se celkem těším to město mi začíná lést poslední dobou na nervy.Písnu večer z chaty až všichni usnou.zatím papa :slight_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Tak si to Zdeni pěkně užíjte :wink: My jedeme taky zítra na chatu ale bez Petříka. Ten zůstavá s tchýni doma. V noci se mi budil s velkou rýmou a vysokými teplotami :frowning2: Tchýně se nabídlla tak aspoň nemusíme sedět doma všichni a nakzit se od něj. (hlavně Kubík) ten se teď z toho dostal.
Od tchýně manžel dneska v noci vyhrál v Australií olympiadu veteránu ve vzpíraní (kategorie 50 let do 95 kg ) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Splnil si svůj sen. Minulý rok vyhrál evropu a republiku. :wink: Paráda
15. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: nemáš zač. My na vás pořád myslíme :grinning: Tyjo tak to jste měli super spinkání. Míšanek je šikovný :wink:
15. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si zase zdřímlia teď netuším co budeme dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahoj tak to máme zasebou :grinning:
15. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky endie! A jak a kdy? Gratuluji moc!!!
15. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
9.10 09 ve 12:26, váh a- 3,75kg a 50 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
klasický porod sice náročnější ale dopadlo to dobře, 3 fotečky v albu
15. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc krásná!!!!!! Hlavně, že to už máš za sebou :wink:
15. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky blahopřejí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je moc hezká :wink: A kde si nakonec rodila?
15. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Fifejdech, měla jsem nadstandart při porodu a nemůžu si stěžovat,až na sestry pro miminka
15. říj 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Endie moc, moc, moc gratulujííí :dizzy_face: Malá je nádherná :slight_smile:
15. říj 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se přidávám ke gratulacím. Užívejte si malé, je fakt krásňoučká :wink: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie GRATULUJU!!! máte krásné datum, to se původně moc líbilo mně pro malého :wink:
15. říj 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mocinky moc gratuluji k malé je nádherná. a bohužel zde musím napsat něco- co mě dneska naprosto šokovalo. jak našli dneska tu čerstvě narozenou holčičku venku v tašce. pojmenovali ji Terezka a jeotázka zda přežije, že je narozená dneska ráno a měla ještě i pupeč.šňůru a jen díky te zimy zatím žije, že by jinak vykrvácela. ji dali v tašce mezi křaky.....kdyby ji dali třeba radši k adopci, když už ji někdo at matka nebo někdo z rodiny nechtěli.tolik lidí chce mimi a nemůže a někdo jiný udělá tohle.... :frowning2:
15. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, já to taky nechápu :frowning2: :frowning2: :frowning2:

jinak vidíte to venku? tam normálně sněží.....
15. říj 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak všichni: padá sníh, padá sníh......:slight_smile: sníh mi nevadí, pokud není takový hnusný vítr s deštěm-nebo sněhem dokupy. fen- oni říkali, že není jisté zda to bylamatka-ta by toho asi tak těsně po porodu nebyla schopná, ale třeba někdo kdo ji pomáhal s porodem..... snad to bobek přežije a nedozví se, jak přišla na svět a na své první hodiny
15. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
brrrr, je mi z toho úplně zle, kor když se podívám na to naše prtě, které tady sladce spinká v koši :pensive:

doufám, že se to příští týden trochu vybere.... bychom mohli konečně s malým vyrazit na chvíli ven :dizzy_face:
15. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak vypadá žloutenka?? rády bychom vás viděly:slight_smile:) :wink:
15. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt nepochopitelné :angry: Takové lidi bych vraždila :angry:
15. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek