• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky. Jak je to možné že zlobí on je přeci pořad hodný :sweat_smile:
29. říj 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on zrovna :angry: Už se ale uklidnil, tak snad nebude nasírat celý den.
29. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nzadárek holky, tak já jsem se vrátila z kontorly a vše je OK. Je to krása vidět to malé mimiško na UTZ, ale utíká to jak hrom :frowning2:
29. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, tak to je supér zpráva :slight_smile: Já už mám za sebou všechny testy a taky všecho v pořádku tak jsem ráda :dizzy_face:
Ještě mě čeká za chvíli cukrovka :confounded: A co screening kdy jdeš?
29. říj 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zdravím :sweat_smile: :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak malý ted odjel s chýní a přijede až títra,takže se vrhnu uklízet.žanet to je maras že ti vstává Tomášek brzo :confused:
29. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat s tchýní :wink:
29. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....
maminám moc gratuluju k výsledkům :dizzy_face: jojo, uteče to jako voda, já jsem nedávno našla // a zítra už to naše prtě má měsíc.... :fearful:
29. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: dneska mi brali krev a na screening nevím :wink:
29. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen? Měsíc?????????? :confused: Vždyt jako kdyby to bylo včera co jsi rodila :confounded: To teda letí pěkně. Já bych to chtěla mít už za sebou a mít drobečka u sebe :grinning:
Tak to musíte Miškovy dát za mě velikou pusinku zítra :wink:
29. říj 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je asi na ten screening, mě brali cca v 11tt 5 ampulek a jednu z toho jsem vezla do nemocnice do Vítkovic a pak šla tam na utz, tam se zjištijí ty vady, ale dělají to do 13tt myslím, pak už to neplatí. Ale pokud Tě tam dr. sama nepošle tak to platíš a stojí to jak kde od 600,- po 900,-
29. říj 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem na tom nebyla ani u eli. Já byla až ne velkém UTZ ve 20tt. :wink: A dr. mi nic neříkal že mám někám jít, tak asi ne :wink:
29. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi já taky né až ted mě tam poslala, prý se posílá povinně co tak holky psali z těhulek tak navím každá na něm byla... Tak se divím, že tvůj dr. Ti nic neříkal. já mám za sebou ten screening, trippl testy, srdíčko a velký utz :wink:
29. říj 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak možná mi to řekne ještě příště,tak uvidíme :wink:
29. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj uvidíš, ale to se dělá v 1 trimestru, tak asi na to nepůjdeš :confused: Však uvidíš...
29. říj 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se už všichni dospali, teda malý ještě spí, ale doufám, že se už bude budit.
29. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni však počkej, taky ti to ryche uetče :dizzy_face: a za chvíli už ti to bude doma vřískat :sunglasses:
jinak NT screening se povinně nedělá, pokud se dělají tripply. ale je fakt, že hodně dr. je spíš pro NT než pro tripple testy, údajně je tam méně pravděpodobná falešná pozitivita :pensive:
29. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen kéž by :slight_smile:
Sice si toto těhu užívám, ale mám být opatrná a víc odpočívat kvůli prvnímu před. porodu, tak se těším až bude vše za námi a úspěšně teda :slight_smile: Snažím se odpočívat , ale s prckem to moc nejde .....
Jj ten screening je více spolehlivější..... Proto se na něj posílá a zatím co znám a píšu si s těhulkami tak všechny na něm byli.
29. říj 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný, že se musíš trochu šetřit, pokud to jde. ale určitě to tentokrát bude všechno OK :wink:
já na NT nebyla, teda na tom UTZ jo, ale ne na krev, to jsem byla jen na tripply.
29. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile: Dneska jsem první :confused: :grinning: Dneska jdu s Petříkem opět na ušní....tak se dozvím jestli pujde zase opreativně odstranit ty stypulky :rolling_eyes: Jdeme rovnou k primaři....minule jsme chytli jiného doktora a Petřík mu neduvěřoval a taky to podle toho dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Pak písnu :wink:
30. říj 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Tak dneska se stal stal zázrak a malý vstanul o půl osmé :confused:
30. říj 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Fen no v to doufám :slight_smile: Raději beru preventině magnézko :slight_smile: Jinak díky , a co Miška , je hodné miminečko? Dneska má měsíc, ty joo to letí :slight_smile:
30. říj 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dobré ráno. fen malému vše nej:slight_smile: úplně sem zapoměla na tu středu-nezlob se.
30. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma. Ve středu ráno máme nastup no nemocnice a ve čtvrtek jdeme na zákrok. Musí se to odstranit v narkoze. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: bobek malý, tak ať vám to dobře dopadne :wink:
30. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet, tak se držte :pensive:

den, v poho :sunglasses: jsme si nakonec udělali výlet a šli navštívit taťku do nemocnice :dizzy_face:

moni, míša je ještě pořád zlaťoučký, i když zrovna dneska v noci se budil co hodinu a půl :rolling_eyes: magnezko jsem taky brala, beru i normálně bo mám jinak strašné křeče v lýtku :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho taky brala ke konci těhu, strašně mi trpnuli ruce. Skoro nic jsem neudržela dlouho v ruce :wink:
30. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já včera prděla na uklízení,odpoledne jsem byla s kamarádkou v shopinu a pak s manžou na večeři,zachvíli přijede malý tak jsem uklidila co jsem chtě udělat včera :wink: Nikol tak at mu to dobře dopadne a hlavně at je hned doma :wink: fen vše nej Míšovi k prvním měsíčninám :slight_smile:
30. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem uvařila i večeři a malej furt nikde,jsem zvědavá v kolik dojedou :sunglasses:
30. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme se vyspinkali a teď netuším co budeme dělat. Dneska jsem malého přesvědčila, ať jde ven s babičkou,tak se trochu prošel na Lenince po obchodech.
30. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek