• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
den já myslím že lepší :dizzy_face: mně už se žlutý skoro nezdá, už je i čilejší a líp baští, no v neděli přijedou naši tak uvidíme, co na to řekne pediatr :wink:
15. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatka je i pediatr?? nebo mamka? :wink: :slight_smile:
15. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: od fen mamka je pediatr :grinning:
fen: příští týden má být oteplená tak jsem zvědavá, tak můžeme jít kočárkovat :wink:
15. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jen jsem vás chtěla pozdravit :slight_smile: ,Moni až budeš mít někdy čas o výkendu tak se ozvi a můžem někam na kafe :wink: a pokecat ať si odpočinu od Máří,manžy ...a tak :grinning:
15. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde seš Majo si tu nějak dlouho nebyla....ty nás zanedbáváš :sweat_smile:
15. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám takovou blbou pracovní dobu od 12 do 16hod. takže ráno odvedu malou do školky něco pořídím,nakoupím a jdu do práce pak musím do školky,přijdu domu a jsem utahaná :grinning: nebo dělám něco jiného.
Teď jsem nemocná zase,to počasí mě štve :confounded:
15. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
správně :dizzy_face: mamka pediatra taťa gynekolog a porodník... co víc si můžu přát :grinning: ještě bych potřebovala zubaře :sweat_smile: :grinning:

zofi, no právě doufám, už bych vyrazila :dizzy_face: tak snad bude fakt lepší počasí!

důležitý dotaz: co budete o víkendu vařit?
15. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji ahoj, jasně ozvu se, tedka tu budu mít Lukáše, ale můžem něco podniknout př. víkend, dám malého k mamce a v klidu někam na kafí zajdem :wink:
15. říj 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás budou jeden den špízy a druhý možná plněný kuř.řízek:slight_smile:) se na internetu hledala, zda jeněco o té malé holčičce a nikde nic :frowning2:
15. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to radši ani nehledej, se budeš zbytečně jenom rozrušovat :pensive:
15. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: my v sobotu buď špagety a nebo bramborový guláš a v neděli musí být masoooooooooooooooooooooo :grinning:
15. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak já Fen určitě o víkendu vařit nebudu :grinning: Snad babička za mě něco vymyslí.
16. říj 2009 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Tak já mám v plánu o výkendu špagety :slight_smile: dneska vařit nemusím,Mařenka se nají ve školce a špagety nám vyjdou na sobotu i neděli,protože taťka je zase na cestách :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já dneska dělám čočkovou a máme grilované pstruhy.Na ty se moooc těším :dizzy_face: no a na víkend ještě vůbec nevím
16. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak malej je už bez plínek akorát na spaní je ještě má.konečně jsme to vypilovali :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, bramborový guláš bude v pondělí, to tu budou naši :wink: na jeden den udělám asi pangasia v troubě, ale ten jeden den mi ještě furt chybí.... a dneska na večeři budou halušky :dizzy_face:

jinak na ten příští týden fakt hlásí o něco lépe... tak že bychom KONEČNĚ vyrazili ven? :confused: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: já sjem pro, řekni kdy a vyrazíme :wink:
16. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
po + út tu mám rodiče, ale co tak ve středu? jak vy to máte časově, spíte po obědě? já nějak nevím kdy by to bylo časově nejlepší, asi někdy brzy odpo, když malého předtím nakrmím, ať nevříská hlady :confused:
16. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni gratuluju :wink:
16. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: eli spí po oobědě, tak do dvou, ale chodíme ven i dopoledne, tak kolem 9.00 :wink:
16. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet moc díky,mám z toho strašnou radost,protože vždycky řekl že chce čůrat až to měl v gatích :angry: Jak Ti je?Kdy Ti přijede manža?
16. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě netuším kdy přesně přijede, ale asi v ponděli. Jinak je nuda jako blázen :angry: nemám co dělat jen čumím do kompu, nebo na televizi. Strašná zábava.
16. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ti radím, aby si na spaní plínky odbourala co nejdřív, náš malý pak s tím měl problém. A to je bez plínek od 18 měsíců, ale na tu noc pro plínku si pak chodil už schválně :wink:
16. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To musí být otrava :confounded: není co závidět a jak dlouho budeš ležet?
16. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To netuším jak dlouho. V pondělí jdu na kontrolu. Asi mi budou vytahovat stehy, tak budu chytřejší. Ale asi ještě 5 týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě chci s tím začít už dneska,vadí mu mokré a švagrová mi poradila at mu dám na spaní látkovou plínku ,tak to zkusím
16. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je opruz,ale hlavně at to máš v pohodě :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co malý?ještě že tam máš mamku,že ti pomůže
16. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doufám, že to bude v poho, ale mám to pořád nějak moc nateklé. Docela mě to straší. A ta zdravá noha je pořád částečně ochrnutá :frowning2:
16. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo mamka je zlato, malý v poho. Chodí mi nohu pořád hladit a foukat.
16. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek