• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
žanet tak jsi měla aspon chvíli kdlid,to já už se nemůžu dočkat,už mi je po malém smutno :frowning2:
30. říj 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jen hoďku a to jsem ze všech sil umyla nádobí, bylo to velice náročné :grinning: A kde máš malého?
30. říj 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je doma,byl u tchánovcu v Havířově na noc
30. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. Aspoň jste si to s manžou užili ne? Co já bych za to dala, být s ním jen jednu noc úplně sama :grinning:
30. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
co děláme v polovině druhé strany, dámy???? :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Tak jsme se zase hezky vyspinkali, malý vstával o půl sedmé, tak paráda.
31. říj 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak? Ještě všichni spíte? Co dneska vaříte na oběd? Já dělám dušenou mrkev, maso a brambor.
31. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady dneska sama? :confused: :confused: :confused:
31. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my měli kapustu s dušeným masem a bramborem :slight_smile: Malkej ted spí a pak jdeme i s manžou na bazén
31. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme teď na víkend u našich. za chvilku vyrazíme ven, je tam sice kosa jak z nosa, ale krásně :sunglasses:
31. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my jsme se teď s malým vzbudili :wink: a budeme si hrát zase doma :frowning2:
31. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme si teď s malým stavěli z plastelíny a strašně ho to bavilo. Já jsem byla celá ulepená :grinning:
31. říj 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak my jsme teď dorazili domu z oslavy 50satin a mám toho až až :wink:
31. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Tak malý vstával zase o půl sedmé, tak mám radost.
1. lis 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se teď zase tak rozčílila z tchýní :angry: Jsem ji volala, abych ji pozvala na Tomáškové narozeniny v sobotu a víte co mi řekla? Že nepříjde, že ví že můj zdravotní stav je na tom špatně a že potřebuji klid. Není blbá? Tak jsem jí řekla, že je to její vnuk, tak ať dělá jak myslí, ale že příjdou všichni kromě jí. No po pravdě mi chybět vůbec nebude :grinning: Ale nechápu to :confused:
1. lis 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi :sweat_smile: to je dobrý teda :grinning: aspoň budeš mít od ní fakt klid, jestli se nemusíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo já mám tchýni v pravým slova smyslu. Některé tchýně by měli zaniknout hned po manželství.
1. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :slight_smile: ahoj holky jsem tu po delší odmlce tak lehce jsem vás dočetla fen koukala jsem na fb na fotky malého je krásnoučkej :wink: jinak koukám že je to tu živejší co je venku hnusně šla bych se hned někam odreagovat je už toho na mě moc :frowning2: zdeni nezajdem ten další týden do té herničky?tento týden mám plný ale ten další bych zašla co říkáš?tomasek koukám máš skvělou tchýni raději myslí na tebe než na malého dobrý no ale neřeš mám taky skvělou tchýni ale už to neřeším .............jo a nikol tak at to petřík dobře zvládne vy jste taky věčně po nemocnicích no hlavně at je vše v pořádku :wink:
1. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde si se nám Leni toulala?
1. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak moje tchýně je opravdu bez komentáře :angry:
1. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my sjme do ted spali,Leni jak se máš a co malá?pošlu Ti do IP tel.číslo a pak písni jak Ti to bude vyhovovat ju :wink: Tomašek ta Tvá tchýně je případ,na to škoda slov :wink:
1. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet však může přijít a ty přece nic dělat nebudeš,přijede za malým.No nechápu to :unamused: Je to na mě moc složité
1. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to prostě kráááááá.....v... A to je jen slabé slovo. tím u mě ale skončila a domluvila.
1. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak se musím pochlubit,malý už nemá vůbec plenky :dizzy_face:
1. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vy jste šikulky :wink:
1. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni tak to gratulace, to už je velký chlap! :dizzy_face:

no leni čau, to je dost že se ukážeš.... a díky, Míšovi vyřídím :sunglasses:
1. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni taky gratulujeme. u nás je teď trochu boj. bolí nás zuby jak hrom a teplota lítá jak na houpačce. jinak se snažím dělat do školy, což de blbě. nejradši bych si šla hrát s těma mojima zlatíčkama a houby. musím, jinak to nedodělám nikdy. fen: kdy dem na kafe, nebo se projít. co ty zofi na to?
1. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: tak řekněte kdy a zajdem. Taky musím něco začít dělat doškoly a už na tom fakt musísm začít pracovat protože to začíná hořet :frowning2:
1. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani netoulala jen nebyl čas a moc starostí ale je líp :wink: jsem vás úspěšně dočetla :grinning: zdeni mám uloženo takže hned jak bude čas bych ti cinkla a zašly bysme venku to počasí je děs ted co bylo pekně a sucho jsme využívali co to šlo malá je venku úplně jiná doma je to o nervy vylezly ji čtyřky dole co nás trápily a špičáky dole a ted nám lezou špičáky na hoře už at jsou ty zuby fuč válčíme s nima už dva měsíce leze to pořád za sebou už to bude 16 zubů a ještě čtyři budou chybět snad po těch špičákách bude chvíli zase klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: fen koukám že je míša hodné miminko mě malá spala asi od třech týdnů celou noc a má to dodnes naštěstí jsou fakt vyjímky kdy vstane v noci jeden čas mi vstávala na čaj ale pak se naučila vyhledat si ho v postýlce takže se napije sama takže tak no a jinak už sama jí vidličkou lžičkou se snaží taky ale to se vysype než to dá do pusy :grinning: a jinak zdeni gratulace malému že už je bez plínek :wink: už nemáte ani na spaní?
1. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
už ani na spaní :dizzy_face: jelikož spí snáma tak mě vzbudí a jdeme na nočník,ale to je jednou za noc :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek