• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
den, velký výtah furt není spravený a malý jede jak se mu zrovna chce :confounded:

zanet :sweat_smile: dobryyyyy :dizzy_face:

my dneska nedělali skoro nic, protože prtě bylo nějaké omrzlé a protivné, vyžadoval neustálou pozornost, takže jsem sotva zvládla umýt nádobí a udělat něco do práce :unamused:
26. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak to je super Nikol :wink: Já jsem byla celý den doma :grinning:
27. říj 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím se po strašně dlouhé době,nějak nebyl čas se¨m nakouknout,svatba,stěhování,kolaudace baráku,a vyřizování a zařizování...teď už je to lepší,už je větší klid....jsem tu naposledy byla tak jak jste psaly na straně 200 něco :slight_smile: Dneska další lítací den,pohovor atd.pak návštěva odpo,večer párty to bude zas psycho....co u Vás novýho?
27. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarus: tady toho je nového až až :grinning:
27. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jarus a jaký pohovor-snad už se nechystáš do práce. jinak já si dala dneska za úkol úklid-tak semm na sebe zvědavá, zatím jsme začaly dobře-nikuš mi samosebou pomáhá, otázkou jen je zda je to víc do plusu nebo naopak :wink: :grinning:
27. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, nechceš přijít i k nám? my bychom potřebovali minimálně utřít prach a vysát.... :sweat_smile:
27. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem dneska vyžehlila a jinak už asi nic jiného dělat nebudu :grinning:
27. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně dojdem, aspon budeme moci okukovat malého,ale dneska to asi nestihnem:frowning2:
27. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle jsem teď holky vydražila http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4213495 Pěkné že? Kamarádka už to má doma a vypadá to nádherně.
27. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já se teda uklízet nechystám, ale máme tu zednka, tak to bude zase bor... :grinning: No a odpoledne se jdu zkrášlovat na nehty :grinning:
27. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak nám nešla celý den elektrika až teď. Doma je zima....topení nešlo teplá voda netekla a nedali nám to vubec vědět. :angry: :angry: :angry:
27. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý mi dneska spal až do půl páte, tak jsem zvědavá v kolik půjde spát večer. A to je dneska Ordinace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,bud v klidu žanet malý mi ješě spí :angry:
27. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budeš mít Zdeni taky zajímavé :wink:
27. říj 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo ale je doma Petr tak to bude v pohodě,ale já spala taky doted,takže jsem vyspaná
27. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky spala s malým :grinning:
27. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak malý šel včera spát v jedenáct a vstával o půl sedmé. No hnus :angry:
28. říj 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.... :slight_smile: venku není zrovna hezky. :confounded:
28. říj 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jedno, stejně budeme zavření Nikol u nás :grinning:
28. říj 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
den:Jo do práce strašně mi to chybí,doma mi už to leze krkem...potřebuju mezi lidi,malé už mám taky plné zuby,chci se zas zapojit do pracovního procesu,zítra mám školení,tak uvidíme,jeslti to výjde.....Nám už na baráku sundali lešení,takže už to vypadá krásně.....na jaře terenky,a máme veget.....Co Nikuš,jak roste,už chodí?Malá už mluví je to psycho.....
28. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jak je při středě-kterou já vnímám jako sobotu. u nás den probíhá jako normální běžná sobota. nikuš se pomalu probouzí a za chvilku deme na návštěvu:slight_smile:
28. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
den:Já mám sobotu každej den,takže žádné překvápko,malá mi spí dole v obýváku na sedačce,tak ji musím jít zkontrolovat...
28. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,žanet male šel spát až o půl dvanácté a vstával v sedm :frowning2: maras :confounded: Jinak já přestávám stíhat v práci,potřebovala bych aby měl den 40hodin :frowning2:
28. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem dneska malého nedala spát vůbec a doufám, že v šest bude po něm :grinning:
28. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý spal asi dvě hodky,ale byli jsme venku a v dětském centru,tak je už ted utahaný.
28. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý už spíííííííííííí huráááááááááááááááá
28. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se ještě nespí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme po večeři a malý je hotový,dokouká na pohádku a frčí do postele
28. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já ne, vzhledem k tomu, že bydlíme sdav.rodiči, tak je rozdíl, když je barák prázdný a když ne. taky ten den máme většinou jiný. já sem teď dodělala pár věciček do školy a ted se okoupu a pustím si nějaký fajný filmeček a jak se znám-tak u něj usnu:slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Tak jsme vstávali dneska v 5.45. Jinak mě už od probuzení malý pěkně štvě, tak doufám, že v tom zlobení nehodlá pokračovat celý den :angry:
29. říj 2009 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek