• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
saru: taky tě vítám a přeji jen a jen vše dobré a určitě všechno dobře dopadne, hlavně že máš oporu v manželovi :wink:
22. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo tak dlouho jsem čekala až jsem se dočkala jak na mimi tak na manžela.kdo čeká ten se dočká přeji to všem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
22. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saruš já to už mám taky za sebou, taky mi můj mužíček ukázal, jak nás miluje a v těžkých chvílích stál jenom při nás :slight_smile: Je to fajn, vědět, že chlap si Tě opravdu váží. Za chvíli budete prožívat nádherné chvilky s prkem :dizzy_face:
Moc ho zdravím a ať je brzy doma brouček :slight_smile:
22. říj 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saruš moc se pak těším na fotečky,je důležité mít oporu,vše se pak zvládá líp.tak jsem ted dodělala vajíčkový salát a mám takový dojem že do rána nevydrží,Petr se na něj vrhl a půlka je fuč :angry: a to kdybych mu to nevzala tak ho sní celej
22. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně žu mu chutná taky mi teď zrovna řikal manžel že jsem už dlouho nic neupekla,tak asi zitra něco upeču. :grinning: :confounded:
22. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Zdeni já jsem už telefon potřebovala jako blázen :grinning: Snad ti taky ježíšek naježí. Saruš tebe taky vítám a držím pěstičky ať vše dobře dopadne.
23. říj 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak malý šel včera spát v osm večer a vstával dneska v osm ráno :confused: Byla jsem úplně v šoku.
23. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Tak my byli dneska na kontrole....brali mu krev (Petříkovi). No to byl zase kravál a scény :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moč měl v pořádku ale krev ještě není ukázková. Mám ho nechat ještě pondělí, úterý doma a pak jsou vlastně prázdniny.
23. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau!
tomi no super, ne? :sweat_smile: taky se těším, až budem chrnět celou noc :dizzy_face:
zanet, tak snad bude brzy už úplně OK :sunglasses:
23. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Nikol se nediv po těch všech injekcích bych z toho byla sama už na nervy,určitě to už bude v pořáku :wink: žanet tak male chrněl pěkně dlouho,šikula :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a ty máš dneska malého doma,nebo co?Jakto že můžeš až po šesté?
23. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se nemohla Fen dočkat, ale bohužel náš malý spí celou noc až od dvou let :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak se budil i 10x za noc :angry:
23. říj 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vstával hodně brzo. Však to holky víte že? :grinning: :grinning: :grinning: Vždycky jsem tady strašila první ráno :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máří se taky budila hodněkrát za noc měla víc jak dva roky a pořád se budila alespoň dvakrát což jsem považovala za uspěch :grinning: ,teď se většinou vzbudí jednou na chvilku jen přejde knám a zase spí :grinning:
23. říj 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo a to já jsem si bláhová myslela, že moje dítě bude spát celou noc už od roka :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já jsem si to taky mysela,víte jak jsem segře záviděla že ji Anežka spí celou noc už odmala.A ta se mi smála a pak se narodila Gabinka a já se smála ji,že to má za to :grinning: dlouho se budila celou noc
23. říj 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Máji,nemám Tvůj meil :unamused:
23. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooo boooože pošlu ti ho do IP :grinning:
23. říj 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co budeš dělat večer máš malého doma?Kdyby ne tak nechceš snáma zajít někam do hospůdky :slight_smile: Mamka bude mít večer Máří konečněěěěěěěěěěěěěěěěě!!! :grinning:
23. říj 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska máme malého doma,hlídání má příští týden ,čtvrtek,pátek.Dneska jsme všichni doma
23. říj 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm to jste mě potěšily :grinning: :grinning: :grinning:
tak u nás je to zatím celkem v pohodě, vstávám k němu dvakrát což si myslím že je slušné, doufám, že to nehodlá měnit a když tak jedině k lepšímu :sweat_smile:
23. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen mě se malý budil do šesti měsíců jen jednou v noci a pak pořád. Snad se ti to taky tak nestane a bude ti spinkat pořád.
23. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dnešek naštěstí za náma, myslela jsem že to uteče rychleji. Babičku na chvilku vystavili, vypadala úplně klidně, jakoby spala. Teď se jen bojíme o dědu:frowning2: jinak zítra jeedeme nakupovat do Polska, tak snad tam seženem ten hezký kočárek-aspoň něco potěšujícího za posledních pár dní
23. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky tak už jsem do alba dal nějaké fotky od matýska ale je to po narození a před operaci.šárka
23. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
šari tan je krásnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :wink:
23. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky zofi celá mamka hahaha :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nemohu posoudit :wink:
23. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, tak už to máte za sebou a bude líp... :pensive: :wink: a děda to určitě zvládne :dizzy_face:

sarus: takový mini bobiiiiiišek :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarus:ten je zlatý,už si ani nepamatuju kdy byl Petka takový bobek :slight_smile: My koukáme na telku,malej před chvíli usnul,konečně.Dneska byl k neutahání
23. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Tak jsem to včera zakřikla a dneska malý vstával zase v šest ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek