Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka
21. říj 2009
win: no plánované to bylo, ale nečekala jsem že to půjde tak rychle. Na eli jsme čekali dva roky a teď se to povedlo hned napoprvé 😃 , takže docela šok no. 😃 😉
tomasek06
22. říj 2009
Krásné ráno 🙂 Co máte dneska v plánu? Včera byl malý po dlouhé době venku s taťkou. Ale normálně ani s ním nechctěl jít =-) Začal řvát, že bude doma s maminkou. Nakonec ho můj muž vzal na sílu a řval a řval. Naštěstí se ¨venku hned uklidnil. A jeli na nádraží 😃
zdenka26
22. říj 2009
Ahojky,tak Máji já bych se stavila dneska .co?žanet malý to občas taky dělá ale vždycky se pak sklidní 😉
zanetka82
22. říj 2009
Ahoj holky 🙂
Copak děláte? Já mám dneska uklízecí den....nějak mě to chytlo. Ještě bych si ráda umyla okna ale ta zima :-p
zdenka26
22. říj 2009
Ahojky Nikol,čekám až se malý vzbudí.Já právě dožehlila a uklidila kuchyn.Já budu okna dělat v listopadu at to už je i na svátky,se nebudu v prosinci tahat s oknama
m.o.n.i.k.a
22. říj 2009
Ahoj holky 🙂
Máji pokud chceš někam vyrazit o tom víkendu, tak já ještě nevím , malý je zas nemocný 😞
Měla si ho vzít zítra mamka a tak nevím jestli ho vezme, kdyžtak dej vědět a já bych Ti pak napsala.
Já okna nemyju 😃 Poprosím mamku at mi je umyjeme, já mám strach a ani nějaký velký úklid na Vánoce dělat nebudu. 🙂
Jinak už ty okna umýt potřebují, ale necháme to na př. měsíc.......
saruspec
22. říj 2009
čauky zdravím ja jsem z Bohumína mám měsičního syna ale bohužel je v olomouci v nemocnici po operaci ledvin,tak odpoledne tam jedem sice je ještě na jipce ale bez přistroju.šárka :-|
m.o.n.i.k.a
22. říj 2009
Šárko vítej.
Tak ať je hlavně malý v pořádku brzy doma. Přejeme brzké zotavování bobečkovy...
zanetka82
22. říj 2009
Ahoj Šarko 🙂 Vítej mezi nás.
To je mi moc líto že jsi bez malého musí to být pro tebe strašné....doufám že bude vše v pořádku a brzo ho budeš mít doma. S ledvinkama máme taky problém už od narození ale není to tak stašné že by musel na operaci.
Hodně štestí a buď statečná |-|
zanetka82
22. říj 2009
Zdeni nechceš se stavit někdy s malým na kafe? 😉
zdenka26
22. říj 2009
Vítám Tě šárko 🙂 At je malý brzo v pořádku,musí to být hrozné,vůbec si to nedovedu představit |-| To by bylo fajn žanet,se můžeme domluvit,já můžu vlastně kdykoliv odpoledne 🙂 Tak já pořád čekám až semalý vzbudí,už mě z toho trefí ]-(
zdenka26
22. říj 2009
se dívám že píšu jak trorl,jména s malýma písmenama
zanetka82
22. říj 2009
Tak tento týden má Petr odpolední takže mužu dnes a nebo zítra 😃 😃
zdenka26
22. říj 2009
tak dneska už je asi pozdě a zítra můžu až kolem šesté,jedu na čtvrtou ke tchýni
zanetka82
22. říj 2009
Tak opožděná kava mi vubec nevadí...klidně kolem 18:00 přijeď. Záleží v kolik ti chodí spát malý. Moji kluci chodí kolem 21:00. A proč je dneska pozdě?
zdenka26
22. říj 2009
tak mě se malý právě vzbudil,tak ju my se stavíme dneska.Ale kde bydlíš?pojedu tramvajkou,tak my to musíš vysvětlit
zanetka82
22. říj 2009
Pošli mi číslo do IP já ti zavolám 😉
winifred
22. říj 2009
Ahoj Ostravačky tak jsme dorazili z procházky a malý kouká na Mašinku tomáše tak mám chviličku klídek,ale ne na dlouho počítám pět minut a bude u počítače a bude se semnou prát,kdo tady bude sedět 😃
tomasek06
22. říj 2009
To já jsem si dneska celý den hrála s telefonem 😃 Dostala jsem od mužíčka nový 😉
marie83
22. říj 2009
Zdeni proč ses nestavila 😞 ,byla jsem celý den doma a až teď jsem si přečetla,že ses chtěla stavit.Můžeš zítra jestli budeš mít čas!Raději mi piš na meil tam jsem častěji!
zdenka26
22. říj 2009
Ahojky,nevěděla jsem jestli jsi byla doma a pak jsem jela k Nikol.Malý vůbec nechtěl domů,posílal mě domů sám 🙂 Zítra můžu až po šesté :-| žanet taky chci nový tel. 😞 už mi o tom říkala Nikol,že jsi měla ježíška 🙂
saruspec
22. říj 2009
Díky holky,pravě jsme dorazili z nemocnice Matýsek je moc statečnej a všichni ho tam chvalí,už papa z lahve tak je to supr jen čekam kdy ho daji na dětské.Zanetko jestli mate problém s ledvinama tak se nechte přeřadit do Olomouce nebudete litovat.Mě v Ostravě řekli že to nic není,už jim v ostravě nevěřím.
m.o.n.i.k.a
22. říj 2009
Saruš, musí to být těžké ho nemít u sebe, co? Já to znám a moc dobře. A kdy Vám ho pustí domů?
saruspec
22. říj 2009
nevím ještě je na jipce,čekame kdy ho daji na dětské. :-|
zanetka82
22. říj 2009
Saruspec...no jak se to řekne. Chodíme do nefrologie k doktorce Geržové do Vítkovické nemocnice. U porodu nám zjistily jednu ledvinku...měl hned po porodu zanět a dostali jsme antibiotika. Ty jsme měli až do 1 roku denně. A pak už bylo relativně vše v pořádku 😉 měli jsme par zakroku...nic velkého. Zatím je v še v pohodě jsem sledovaní (chytáme moč každý měsíc). A teď jsme měli DMSA....na vysledky budu volal v uterý 😉
A co máte vy s ledvinkou?

Zdeni někdy to musíme zopakovat....musíš přijet na delší dobu 😃 aby se Petříkovi domů chtělo :-N
saruspec
22. říj 2009
mně zjistili v 21tydnu těhotenství na genetickém ultrazvuku v ostravě dilataci ledvinovych panviček vlastně to mi zjistili až v Praze v ostravě Porubě mě doktor řekl že ma malej zanět ledvin a že to nic není.tak jsme jeli do Prahy a tam nam zjistili dilataceledvinovych panviček obou,to je že špatně fungujou obě.tam mi řekli at ukončim těhotenstvi to jsme zamitli a objednali se do olomouce a tam jsou fakt skvěli a špičkoví doktoři.taky vše konzultujem s nefroložkou,urologem.
zanetka82
22. říj 2009
Tak vám moc držím palečky ať vše dobře dopadne. 😉 Musíš myslet pozitivně už k vůli Matýskovi bude tě potřebovat silnou 🙂
m.o.n.i.k.a
22. říj 2009
Saruš držím palečky aby ho brzy dali na dětké a vy si ho odvezli domů, zatím je pod kontrolou a je to lepší když dr. o něj hezky pečují 🙂
saruspec
22. říj 2009
to jo je tam skvěla peče.a silná jsem a mám vedle sebe toho nejbaječnějšího manžela a až budem doma s Matyskem pošlem vám fotečku. :-o :-o :-o
m.o.n.i.k.a
22. říj 2009
Saruš, je krásné jak se manžel stará, jde vidět, že Vás má moc rád x-)
Určitě nějaké fotečky potom pošli. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli