Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zdenka26
18. říj 2009
A na kolik to máš?
tomasek06
18. říj 2009
Na devěd na ráno. Ale teď mi psala kámoška vedle z baráku, že ten její mě tam odveze, tak mi spadl kámen ze srdce. Dostal bohužel v práci výpověď, tak je doma.
zdenka26
18. říj 2009
tak to jo,jinak bych tě tam odvezla 😉
tomasek06
18. říj 2009
Tak to si moc hodná 🙂 Děkuji! Naštěstí jsem někoho už našla. Ale měla jsem z toho hrůzu celý týden jak se tam dostanu.
zdenka26
18. říj 2009
tak příště řekni,vždycky bych si to nějak zařídila 😉
tomasek06
18. říj 2009
Děkuji si moc hodná 😉 Venku nějak vylízá sluníčko co?
tomasek06
18. říj 2009
Kdepak je kdo? My si dáme za chvíli oběd a půjdeme si asi zdřímnout.
fender
18. říj 2009
ahojjky, no to slunko teda dlouho nevydrželo..... :-p
u nás dneska vaří drahý, ale spali jsme až skoro do 11 (teda já mezitím vstávala ve dvě, v šest a osm, on spal jako dřevo), tak s tím ještě nezačal... ale už mám pomalu hlad, tak ho budu muset vykopat :-p 😃
zdenka26
18. říj 2009
fen tak to už má nejvyšší čas,my jsme až ted obědvali,byli jsme až do ted venku,je tam celkem hezky 🙂
fender
18. říj 2009
no tvářil se jak kakabus, ale nakonec uvařil 😉

my jsme malého nechali chrnět venku, ale vydržel to jen tak hodinku a půl, pak se začal vztekat, tak jsem ho dala dovnitř a spokojeně chrupká dál.
tomasek06
18. říj 2009
No my jsme se taky prospali. Teď si malý kreslí, tak je hodný.
zdenka26
18. říj 2009
tak my jsme spali až doi ted,jsem zvědavá v kolik půjde večer spát :-S =-)
tomasek06
18. říj 2009
Tak to půjde spát asi hodně pozdě co? To máš o zábavu postarané. To víš to počasí je jen na spaní.
zdenka26
18. říj 2009
to my neva,manža je doma a malý je poslední dobou nějak moc hodny =-) jsem se taky vyspala,manža spí ještě ted,jsme jak medvědi :-N
zdenka26
18. říj 2009
za ten pravopis se omlouvám,jsem si to ted přečetla a zděsila jsem se 😉
zanetka82
18. říj 2009
Ahoj holky 🙂
tomasek06
18. říj 2009
My jsme taky takoví medvědi a pořád spíme. Mužík se k nám připojí v úterý. My jsme dneska spali od 12 do 15,30.
tomasek06
18. říj 2009
Ahojky Nikol! Jak bylo na chatě? A co Péťa a spála?
zanetka82
18. říj 2009
No na chatě bylo dobře až na to počasí pořad tak trochu mrholilo....zazimovaly jsme zahrady. A příští tyden mají naši zabijačku a budu dělat s maminou domací klobásky a přes týden se to bude udit.

Petřík a spála dobré...hodně pomohly antibiotika. Musí byt ale 14 dní doma nesmí do školy mezi kolektiv. Měla jsem strach aby to nedostal i Kubík ale prý ne . Nesmí se ale s nikým pusinkovat a my po něm nemáme pít s jednoho hrnku mohly by jsme dostat angínu. Tak teď ze mě bude 14 dní i paní učitelka 😃 😃 😃 to mám strašnou radost....bojím se abch mu to učivo dostatečně vysvětlila |-| 8-(
tomasek06
19. říj 2009
Krásné ráno! Mě dneska čeká kontrola, tak mi držte pěstičky. Jsem obědnaná na 9, tak jsem zvědavá jak dlouho tam budu.
denber
19. říj 2009
ahojky, dobré ráno! jakýpak jste měli víkend? u nás naprosto nosmální, nic neobvyklého.
tomasek06
19. říj 2009
Kde jste holky? My jsme se krásně vypspinkali a teď se budu zase nudit :-p
denber
19. říj 2009
tomi jestli se nudíš moc, tak u nás je potřeba udělat generální úklid:-)))) takže my deme uklízet
zanetka82
19. říj 2009
Ahoj. 🙂
Tak já jsem se pustila do vaření.....na večeři budou zapékané brambory Už se na ně těším.
S Petříkem se sem tam učíme vždycky po hodince....ale nevím nevím. Začaly spojovat písmena a to nám nejde :-S
tomasek06
19. říj 2009
Jejda já bych uklízela jako blázen. Jen kdybych mohla 😞
denber
19. říj 2009
tak mi máme půlku za sebou a sem pomalu a jistě kap ut.😞 a chci to ještě dodělat a pak dělat do školy a k tomu nikuška chce furt houpi a tuliky a já nevím co ještě tak to de šnečím tempem. by se mi ted hodili tchán s tchýni, aby si s ní na chvilku hráli🙂))
zdenka26
19. říj 2009
Ahojky,tak my byli celé odpoledne venku.My dneska dostali od tchýně,kachní prsa naložené na medu s mandlema ,tak je chci večer upéct,jsem na to zvědavá 🙂 Uklizeno jakžtakž mám,jen večer vyžehlím a kašlu na to.Jak dopadla žanet kontrola?
fender
19. říj 2009
co jeeeeee, druhá strana???

zofi, den, nevím, jestli nemám trochu problém.... jak nám opravujou ten jeden výtah.... tak nám teď přestal funovat i ten druhej ]-( což mě teda staví před otázku, jak dostat kočárek ven a zase domů (deváté patro) :-N
denber
19. říj 2009
vynesem-snesem. sice to bude vražda, ale ne taková jakoby jsme nesly Nikuš nebo Eli, Míša je přecejenom menší 😉 ale samosebou záleží na tobě, ty si to umíš lépe reálně představit, já nikdy v9 p. nebydlela 😉
tomasek06
20. říj 2009
Krásné ráno! Kontrola dopadla dobře a další bude za 3 týdny. Fen ale máte výtah, já jsem tahala kočárek do třetího patra bez výtahu :-p To byl hnus.

Začni psát odpověď...

Odešli