Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
20. říj 2009
Tak můj mužík už bude za 3 hoďky v ČR 🙂 Už se ho nemůžu dočkat 😃
tomasek06
20. říj 2009
Co je? Kde je kdo? =-) =-) =-)
zdenka26
20. říj 2009
Ahojky,nějak nemám poslední dobou náladu,vše se mi štve pod rukama.Přeji všem příjemný den
tomasek06
20. říj 2009
Mě se zase sere všechno pod nohama 😃 Neboj Zdeni to bude dobrý 😉
fender
20. říj 2009
den no ty jsi odvážná, já včera lezla do těch schodů bez zátěže a myslela jsem že vypustím duši 😃 ale zkusit to můžem 😃 😃 😃 snad bude zítra hezky 8-(
tigr211
20. říj 2009
ahojky,nechcete některá letošní loupané vlašské ořechy?
zdenka26
20. říj 2009
Jo to Vím žanet,ale je toho nějak moc na mě 😉 To je dobře že Ti dopadla dobře kontrola 🙂 Co malý?Už máš manžu doma?
zdenka26
20. říj 2009
tigr moc děkuju,ale máme z chaty svoje 😉 Ale dík
denber
20. říj 2009
ahojky, říkám-já tak vysoko nikdy nebydlela. tak třeba to můžem zkusit🙂 a kam půjdem?
já jen doufám, že se mi to něčím nezruší-máme úmrtí v rodině. 😞
denber
20. říj 2009
ted jak si to po sobě čtu-tak to může znít necitelně. myslela sem to tak-že z toho nebudu ještě naměkko-dneska sem bbyls nepoužitelná 😞
fender
20. říj 2009
v pohodě den, kdybys neměla náladu, tak písni, není třeba nic hrotit 😉
dneska ten jeden výtah jel, tak uvidíme, co zítra :-p hlavně aby bylo hezky, kdyby byla takové mlha a vlezlo jak dneska, tak bych malého asi ven raději netahala :-S
tomasek06
21. říj 2009
Krásné ráno! Mužíčka mám už konečně doma a doufám, že malý s ním půjde konečně ven. Je už doma přes týden.
zdenka26
21. říj 2009
Dobré ráno 🙂 My jdeme zachvíli taky ven,venku je moc hezky,konečně neprší 🙂
denber
21. říj 2009
ahojky, fen tak jak,kdy, kde?
😉
fender
21. říj 2009
ahojky! no nejlepší by bylo asi v ty dvě (nebo jak chce zofi) u nás, pro případ, že by ten výtah fakt nejel =-) :-N :-p 😃 ráno jel, teď zas nejede, tak nevím, no 8-(
denber
21. říj 2009
aha, takže dojet k bytu🙂) a chcete jít někam sednout aj na jídlo? at vímzda mám něco pojíst doma nebo ne.
fender
21. říj 2009
no, nejlíp tak :-N už zas jede, tak doufám, že to chvilku ještě pojede 😃
já nevím, jak mi malej vydrží, přece jen jdeme ven prvně, takže bych to radši asi moc nehrotila a spíš se šla jen tak někam projít, jestli teda neva. pokud bude v pohodě, tak můžem někam sednout třebas příště.
marie83
21. říj 2009
Zdeni tak co mobil?A co číslo máš pořád stejné,nenašla si ten telefon už?Kdy se stavíš,máš tady tu tašku s věcma pro Péťu
denber
21. říj 2009
ahojky, tak dneska jsme poprvé viděly malého Míšu, ale nemůžu ho tu moc vychvalovat, pokud si ho chceme nechat pro NIkušku, ať nám po něm neskočí jiná 😉 😃 je malinký, krásný,slaďoučky, prostě krásný chlap🙂
m.o.n.i.k.a
21. říj 2009
Ahoj holky 🙂
Den to my víme, že je maličký krásný x-) z
m.o.n.i.k.a
21. říj 2009
z fotek, nějak se mi to samo odeslalo =-) 😃
denber
21. říj 2009
z fotek, ale fotka je nic-proti zkutečnosti 😉 🙂
zofinecka
21. říj 2009
den: tak v tom musím s tebou souhlasit 😉 Je fakt ůžasný, kde jsou ty časy kdy ty naše mimča ještě spaly v kočárku 😃 a byly tak malinké 😉
m.o.n.i.k.a
21. říj 2009
Žofi ještě si počkej a za chvíli si i ty budeš užívat dalšího miminečka 🙂
fender
21. říj 2009
oooooo, děkujeme x-) x-) x-) x-)
jinak jsme to rozpustily právě včas, jen co jsme dorazili domů tak spustil sirénu :-N 😃
zofinecka
21. říj 2009
teda tak to vám to vyšlo. 😉
moni: já vím 😉
m.o.n.i.k.a
21. říj 2009
🙂
winifred
21. říj 2009
Ahojky Ostravačky,dlouho jsem tady nebyla.Mezití jsem si s malým poležele v nemocnici a odvedla poprve do školy Kristýnku.A copak je tady nového očem si povidáte?Jenom abych byla v obraze. 😉
zofinecka
21. říj 2009
no ne ty ještě žiješ? 😃
tady je toho spousta 😃 Jsou tu těhulky ale i nové maminy 😃
winifred
21. říj 2009
jo jo já ještě žiju budu se muset polepšit a koukat tady častěji a tyk něco semtam písnout.Tak to se budu muset seznámit.A gratuluji k dalšímu miniku.A co tak brzo to máte schválně takhle naplánované.

Začni psát odpověď...

Odešli