Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka
22. říj 2009
saru: taky tě vítám a přeji jen a jen vše dobré a určitě všechno dobře dopadne, hlavně že máš oporu v manželovi 😉
saruspec
22. říj 2009
jo jo tak dlouho jsem čekala až jsem se dočkala jak na mimi tak na manžela.kdo čeká ten se dočká přeji to všem. :-p :-S
m.o.n.i.k.a
22. říj 2009
Saruš já to už mám taky za sebou, taky mi můj mužíček ukázal, jak nás miluje a v těžkých chvílích stál jenom při nás 🙂 Je to fajn, vědět, že chlap si Tě opravdu váží. Za chvíli budete prožívat nádherné chvilky s prkem x-)
Moc ho zdravím a ať je brzy doma brouček 🙂
zdenka26
22. říj 2009
Saruš moc se pak těším na fotečky,je důležité mít oporu,vše se pak zvládá líp.tak jsem ted dodělala vajíčkový salát a mám takový dojem že do rána nevydrží,Petr se na něj vrhl a půlka je fuč ]-( a to kdybych mu to nevzala tak ho sní celej
saruspec
22. říj 2009
hlavně žu mu chutná taky mi teď zrovna řikal manžel že jsem už dlouho nic neupekla,tak asi zitra něco upeču. 😃 :-S
tomasek06
23. říj 2009
Krásné ráno 🙂 Zdeni já jsem už telefon potřebovala jako blázen 😃 Snad ti taky ježíšek naježí. Saruš tebe taky vítám a držím pěstičky ať vše dobře dopadne.
tomasek06
23. říj 2009
Jinak malý šel včera spát v osm večer a vstával dneska v osm ráno =-) Byla jsem úplně v šoku.
zanetka82
23. říj 2009
Ahojky. 🙂
Tak my byli dneska na kontrole....brali mu krev (Petříkovi). No to byl zase kravál a scény :-p Moč měl v pořádku ale krev ještě není ukázková. Mám ho nechat ještě pondělí, úterý doma a pak jsou vlastně prázdniny.
fender
23. říj 2009
čau!
tomi no super, ne? :-N taky se těším, až budem chrnět celou noc x-)
zanet, tak snad bude brzy už úplně OK 😎
zdenka26
23. říj 2009
Ahojky,Nikol se nediv po těch všech injekcích bych z toho byla sama už na nervy,určitě to už bude v pořáku 😉 žanet tak male chrněl pěkně dlouho,šikula 🙂
marie83
23. říj 2009
Zdeni a ty máš dneska malého doma,nebo co?Jakto že můžeš až po šesté?
tomasek06
23. říj 2009
Taky jsem se nemohla Fen dočkat, ale bohužel náš malý spí celou noc až od dvou let :-p Jinak se budil i 10x za noc ]-(
tomasek06
23. říj 2009
A vstával hodně brzo. Však to holky víte že? 😃 😃 😃 Vždycky jsem tady strašila první ráno 😃 😃
marie83
23. říj 2009
Máří se taky budila hodněkrát za noc měla víc jak dva roky a pořád se budila alespoň dvakrát což jsem považovala za uspěch 😃 ,teď se většinou vzbudí jednou na chvilku jen přejde knám a zase spí 😃
tomasek06
23. říj 2009
Jo jo a to já jsem si bláhová myslela, že moje dítě bude spát celou noc už od roka 😃 😃 😃
marie83
23. říj 2009
😃 já jsem si to taky mysela,víte jak jsem segře záviděla že ji Anežka spí celou noc už odmala.A ta se mi smála a pak se narodila Gabinka a já se smála ji,že to má za to 😃 dlouho se budila celou noc
zdenka26
23. říj 2009
Ahojky,Máji,nemám Tvůj meil :-|
marie83
23. říj 2009
ooo boooože pošlu ti ho do IP 😃
marie83
23. říj 2009
Co budeš dělat večer máš malého doma?Kdyby ne tak nechceš snáma zajít někam do hospůdky 🙂 Mamka bude mít večer Máří konečněěěěěěěěěěěěěěěěě!!! 😃
zdenka26
23. říj 2009
My dneska máme malého doma,hlídání má příští týden ,čtvrtek,pátek.Dneska jsme všichni doma
fender
23. říj 2009
hm to jste mě potěšily 😃 😃 😃
tak u nás je to zatím celkem v pohodě, vstávám k němu dvakrát což si myslím že je slušné, doufám, že to nehodlá měnit a když tak jedině k lepšímu :-N
tomasek06
23. říj 2009
Fen mě se malý budil do šesti měsíců jen jednou v noci a pak pořád. Snad se ti to taky tak nestane a bude ti spinkat pořád.
denber
23. říj 2009
ahojky, tak dnešek naštěstí za náma, myslela jsem že to uteče rychleji. Babičku na chvilku vystavili, vypadala úplně klidně, jakoby spala. Teď se jen bojíme o dědu😞 jinak zítra jeedeme nakupovat do Polska, tak snad tam seženem ten hezký kočárek-aspoň něco potěšujícího za posledních pár dní
saruspec
23. říj 2009
čauky tak už jsem do alba dal nějaké fotky od matýska ale je to po narození a před operaci.šárka
zofinecka
23. říj 2009
šari tan je krásnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😉
saruspec
23. říj 2009
díky zofi celá mamka hahaha 😃 😃 😃
zofinecka
23. říj 2009
to nemohu posoudit 😉
fender
23. říj 2009
den, tak už to máte za sebou a bude líp... |-| 😉 a děda to určitě zvládne x-)

sarus: takový mini bobiiiiiišek x-)
zdenka26
23. říj 2009
sarus:ten je zlatý,už si ani nepamatuju kdy byl Petka takový bobek 🙂 My koukáme na telku,malej před chvíli usnul,konečně.Dneska byl k neutahání
tomasek06
24. říj 2009
Krásné ráno 🙂 Tak jsem to včera zakřikla a dneska malý vstával zase v šest ráno :-p

Začni psát odpověď...

Odešli