• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
A musí to být jen o víkendu?
25. říj 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemusí! Určitě by to bylo lepší přes týden, to by jsme tam byli ubytování úplně sami. Ale Nikol určo přes týden nemůže :frowning2:
25. říj 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha to jsem nevědělatak já třeba můžu tuhle sobotu neděli
25. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu pořád, ale netuším, jestli tam bude volno. Večer zjistím a ráno napíšu.
25. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zjištuj :slight_smile: se těším jak malý do cirkusu :grinning:
25. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se těším. Snad to zvládnu bez újmy na dalším zraví :grinning: Tam se mi stál ten úraz :grinning:
25. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co ostatní? Potřebuju vědět počet míst?
25. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jednu noc? V pátek nebo v sobotu? Piště návrhy.
25. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já bych taky jela, ale přes týden nevím-kdo by hlídal. zkusím se poptat
25. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmě by jedna stačila a já spíš v sobotu
25. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem to zjistila. Je tam volno jen z pátku na sobotu jeden poslední pokoj se šesti postelema. Tak co? Mám to objednat na 100%? ať to nikdo nezabere?
25. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jednu noc to stojí 250 na osobu. Je to turistická chata.
25. říj 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cena je super ale ja nemám na pátek hlídání :angry:
25. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jinak je tam fakt obsazeno, teď jsem volala mužíčkovi. Nebo posunou termín.
25. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To pak jedině 14,15.11.
25. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych se musela zeptat mojí mamky jestli mi pohlídá,budu sní zítra ale budu moct jet tak kolem poledne :wink: jinak ted ten pátek bych jet mohla ale Petr přijde domů z práce až kolem půl sedmé
25. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no téda baby, vy si tady domlouváte dámskou jízdu jo? Já bych jela strašně ráda, ale mě ten můj nepustí :grinning: Měl by strach, moc se ted o mě bojí když jsem těhule a myslím si, že bych se ani tak nepobavila, v noci špatně spím a přes funguju, že funguju :confounded:
Šla bych na srazík, ale jednodenní.
25. říj 2009 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já hoky 14,15 nemužu to jdeme na narozeniny :frowning2: A stejně si myslím že by to bylo lepší prostě objednat po novém roce....aspoň pro mě. Listopad,Prosinec to mame samé narozeniny a mužíček má taky akce s práce a přes týden to u mě nehroozí. Aspoň by si holky mohli domluvit termín dopředu :wink: Co vy na to? Nebo jste chtěli dřív :sweat_smile:
25. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi to bude nejlepší až po tom novém roce,objednáme to dopředu :slight_smile: Co ostatní na to?
25. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych jela,ale po Novém roce budu čekat tak leda na porod :unamused: i když je termín v březnu, tak bych chtěla dřív, a možná nebudu muset ani chtít. No to je škoda, ale kdyby byl srazík tak bych došla :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni ježiš jak já tě chápu :sweat_smile: já jsem ke konci těhu už myslela že snad padnu :pensive: nemohla jsem sedět, ležet, chodit, spát, nic.... :pensive: teď mě sice ještě po tom cř bolí jizva a břicho a v noci vstávám k malému a ráno jsem kolikrát jak praštěná, ale pořád je to stokrát lepší než ten konec.
25. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
Fen no nestraš, mě stačilo v 8smém, jak jsem musela pořád ležet a ted jsem nevěděla na jaké straně, vše mě bolelo, byla jsem z toho už na nervy. Tak uvidíme jak to zvládneme ted :grinning: Kdyby to šlo tak bych chtěla rodit tak 3 týdny před :sweat_smile: No uvidíme, ale po novém roce se nikam nedostanu už vůbec, to budu ráda jak budu dýchat.
26. říj 2009 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak to necháme po novém roce. Mě je to vcelku jedno. Jen pak dejte vědět na kdy. A doufám, že už nebudu pracovat :frowning2:
26. říj 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, mě to je celkem jedno, ale určo ne přes týden :wink:
26. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já už jsem doma z práce,venku je dneska celkem dobře,začíná na mě nějak doléhat podzimní unava,nic se mi nechce,jen bych spala :unamused:
26. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... zo je dnes hnusně zase :angry:
moni já rodila o dva týdny před a bylo to fakt vysvobození :sweat_smile: i když možná kdyby prtě nemělo skoro čtyři kila, tak by to taky možná bylo trochu lepší :sunglasses:
26. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, fen-tak co výtah? no-není nejkrásněji, ale hlavně, že nemrzne:slight_smile:))
26. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Tak mě se vrátil švagr z Australie....tak jsme kecali a koukali na hafo fotek. :slight_smile: Klukům dovezl strašně moc oblečení....trika kraťasy a teplakovky. :dizzy_face: Já jsem dostala krásný hrneček...obrovskou čokoládu a magnet na ledničku (Sydney) :grinning: Prý se bál mi koupit tričko nebo mikinu aby jsem jí neměla malou....jednou mi dovezl s Francie a Anglie trička a neoblekla jsem je přes prsa :grinning: :grinning: :grinning: . Petr dostal tričko a bundu.
A pak jsme ještě šli navštívit babičku kluků prababičku....takže celý den v trapu. :slight_smile: A co jste dělali vy že tu nikdo není :fearful:
26. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo a ještě jsem dostala velkou pusu :dizzy_face: :grinning: ....tu od Davida dostanu jen na narozeniny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek