• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak můj mužík už bude za 3 hoďky v ČR :slight_smile: Už se ho nemůžu dočkat :grinning:
20. říj 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je? Kde je kdo? :confused: :confused: :confused:
20. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,nějak nemám poslední dobou náladu,vše se mi štve pod rukama.Přeji všem příjemný den
20. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se zase sere všechno pod nohama :grinning: Neboj Zdeni to bude dobrý :wink:
20. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
den no ty jsi odvážná, já včera lezla do těch schodů bez zátěže a myslela jsem že vypustím duši :grinning: ale zkusit to můžem :grinning: :grinning: :grinning: snad bude zítra hezky :rolling_eyes:
20. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,nechcete některá letošní loupané vlašské ořechy?
20. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to Vím žanet,ale je toho nějak moc na mě :wink: To je dobře že Ti dopadla dobře kontrola :slight_smile: Co malý?Už máš manžu doma?
20. říj 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr moc děkuju,ale máme z chaty svoje :wink: Ale dík
20. říj 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, říkám-já tak vysoko nikdy nebydlela. tak třeba to můžem zkusit:slight_smile: a kam půjdem?
já jen doufám, že se mi to něčím nezruší-máme úmrtí v rodině. :frowning2:
20. říj 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jak si to po sobě čtu-tak to může znít necitelně. myslela sem to tak-že z toho nebudu ještě naměkko-dneska sem bbyls nepoužitelná :frowning2:
20. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pohodě den, kdybys neměla náladu, tak písni, není třeba nic hrotit :wink:
dneska ten jeden výtah jel, tak uvidíme, co zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně aby bylo hezky, kdyby byla takové mlha a vlezlo jak dneska, tak bych malého asi ven raději netahala :confounded:
20. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Mužíčka mám už konečně doma a doufám, že malý s ním půjde konečně ven. Je už doma přes týden.
21. říj 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: My jdeme zachvíli taky ven,venku je moc hezky,konečně neprší :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, fen tak jak,kdy, kde?
:wink:
21. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! no nejlepší by bylo asi v ty dvě (nebo jak chce zofi) u nás, pro případ, že by ten výtah fakt nejel :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ráno jel, teď zas nejede, tak nevím, no :rolling_eyes:
21. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, takže dojet k bytu:slight_smile:) a chcete jít někam sednout aj na jídlo? at vímzda mám něco pojíst doma nebo ne.
21. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nejlíp tak :sweat_smile: už zas jede, tak doufám, že to chvilku ještě pojede :grinning:
já nevím, jak mi malej vydrží, přece jen jdeme ven prvně, takže bych to radši asi moc nehrotila a spíš se šla jen tak někam projít, jestli teda neva. pokud bude v pohodě, tak můžem někam sednout třebas příště.
21. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak co mobil?A co číslo máš pořád stejné,nenašla si ten telefon už?Kdy se stavíš,máš tady tu tašku s věcma pro Péťu
21. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dneska jsme poprvé viděly malého Míšu, ale nemůžu ho tu moc vychvalovat, pokud si ho chceme nechat pro NIkušku, ať nám po něm neskočí jiná :wink: :grinning: je malinký, krásný,slaďoučky, prostě krásný chlap:slight_smile:
21. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Den to my víme, že je maličký krásný :dizzy_face: z
21. říj 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
z fotek, nějak se mi to samo odeslalo :confused: :grinning:
21. říj 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
z fotek, ale fotka je nic-proti zkutečnosti :wink: :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: tak v tom musím s tebou souhlasit :wink: Je fakt ůžasný, kde jsou ty časy kdy ty naše mimča ještě spaly v kočárku :grinning: a byly tak malinké :wink:
21. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi ještě si počkej a za chvíli si i ty budeš užívat dalšího miminečka :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
oooooo, děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak jsme to rozpustily právě včas, jen co jsme dorazili domů tak spustil sirénu :sweat_smile: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to vám to vyšlo. :wink:
moni: já vím :wink:
21. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ostravačky,dlouho jsem tady nebyla.Mezití jsem si s malým poležele v nemocnici a odvedla poprve do školy Kristýnku.A copak je tady nového očem si povidáte?Jenom abych byla v obraze. :wink:
21. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ne ty ještě žiješ? :grinning:
tady je toho spousta :grinning: Jsou tu těhulky ale i nové maminy :grinning:
21. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo já ještě žiju budu se muset polepšit a koukat tady častěji a tyk něco semtam písnout.Tak to se budu muset seznámit.A gratuluji k dalšímu miniku.A co tak brzo to máte schválně takhle naplánované.
21. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek