Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zdenka26
25. říj 2009
A musí to být jen o víkendu?
tomasek06
25. říj 2009
Nemusí! Určitě by to bylo lepší přes týden, to by jsme tam byli ubytování úplně sami. Ale Nikol určo přes týden nemůže 😞
zdenka26
25. říj 2009
Aha to jsem nevědělatak já třeba můžu tuhle sobotu neděli
tomasek06
25. říj 2009
Já můžu pořád, ale netuším, jestli tam bude volno. Večer zjistím a ráno napíšu.
zdenka26
25. říj 2009
Tak zjištuj 🙂 se těším jak malý do cirkusu 😃
tomasek06
25. říj 2009
Taky se těším. Snad to zvládnu bez újmy na dalším zraví 😃 Tam se mi stál ten úraz 😃
tomasek06
25. říj 2009
A co ostatní? Potřebuju vědět počet míst?
tomasek06
25. říj 2009
Na jednu noc? V pátek nebo v sobotu? Piště návrhy.
denber
25. říj 2009
ahojky, já bych taky jela, ale přes týden nevím-kdo by hlídal. zkusím se poptat
zdenka26
25. říj 2009
jmě by jedna stačila a já spíš v sobotu
tomasek06
25. říj 2009
Tak už jsem to zjistila. Je tam volno jen z pátku na sobotu jeden poslední pokoj se šesti postelema. Tak co? Mám to objednat na 100%? ať to nikdo nezabere?
tomasek06
25. říj 2009
Na jednu noc to stojí 250 na osobu. Je to turistická chata.
zdenka26
25. říj 2009
cena je super ale ja nemám na pátek hlídání ]-(
tomasek06
25. říj 2009
Tak jinak je tam fakt obsazeno, teď jsem volala mužíčkovi. Nebo posunou termín.
tomasek06
25. říj 2009
To pak jedině 14,15.11.
zdenka26
25. říj 2009
to bych se musela zeptat mojí mamky jestli mi pohlídá,budu sní zítra ale budu moct jet tak kolem poledne 😉 jinak ted ten pátek bych jet mohla ale Petr přijde domů z práce až kolem půl sedmé
m.o.n.i.k.a
25. říj 2009
Ahojky, no téda baby, vy si tady domlouváte dámskou jízdu jo? Já bych jela strašně ráda, ale mě ten můj nepustí 😃 Měl by strach, moc se ted o mě bojí když jsem těhule a myslím si, že bych se ani tak nepobavila, v noci špatně spím a přes funguju, že funguju :-S
Šla bych na srazík, ale jednodenní.
m.o.n.i.k.a
25. říj 2009
den :-N
zanetka82
25. říj 2009
Tak já hoky 14,15 nemužu to jdeme na narozeniny 😞 A stejně si myslím že by to bylo lepší prostě objednat po novém roce....aspoň pro mě. Listopad,Prosinec to mame samé narozeniny a mužíček má taky akce s práce a přes týden to u mě nehroozí. Aspoň by si holky mohli domluvit termín dopředu 😉 Co vy na to? Nebo jste chtěli dřív :-N
zdenka26
25. říj 2009
asi to bude nejlepší až po tom novém roce,objednáme to dopředu 🙂 Co ostatní na to?
m.o.n.i.k.a
25. říj 2009
Já bych jela,ale po Novém roce budu čekat tak leda na porod :-| i když je termín v březnu, tak bych chtěla dřív, a možná nebudu muset ani chtít. No to je škoda, ale kdyby byl srazík tak bych došla 🙂
fender
25. říj 2009
moni ježiš jak já tě chápu :-N já jsem ke konci těhu už myslela že snad padnu |-| nemohla jsem sedět, ležet, chodit, spát, nic.... |-| teď mě sice ještě po tom cř bolí jizva a břicho a v noci vstávám k malému a ráno jsem kolikrát jak praštěná, ale pořád je to stokrát lepší než ten konec.
m.o.n.i.k.a
26. říj 2009
dobré ráno 🙂
Fen no nestraš, mě stačilo v 8smém, jak jsem musela pořád ležet a ted jsem nevěděla na jaké straně, vše mě bolelo, byla jsem z toho už na nervy. Tak uvidíme jak to zvládneme ted 😃 Kdyby to šlo tak bych chtěla rodit tak 3 týdny před :-N No uvidíme, ale po novém roce se nikam nedostanu už vůbec, to budu ráda jak budu dýchat.
tomasek06
26. říj 2009
Krásné ráno! Tak to necháme po novém roce. Mě je to vcelku jedno. Jen pak dejte vědět na kdy. A doufám, že už nebudu pracovat 😞
zofinecka
26. říj 2009
Dobré ránko, mě to je celkem jedno, ale určo ne přes týden 😉
zdenka26
26. říj 2009
Ahojky,tak já už jsem doma z práce,venku je dneska celkem dobře,začíná na mě nějak doléhat podzimní unava,nic se mi nechce,jen bych spala :-|
fender
26. říj 2009
ahojte... zo je dnes hnusně zase ]-(
moni já rodila o dva týdny před a bylo to fakt vysvobození :-N i když možná kdyby prtě nemělo skoro čtyři kila, tak by to taky možná bylo trochu lepší 😎
denber
26. říj 2009
ahojky, fen-tak co výtah? no-není nejkrásněji, ale hlavně, že nemrzne🙂))
zanetka82
26. říj 2009
Ahojky. 🙂
Tak mě se vrátil švagr z Australie....tak jsme kecali a koukali na hafo fotek. 🙂 Klukům dovezl strašně moc oblečení....trika kraťasy a teplakovky. x-) Já jsem dostala krásný hrneček...obrovskou čokoládu a magnet na ledničku (Sydney) 😃 Prý se bál mi koupit tričko nebo mikinu aby jsem jí neměla malou....jednou mi dovezl s Francie a Anglie trička a neoblekla jsem je přes prsa 😃 😃 😃 . Petr dostal tričko a bundu.
A pak jsme ještě šli navštívit babičku kluků prababičku....takže celý den v trapu. 🙂 A co jste dělali vy že tu nikdo není 😕
zanetka82
26. říj 2009
Joooo a ještě jsem dostala velkou pusu x-) 😃 ....tu od Davida dostanu jen na narozeniny 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli