• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
win: no plánované to bylo, ale nečekala jsem že to půjde tak rychle. Na eli jsme čekali dva roky a teď se to povedlo hned napoprvé :grinning: , takže docela šok no. :grinning: :wink:
21. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Co máte dneska v plánu? Včera byl malý po dlouhé době venku s taťkou. Ale normálně ani s ním nechctěl jít :confused: Začal řvát, že bude doma s maminkou. Nakonec ho můj muž vzal na sílu a řval a řval. Naštěstí se ¨venku hned uklidnil. A jeli na nádraží :grinning:
22. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak Máji já bych se stavila dneska .co?žanet malý to občas taky dělá ale vždycky se pak sklidní :wink:
22. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Copak děláte? Já mám dneska uklízecí den....nějak mě to chytlo. Ještě bych si ráda umyla okna ale ta zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Nikol,čekám až se malý vzbudí.Já právě dožehlila a uklidila kuchyn.Já budu okna dělat v listopadu at to už je i na svátky,se nebudu v prosinci tahat s oknama
22. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Máji pokud chceš někam vyrazit o tom víkendu, tak já ještě nevím , malý je zas nemocný :frowning2:
Měla si ho vzít zítra mamka a tak nevím jestli ho vezme, kdyžtak dej vědět a já bych Ti pak napsala.
Já okna nemyju :grinning: Poprosím mamku at mi je umyjeme, já mám strach a ani nějaký velký úklid na Vánoce dělat nebudu. :slight_smile:
Jinak už ty okna umýt potřebují, ale necháme to na př. měsíc.......
22. říj 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky zdravím ja jsem z Bohumína mám měsičního syna ale bohužel je v olomouci v nemocnici po operaci ledvin,tak odpoledne tam jedem sice je ještě na jipce ale bez přistroju.šárka :unamused:
22. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Šárko vítej.
Tak ať je hlavně malý v pořádku brzy doma. Přejeme brzké zotavování bobečkovy...
22. říj 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Šarko :slight_smile: Vítej mezi nás.
To je mi moc líto že jsi bez malého musí to být pro tebe strašné....doufám že bude vše v pořádku a brzo ho budeš mít doma. S ledvinkama máme taky problém už od narození ale není to tak stašné že by musel na operaci.
Hodně štestí a buď statečná :pensive:
22. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni nechceš se stavit někdy s malým na kafe? :wink:
22. říj 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Vítám Tě šárko :slight_smile: At je malý brzo v pořádku,musí to být hrozné,vůbec si to nedovedu představit :pensive: To by bylo fajn žanet,se můžeme domluvit,já můžu vlastně kdykoliv odpoledne :slight_smile: Tak já pořád čekám až semalý vzbudí,už mě z toho trefí :angry:
22. říj 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
se dívám že píšu jak trorl,jména s malýma písmenama
22. říj 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tento týden má Petr odpolední takže mužu dnes a nebo zítra :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dneska už je asi pozdě a zítra můžu až kolem šesté,jedu na čtvrtou ke tchýni
22. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak opožděná kava mi vubec nevadí...klidně kolem 18:00 přijeď. Záleží v kolik ti chodí spát malý. Moji kluci chodí kolem 21:00. A proč je dneska pozdě?
22. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě se malý právě vzbudil,tak ju my se stavíme dneska.Ale kde bydlíš?pojedu tramvajkou,tak my to musíš vysvětlit
22. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Pošli mi číslo do IP já ti zavolám :wink:
22. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ostravačky tak jsme dorazili z procházky a malý kouká na Mašinku tomáše tak mám chviličku klídek,ale ne na dlouho počítám pět minut a bude u počítače a bude se semnou prát,kdo tady bude sedět :grinning:
22. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
To já jsem si dneska celý den hrála s telefonem :grinning: Dostala jsem od mužíčka nový :wink:
22. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni proč ses nestavila :frowning2: ,byla jsem celý den doma a až teď jsem si přečetla,že ses chtěla stavit.Můžeš zítra jestli budeš mít čas!Raději mi piš na meil tam jsem častěji!
22. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,nevěděla jsem jestli jsi byla doma a pak jsem jela k Nikol.Malý vůbec nechtěl domů,posílal mě domů sám :slight_smile: Zítra můžu až po šesté :unamused: žanet taky chci nový tel. :frowning2: už mi o tom říkala Nikol,že jsi měla ježíška :slight_smile:
22. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky holky,pravě jsme dorazili z nemocnice Matýsek je moc statečnej a všichni ho tam chvalí,už papa z lahve tak je to supr jen čekam kdy ho daji na dětské.Zanetko jestli mate problém s ledvinama tak se nechte přeřadit do Olomouce nebudete litovat.Mě v Ostravě řekli že to nic není,už jim v ostravě nevěřím.
22. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Saruš, musí to být těžké ho nemít u sebe, co? Já to znám a moc dobře. A kdy Vám ho pustí domů?
22. říj 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
nevím ještě je na jipce,čekame kdy ho daji na dětské. :unamused:
22. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Saruspec...no jak se to řekne. Chodíme do nefrologie k doktorce Geržové do Vítkovické nemocnice. U porodu nám zjistily jednu ledvinku...měl hned po porodu zanět a dostali jsme antibiotika. Ty jsme měli až do 1 roku denně. A pak už bylo relativně vše v pořádku :wink: měli jsme par zakroku...nic velkého. Zatím je v še v pohodě jsem sledovaní (chytáme moč každý měsíc). A teď jsme měli DMSA....na vysledky budu volal v uterý :wink:
A co máte vy s ledvinkou?

Zdeni někdy to musíme zopakovat....musíš přijet na delší dobu :grinning: aby se Petříkovi domů chtělo :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
mně zjistili v 21tydnu těhotenství na genetickém ultrazvuku v ostravě dilataci ledvinovych panviček vlastně to mi zjistili až v Praze v ostravě Porubě mě doktor řekl že ma malej zanět ledvin a že to nic není.tak jsme jeli do Prahy a tam nam zjistili dilataceledvinovych panviček obou,to je že špatně fungujou obě.tam mi řekli at ukončim těhotenstvi to jsme zamitli a objednali se do olomouce a tam jsou fakt skvěli a špičkoví doktoři.taky vše konzultujem s nefroložkou,urologem.
22. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vám moc držím palečky ať vše dobře dopadne. :wink: Musíš myslet pozitivně už k vůli Matýskovi bude tě potřebovat silnou :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Saruš držím palečky aby ho brzy dali na dětké a vy si ho odvezli domů, zatím je pod kontrolou a je to lepší když dr. o něj hezky pečují :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo je tam skvěla peče.a silná jsem a mám vedle sebe toho nejbaječnějšího manžela a až budem doma s Matyskem pošlem vám fotečku. :astonished: :astonished: :astonished:
22. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Saruš, je krásné jak se manžel stará, jde vidět, že Vás má moc rád :dizzy_face:
Určitě nějaké fotečky potom pošli. :slight_smile:
22. říj 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek