• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Za hodinu jdu konečně po dlouhé době ven na kafíčko do centra už jsem tam nebyla sto let,tak se jdu z kámoškou odreagovat,tak já aspoň tak nevymrznu :slight_smile:
A zítra jedem do Poruby manža tam půjde položit svojí babičce koberec tak se dostanu tam kde jsem už dlouho nebyla :slight_smile:
20. zář 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji ty jdeš pařit jo??,
já jdu 8.10 na králové ledové arény tu krasobruslařskou šou už jsem si koupila lupen a byl nechutně drahý tak snad to přežiju...asi stejně budu myslet furt na sáruš a očiska nalepené na mobilu
20. zář 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjo jdu jen tak na kafčo a pokec už jsme se neviděly asi 10let od základky tak pokecáme,v cafe 10 ona tam pracuje a já už to tam vůbec neznám tak se aspoň pokochám zas :slight_smile:
20. zář 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo táááák tak to jo
20. zář 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taťulda bude po dlouhé době hlídat tak ať si to užije,už vydím jak jde Máří spát v devět :unamused: no ale pro jednou ať si to zařídí jak chcou :grinning:
20. zář 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a v kolik jinak chodí po večerňajsu???
20. zář 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jídlo tady mají,pití taky tak snad nic jiného nebude třeba a už jsou oba dost velcí aby to tu spolu zvládly bez maminky :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Většinou kolem 19hod. když zapomenem tak pře osmou,ale později ji nechci učit ať si zvyká jak bude chodit do školky aspoň se ji bude lépe vztávat :wink: (v létě jsme jednou přišly o půl desáte,ale to jsme se fakt zapoměly :slight_smile: )
20. zář 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, tak si to užij.... Já mám teď Mišuli u tchýně, manžel je v práci a tak tu poslouchám nahlas Landu a relaxuju!!!! :sunglasses: Přes týden jsem taky byla s kámoškou na kafi a na vínko, jednou za čas je to třeba!
20. zář 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak na té pouti budou mít ale velké výdělky co??? :sweat_smile: No uvidíme, jestli se aspoň zítra kapku to počasí neumoudří, že bychom tam na chvíli vyrazili, ale když ne, tak nevadí, aspoň neutratíme.... :grinning:
20. zář 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, tak já se zrovna vrátila z Třeb. koláče a je tam zima jak hrom. :frowning2: Je to fakt síííííííííííííííííííla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zofinečka taky jsem sit o včera užila , kdyby aspoň nepršelo a koláčky byly super moc nám chutnaly :slight_smile: .I taťkovi který nejí sladké. :wink:
20. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si je dneska taky koupila a jsou fakt super :grinning: . No ještě se půjdu juknout zítra, jelikož vystupuje soubor ve kterém jsem tančila, tak tam musím i kdybych nechtěla :grinning:
20. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se půjdeš podívat na své kamarády :slight_smile: .Mě by se opravdu v tomhle počasí nechtělo včera jsem tam vymrzla až až.Tak už se mi tam nechce.A koláčky snad je dostanu někde koupit.Nevíš kde by se dali sehnat náhodou?Jsou fakt supr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ženy :slight_smile: Mě je dneska na umření,chtěla jsem jet do Poruby,ale to bych asi nezvládla.Asi sme to včera přehnaly :confounded: zatím papa :slight_smile:
21. zář 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přeji!
Win: záleží které jsi kupovala- Jestli jsi kupovala ty domácí tak je peče někdo ze svinova. Jestli chceš tak ti můžu sehnat vizitku. :grinning:
21. zář 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. tak som konecne spet na konikovi :slight_smile: skoro tyzden mi nesiel internet..
21. zář 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jakpak se máte, u nás je to bezezměny, akorát mě moc nenadchlo,jak na internetu napsali,že babí léto nebude:frowning2: chtěla sem si zajít zaplavat na hlučín-nasadit ploutvičky a ........... - tak asi nic,no:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: co plánujete na začátek týdne, nám teď někdy má dojít pozvánka na očkování a prý to očkování pak bolí, tak sem zvědavá jak to pak s nikuš zvládnem....
21. zář 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... :slight_smile: :grinning:
Tak jsem konečně doma. Těšila jsem se jako maly dítě. Na chatě je fajn ale doma je doma :wink: Zkusím vás dočíst později....jdu hodit pračku a dat rodinu do cajku :grinning: :grinning:
21. zář 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak jsem se zrovna vrátila z venku a je tam fakt zimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :astonished: .
21. zář 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber neboj třeba ji to nebude bolet,my jsme stímhle vůbec problémy neměly ani průjmy ani horečky ani žádné jiné reakce,my jsme i zuby prošly uplně skvěle bez bolesti :slight_smile:
21. zář 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky svatba byla děs nevěsta jak 100% kur.... ženich jak vodník dort obyčejný žele dort a hudba né jak na svatbě ale jak na diskotece.No tchýně říkala že by mohla jít tak akorát na E55 s tím jak vypadala.... :angry: jediné co bylo good tak jídlo ubytování a prostředí jinak fakt nic.... :frowning2:
21. zář 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky v albu kukněte se.... hodím tam i naše ubytování .... :wink:
21. zář 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
soňuch tak to je fakt sííííííííííííííííííííííííííííííííííla :astonished: Se v těch šatech neviděla či co? :grinning:
21. zář 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda nevím Soni ale mě se to líbí :confused: Nevěsta je hezka a ženich taky. Dort je hezky ja mam rada želé. A na naši svatbě se taky hrala hudba všeho chuť, i diskotékova. :slight_smile: Tchyně je možna staršího data. Ja měla šaty ze kterych mi taky lezlo poprsí. :sweat_smile: .....za mě 1 :slight_smile: :wink:
21. zář 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kyky no dekolkt mazec asi bych volola střídmější variantu, ale dort musel být výborný i želé je dobré
21. zář 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
˙Na 2 a 3 fotce nevidím žadny problém. Bohužel ja se taky musela hodně hlídat a spravovat si je :wink:
21. zář 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak se mi líbí, holt na velká prsa se spíš hodí širší ramínka nebo dozadu za krk..ale každému se líbí něco jinéhpo že?
21. zář 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky velká prsa a měla jsem taky takové šaty,ale nic mi z nich nelezlo :grinning: :sweat_smile:
21. zář 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kde ty fotky vidíte?
22. zář 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek