Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka
14. říj 2009
zany: tak vytopení školky znám. Poznala jsem to na vlastní kůži. Bylo to hrozné. Měli jsme ve třídě asi 10 cm vody 😉
zofinecka
14. říj 2009
no kde jste? :-o
zdenka26
14. říj 2009
tak já jsem ted uspala malého.Jdeme si s manžou otevřít vínko a dáme si nějaké sýrečky.loučím se a pěkný večer 😉 papa
fender
14. říj 2009
no tu jsme.... jsme bojovali s prtětem, dneska všechno sabotuje 😃
tomasek06
15. říj 2009
Krásné ráno! Já jsem se včera taky brzo vypla a relaxovala jsem u televize. Ostatně jako pořád 😃
zofinecka
15. říj 2009
Dobré ránko, to je venku zase počasí :-S
tomasek06
15. říj 2009
Tak mi teď psali z Prašivé, že tam mají už půl metru sněhu =-) A to jsou jen 700 m.n.m.
tomasek06
15. říj 2009
I fotky mi poslali a je to jako v pohádce 🙂
tomasek06
15. říj 2009
Je to ale mazec, že si ta zima tak pospíšila co? Už začne období, kdy nebudeme vědět co s dětma doma dělat.
fender
15. říj 2009
jsem dneska mluvila s našima a ve VM je 20 cm sněhu, chumelí a okolní vesnice jsou prý odřízlé od světa :-N
a tady nezaprší a nezaprší..... 😃

zofi+eli: děkuji vám, holky moje zlaté 😉

jinak my dneska úžasná noc, o půlnoci dostalo prtě najíst, pak vstávalol až ve 4 a pak v osm a od devíti zase chrní x-)
zdenka26
15. říj 2009
Ahojky,tak my zachvíli vyrážíme ke tchýni na oslavu a pak jedem na týden na chatu,už se celkem těším to město mi začíná lést poslední dobou na nervy.Písnu večer z chaty až všichni usnou.zatím papa 🙂 :-N
zanetka82
15. říj 2009
Ahojky. 🙂
Tak si to Zdeni pěkně užíjte 😉 My jedeme taky zítra na chatu ale bez Petříka. Ten zůstavá s tchýni doma. V noci se mi budil s velkou rýmou a vysokými teplotami 😞 Tchýně se nabídlla tak aspoň nemusíme sedět doma všichni a nakzit se od něj. (hlavně Kubík) ten se teď z toho dostal.
Od tchýně manžel dneska v noci vyhrál v Australií olympiadu veteránu ve vzpíraní (kategorie 50 let do 95 kg ) x-) x-) x-) Splnil si svůj sen. Minulý rok vyhrál evropu a republiku. 😉 Paráda
zofinecka
15. říj 2009
fen: nemáš zač. My na vás pořád myslíme 😃 Tyjo tak to jste měli super spinkání. Míšanek je šikovný 😉
tomasek06
15. říj 2009
Tak jsme si zase zdřímlia teď netuším co budeme dělat :-p
endie
15. říj 2009
🙂 ahoj tak to máme zasebou 😃
tomasek06
15. říj 2009
Ahojky endie! A jak a kdy? Gratuluji moc!!!
endie
15. říj 2009
9.10 09 ve 12:26, váh a- 3,75kg a 50 cm :-p
endie
15. říj 2009
klasický porod sice náročnější ale dopadlo to dobře, 3 fotečky v albu
tomasek06
15. říj 2009
Moc krásná!!!!!! Hlavně, že to už máš za sebou 😉
zanetka82
15. říj 2009
Taky blahopřejí x-) x-) x-) Je moc hezká 😉 A kde si nakonec rodila?
endie
15. říj 2009
na Fifejdech, měla jsem nadstandart při porodu a nemůžu si stěžovat,až na sestry pro miminka
m.o.n.i.k.a
15. říj 2009
Ahoj holky
Endie moc, moc, moc gratulujííí x-) Malá je nádherná 🙂
zofinecka
15. říj 2009
taky se přidávám ke gratulacím. Užívejte si malé, je fakt krásňoučká 😉 x-)
fender
15. říj 2009
endie GRATULUJU!!! máte krásné datum, to se původně moc líbilo mně pro malého 😉
denber
15. říj 2009
ahojky, mocinky moc gratuluji k malé je nádherná. a bohužel zde musím napsat něco- co mě dneska naprosto šokovalo. jak našli dneska tu čerstvě narozenou holčičku venku v tašce. pojmenovali ji Terezka a jeotázka zda přežije, že je narozená dneska ráno a měla ještě i pupeč.šňůru a jen díky te zimy zatím žije, že by jinak vykrvácela. ji dali v tašce mezi křaky.....kdyby ji dali třeba radši k adopci, když už ji někdo at matka nebo někdo z rodiny nechtěli.tolik lidí chce mimi a nemůže a někdo jiný udělá tohle.... 😞
fender
15. říj 2009
den, já to taky nechápu 😞 😞 😞

jinak vidíte to venku? tam normálně sněží.....
denber
15. říj 2009
tak všichni: padá sníh, padá sníh......🙂 sníh mi nevadí, pokud není takový hnusný vítr s deštěm-nebo sněhem dokupy. fen- oni říkali, že není jisté zda to bylamatka-ta by toho asi tak těsně po porodu nebyla schopná, ale třeba někdo kdo ji pomáhal s porodem..... snad to bobek přežije a nedozví se, jak přišla na svět a na své první hodiny
fender
15. říj 2009
brrrr, je mi z toho úplně zle, kor když se podívám na to naše prtě, které tady sladce spinká v koši |-|

doufám, že se to příští týden trochu vybere.... bychom mohli konečně s malým vyrazit na chvíli ven x-)
denber
15. říj 2009
a jak vypadá žloutenka?? rády bychom vás viděly🙂) 😉
tomasek06
15. říj 2009
To je fakt nepochopitelné ]-( Takové lidi bych vraždila ]-(