• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
A na kolik to máš?
18. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na devěd na ráno. Ale teď mi psala kámoška vedle z baráku, že ten její mě tam odveze, tak mi spadl kámen ze srdce. Dostal bohužel v práci výpověď, tak je doma.
18. říj 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo,jinak bych tě tam odvezla :wink:
18. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si moc hodná :slight_smile: Děkuji! Naštěstí jsem někoho už našla. Ale měla jsem z toho hrůzu celý týden jak se tam dostanu.
18. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak příště řekni,vždycky bych si to nějak zařídila :wink:
18. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji si moc hodná :wink: Venku nějak vylízá sluníčko co?
18. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak je kdo? My si dáme za chvíli oběd a půjdeme si asi zdřímnout.
18. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojjky, no to slunko teda dlouho nevydrželo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás dneska vaří drahý, ale spali jsme až skoro do 11 (teda já mezitím vstávala ve dvě, v šest a osm, on spal jako dřevo), tak s tím ještě nezačal... ale už mám pomalu hlad, tak ho budu muset vykopat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen tak to už má nejvyšší čas,my jsme až ted obědvali,byli jsme až do ted venku,je tam celkem hezky :slight_smile:
18. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tvářil se jak kakabus, ale nakonec uvařil :wink:

my jsme malého nechali chrnět venku, ale vydržel to jen tak hodinku a půl, pak se začal vztekat, tak jsem ho dala dovnitř a spokojeně chrupká dál.
18. říj 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme se taky prospali. Teď si malý kreslí, tak je hodný.
18. říj 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme spali až doi ted,jsem zvědavá v kolik půjde večer spát :confounded: :confused:
18. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to půjde spát asi hodně pozdě co? To máš o zábavu postarané. To víš to počasí je jen na spaní.
18. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my neva,manža je doma a malý je poslední dobou nějak moc hodny :confused: jsem se taky vyspala,manža spí ještě ted,jsme jak medvědi :sweat_smile:
18. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
za ten pravopis se omlouvám,jsem si to ted přečetla a zděsila jsem se :wink:
18. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky takoví medvědi a pořád spíme. Mužík se k nám připojí v úterý. My jsme dneska spali od 12 do 15,30.
18. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Nikol! Jak bylo na chatě? A co Péťa a spála?
18. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na chatě bylo dobře až na to počasí pořad tak trochu mrholilo....zazimovaly jsme zahrady. A příští tyden mají naši zabijačku a budu dělat s maminou domací klobásky a přes týden se to bude udit.

Petřík a spála dobré...hodně pomohly antibiotika. Musí byt ale 14 dní doma nesmí do školy mezi kolektiv. Měla jsem strach aby to nedostal i Kubík ale prý ne . Nesmí se ale s nikým pusinkovat a my po něm nemáme pít s jednoho hrnku mohly by jsme dostat angínu. Tak teď ze mě bude 14 dní i paní učitelka :grinning: :grinning: :grinning: to mám strašnou radost....bojím se abch mu to učivo dostatečně vysvětlila :pensive: :rolling_eyes:
18. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Mě dneska čeká kontrola, tak mi držte pěstičky. Jsem obědnaná na 9, tak jsem zvědavá jak dlouho tam budu.
19. říj 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dobré ráno! jakýpak jste měli víkend? u nás naprosto nosmální, nic neobvyklého.
19. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste holky? My jsme se krásně vypspinkali a teď se budu zase nudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi jestli se nudíš moc, tak u nás je potřeba udělat generální úklid:slight_smile:))) takže my deme uklízet
19. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Tak já jsem se pustila do vaření.....na večeři budou zapékané brambory Už se na ně těším.
S Petříkem se sem tam učíme vždycky po hodince....ale nevím nevím. Začaly spojovat písmena a to nám nejde :confounded:
19. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda já bych uklízela jako blázen. Jen kdybych mohla :frowning2:
19. říj 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi máme půlku za sebou a sem pomalu a jistě kap ut.:frowning2: a chci to ještě dodělat a pak dělat do školy a k tomu nikuška chce furt houpi a tuliky a já nevím co ještě tak to de šnečím tempem. by se mi ted hodili tchán s tchýni, aby si s ní na chvilku hráli:slight_smile:))
19. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my byli celé odpoledne venku.My dneska dostali od tchýně,kachní prsa naložené na medu s mandlema ,tak je chci večer upéct,jsem na to zvědavá :slight_smile: Uklizeno jakžtakž mám,jen večer vyžehlím a kašlu na to.Jak dopadla žanet kontrola?
19. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jeeeeee, druhá strana???

zofi, den, nevím, jestli nemám trochu problém.... jak nám opravujou ten jeden výtah.... tak nám teď přestal funovat i ten druhej :angry: což mě teda staví před otázku, jak dostat kočárek ven a zase domů (deváté patro) :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vynesem-snesem. sice to bude vražda, ale ne taková jakoby jsme nesly Nikuš nebo Eli, Míša je přecejenom menší :wink: ale samosebou záleží na tobě, ty si to umíš lépe reálně představit, já nikdy v9 p. nebydlela :wink:
19. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Kontrola dopadla dobře a další bude za 3 týdny. Fen ale máte výtah, já jsem tahala kočárek do třetího patra bez výtahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: To byl hnus.
20. říj 2009 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek